Aký je váš Dreamjob? ❤ 🙂

diva_ziva
23. říj 2016

Mile zeny 🙂 Prisla som si k vam po inspiraciu a trosku si zafantazirovat. 🙂 Aky je vase vysnivane povolanie, ktore vas naplna, tesi, ma pre vas zmysel? Skratka, co by ste robili, keby vsetko bolo mozne? 🙂 A kolko z vas tuto vysnivanu pracu ma? Chapem, ze su vseliake prekazky k dosiahnutiu svojho sna, u mna zatial najvacsia je, ze vlastne vobec netusim, co by tou mojim dreamjobom vlastne malo byt! 😀

rousse
23. říj 2016

@diva_ziva no já vlastně svůj dreamjob mám - jsem učitelka přírodopisu a dobírám úvazek na 1. stupni vlastivěda přírodověda a to mě baví moc. Jak biologie, tak i ty dějiny a zeměpis - to všechno uplně miluju a práci s dětma taky - neměnila bych ani za zlaté tele🙂 A kdybych si chtěla zasnít....tak bych se možná vrhla na šití, pletení a háčkování na zakázku....ale to bych asi něchtěla dělat na fulltime, protože by mi chyběl kontakt s lidma. Opravdu jsem člověk, který svoji vysněnou práci má a váží si toho. Teď jsem na MD rok a půl a už půl roku smutním, jak mi práce a děti chybí🙂

diva_ziva
autor
23. říj 2016

@rousse No to je krasne! 🙂 🙂

diva_ziva
autor
23. říj 2016

@rousse Fajn je, ze ze rucne prace mozes robit i poproi zamestnani len tak, ako konicek, ci v malom i na zakazky pre znamych atd.

rousse
23. říj 2016

@diva_ziva a přesně tak to dělám, ale je to na úkor domácnosti, takže věčně řeším, jaký máme doma bordel 😀 ale naštěstí to manželovi nevadí🙂

diva_ziva
autor
23. říj 2016

@rousse Haha, to nevadi! Bordel je dobry pre imunitu a je lepsie domacnosti prilis neotrocit a radsej robit, co cloveka bavi. 🙂

blecha94
23. říj 2016

Chtěla bych dělat testovací jízdy novejch modelů aut automobilkám. Prostě tady máš káru, nádrž paliva, jeď si kam chceš, pořádně si s tím uutem zablbni, a pak nám to všechno sepiš a zhodnoť. 😀 Popravdě, já ani nevím, jestli taková pozice reálně existuje, ale přesně tohle je moje představa o práci snů.

kacca11
23. říj 2016

@blecha94 u nas neco takoveho je. Ale je presne dana trasa a i to, kolikrat ji mas jet a jak mas jet.

rousse
23. říj 2016

@blecha94 to by me taky hodne bavilo - a pekne do hor na serpentiny....nechapu, jak nekdo muzet jezdit s automatickou prevodovkou 😎

hojda
23. říj 2016

@blecha94 Existuje, soused od kamarádky to dělá, každý týden nové fáro 😉

diva_ziva
autor
23. říj 2016

@blecha94 Hezky! Tak vidis, uz sa len poobzerat a mozno takuto pracu niekde najdes ;) Asi to nebude tak volne, ako by si chcela, ale i tak ;)

blecha94
23. říj 2016

@rousse Měla jsem v létě od kamaráda na 3 týdny půjčenýho Meďoura s automatikou. Byla to moje první zkušenost a musím říct, že to na mě zapůsobilo. Je to pohodlíčko, zvlášť ve městě, tam se mi to líbilo moc. 😀 Nicméně - manuál je manuál, moc ráda jsem se vrátila zpátky k řadící páce, s tou se člověk přeci jen jinak vyblbne a hlavně v krajině bych si a automatem tu jízdu ani omylem tolik neužila.
@diva_ziva I tak by to byla určitě práce, která by mě bavila, bohužel většinou je tahle práce ideální pro lidi, co žijí v blízkosti automobilek. Inu co, budu řídit autobus, to je taky super práce, hlavně zůstat u toho řízení. 😉

diva_ziva
autor
23. říj 2016

@blecha94 Tak to ja len valim oci! Soferovat autobus!! Si frajerka 🙂 My sme kupili nove auto, sportovejsi typ, takze je o dost sirsie a hlavne rychle! 😨 A s automatom. Za dva mesiace som sa neodhodlala do neho sadnut, predstava, ze ho niekde oskriem, ma uplne paralyzuje. Snad raz 🙂 Je pravda, ze teraz v tehotenstve to davam este menej nez predtym, dost ma soferovanie stresuje a nechcem trapit chuda mimco navalmi kortizolu. 😀

brunetka11
23. říj 2016

Ve své práci jsem se našla - recruitment v IT. Pro mne to je přesně nadávkovaná kombinace toho, co mne baví...
Jinak jednou... ,-) Zahradnice...

luckylee
23. říj 2016

Porodni dula.Ovsem na kurz berou jen malo zen.A momentalne nejsou na to penize.Take pro manzela ktery dela na smeny by to bylo narocne kdybych mela pohotovost a musela bych mu nechat syna a odjet treba na cely den k porodu.Uvidime...treba v budoucnu to vyjde.🙂

diva_ziva
autor
23. říj 2016

@luckylee Hmmm, to by sa mi tiez velmi pacilo. U nas manzel pracuje z domu, takze by to bolo i realnejsie. Jedine, co ma zatial odradza, je zodpovednost a schopnost rozhodovat sa pod tlakom, ktora mi chyba.

luckylee
23. říj 2016

@diva_ziva Ja to psychicke vypeti taky trenuji a snazim se na sobe pracovat jak to jen jde.🙂 Je to narocne ale krasne povolani.Ale take do kurzu berou na zaklade motivacniho dopisu a ja nevim jestli bych zvladla napsat vsechny ty myslenky aby to davalo smysl.😁

diva_ziva
autor
23. říj 2016

@luckylee Urcite by si to zvladla! 🙂 Ked po niecom fakt tuzis a vies preco, nie je to z chvilkoveho rozmyslu, tak vsetky tieto svoje dovody do toho listu pretavis. Fandim ti 🙂

luckylee
23. říj 2016

@diva_ziva dekuji.To je krasna podpora.☺Uvidime.

evaamy
23. říj 2016

Já jsem spokojená na mateřské, takže asi budu muset mít každé tři roky jedno dítě 😀 líbilo by se mi dělat něco s detma, dělat s nimi nějakou zábavu, hry..tak třeba učitelka v mateřské lesní školce, vedoucí na dětským táboře.. Taky porodní asistentka, ale nesmělo by se stát nic smutného, to bych nepobrala.. Nebo pronajímat nemovitostí 😉

diva_ziva
autor
23. říj 2016

Ha, tak dieta co tri roky, to by bol mazec. 😀 Este do toho by sa obcas urcite zadarili dvojicky, to by este bolo o zabavu postarane! Lesna skolka super, kamaratka to robi, horsie je, ze financne to nema nic moc. Ale sukromne specializovane skolky na tom asi nebudu zle.

lamarika
23. říj 2016

Moje práce je též mojí vysněnou prací - učitelka a trenérka plavání 😉 Dělám něco co mě baví a co umím

puresin
23. říj 2016

@diva_ziva Já mám práci, která mě hrozně naplňuje a baví a dá se dělat i při mateřských (hlavně teda díky skvělé šéfové) - učím malé děti AJ v Helen Doron. Jazyky vlastně byly to jediné pořádné, co mi kdy šlo, a bavit a rozesmívat u toho mrňousky (moje specializace jsou předškoláci) je splněný sen. 🙂
Ale takový ten opravdu SEN je mít vlastní (a samozřejmě vyhlášené) květinářství. Vždycky jsem měla vyhraněný vkus, co se kytek týče a ten klasický "český" styl mě irituje, takže bych chtěla mít podnik, o kterém si chlapi řeknou a ženské tam budou chodit pro inspiraci. 🙂 Ale s kytičkami jinak v reálu nemám nic společného, takže kromě kapitálu, obrovského podnikatelského ducha a propagace by to chtělo ještě spoustu kurzů a šikovné spolehlivé ruce k ruce. Ach jo.. Ale o tom asi sny jsou. 🙂

cizinkaa
23. říj 2016

Letuska. Vyslo mi to pro Qatar Airways. Ale budu misto toho mama. 😃
Jinak by se mi libila i floristika, ale asi se tim v dnesni dobe vydelat neda. 😞💐 takze HR manazerka 😊

evilin
23. říj 2016

Taky mám práci mých snů. Dělám animace pro tv a ilustruju knihy, občas drobné zakázky. Je to super práce, protože jsem doma s miminkem i s přítelem, který taky pracuje z domova. Velká svoboda, volno kdy chceme, pokaždé děláme něco nového. A práce si hledá mě 🙂 Co víc si přát 🙂

diva_ziva
autor
25. říj 2016

@puresin Tak uvidis, mozno casom sa k tym kvetom dostanes uplne prirodzene. 🙂 Inak suhlas, standartna kytice, ktore vidim v kvetinarstvach, su des. Uplne najviac nechapem jeden kvietok nazdobeny tym "zelenym" a nejakou maslou. Pritom kvet samotny bez ozdoby je vzdy krasny.

diva_ziva
autor
25. říj 2016

@cizinkaa Maminka taky dobry, nie? A naviac, to len posuva splnenie sna o par rokov dale, takze je dobre vediet, co by clovek chcel.

diva_ziva
autor
25. říj 2016

Zeny, strasne sa mi paci, ze tolko z vas uz sa naslo vo svojom povolani! A dalej som nadsena, ze tu nepadlo ziadne v zmysle "top manazerka" a podobne muzske vykonostne povolania zamerane hodne na zarobok. Nieze by bolo spatne zarabat. Ale praca ma hlavne bavit, ze? 🙂

barulina
29. led 2019

Ja jsem policistka, vzdy jsem byt chtela. Nicmene s dcerkou je to casove a psychicky na palici

sudylichozrout
29. led 2019

@barulina tomu verim, cetla jsem v nejake starsi debate, ze jsi na hospodarske. Musi to byt rehole. Ale nekde jsi ted psala, ze pujdes ucit, ne?

sudylichozrout
29. led 2019

@diva_ziva taky delam to, co me bavi a naplnuje. Jsem na volne noze, pisu a k tomu stavim klientum casopisy na klic. At uz se jedna o jejich interni tituly pro zamestnance, vyrocni zpravy, nebo treba casopis/www pro zakazniky. Vymyslim celkove obsah, resim, co kde bude, kdo to bude delat a tak. Hrozne me to bavi, vubec si nedovedu predstavit, ze bych mela delat neco jineho 🙂