Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
23. bře 2009

JANYSKU-tak co už něco víš???

COKO-užij si to a večer se ukaž 😉

leny2
23. bře 2009

Janýsku, přesně tak, jedna se mi pokakala když jsem jí chovala, tak jsem jí přebalila, vůbec jsem se toho nebála, tohle se nezapomíná a krásně jsem si to užila. Fakt bych si tam jednu nechala, nebo třeba i obě, je to makačka, ale dá se to zvládnout, zvládají to jiné mamči, tak proč ne i my. 🙂

leny2
23. bře 2009

Ještě kdybych měla tolik mlíčka jako jejich maminka, tak to je paráda. Říkala, že v porodnici musela odstříkavat a oni tím krmili ještě dalších 5 dětí.

leny2
23. bře 2009

Kdepak jste kočky? Tahám nás ze třetí stránečky. Já mám vyžehleno, ušito, poklizeno a koukám tady mrtvo.

marhulinka
autor
23. bře 2009

Jdu nakukovat,kdepak jste???? Chci popřát krásnou dobrou noc!!

marhulinka
autor
23. bře 2009

Holčinky dneska jsem se dozvěděla zase jednu špatnou zprávu...............další........bože kdy už se to obrátí????????????????
Život je někdy vážně jako to bydýlko do kurníku-krátký a posraný!!!!!!!!!!! 😠 ☹ 😢

septim
23. bře 2009

to je mi lito marhulinko ze mas ted tolik starosti ☹

janysek70
24. bře 2009

Hojte kočky 😉 , jedu i dnes do práce, alespoň mi ten čas trošku utíká a nemám roupy 😉 . Chtěla jsem se už pustit postupně do oken, ale to počasí je hnus, tak to posouvám......

leny2
24. bře 2009

Dobré ránko všem,

Marhulinko, někdy je ten život hodně těžký, ale musíme se s tím poprat. Přeji hodně sil a už jen samé dobré zprávičky.

leny2
24. bře 2009

Janýsku, s oknama ještě vydrž, prý na víkend hlásí už líp, taky jsem na to nachystaná a dneska tady chumelí jako blázen.

Ať ti to v robotě rychle utíká. Já tu budu dnes jen dopoledne, tak to hezky uteče.

janysek70
24. bře 2009

U nás před chvílí padaly krupky 😒

leny2
24. bře 2009

Jinak ještě nemáš žádné zprávičky z Prahy?

janysek70
24. bře 2009

Nee, nikdo mi nevolal a odpolko jsem poslala mail a nyní ráno mi přišlo potvrzení o přečtení......

coko.joko
24. bře 2009

Dobre rano,
marhul to je trapeni holka jedna....at uz je ti lepe 😉
janysku ja jsem okna pucovala v tydnu a vcera tu byl takovej dest,ze me malem kleplo 🙂 muzu je znova delat ☹ ted tu na me kouka slunicko a doufam,ze to vydrzi cely den 😎
leny 2 u vas zase chumeli to je blaznive poco hrozny
jinak me prislo z Arletky,ze me to poslou,tak jsem rada,ze to klaplo 🙂
dneska se u nas hraje dalsi zapas a vypada to,ze postoupi do dalsiho kola,takze tu jeste budu strasit 😝

marhulinka
autor
24. bře 2009

Ahojky všem....přeji hezký den!!!
Nám pracujícím ať to hezky utiká!!!!! A těm co se válí doma taky!!! 😀

leny16
24. bře 2009

Ahojky kočky,
janysku- sleduju co a jak a koukám, že to u nich nefunguje jako v Arletě, ale neboj brzy se dozvíš co a jak dál 😉
coko- je dobře, že jsi se takhlepostarala, protože v Arletě to je občas třeba, ještě by jsem si to před návratem nechala potvrdit, že je vše odeslané, at máš jistotu 😉
marhul- to je mi líto, že máš samé trápeníčka 😒,ale neboj vše se v dobré obrátí a ty budeš zase štastná 🙂
leny- copak jsi ušila?
Jinak holky se mi zdá, že se vrací doba ledová 🙂ani ven do lesa se mi se psem nechce, když venku zas sněží.
Kéž bych tomu počasí mohla poručit 😀

leny2
24. bře 2009

Ahoj Leni,
zrovna jsem si všimla jak ti ty týdny za jménem krásně přibývají. Jak se cítíš? Já jsem jen na stroji opravovala různé věci.

leny16
24. bře 2009

leny2- Já myslela, že si na sebe šiješ. Cítím se o 100% lépe a už jsem si koupila i nějaké těhu oblečení, protože mi vše začíná škrtit 😀 Bříško nemám, jenom takový špek, který nelze zatáhnout 😀

coko.joko
24. bře 2009

leny16 ty mas uz spicek 😀 to se mas....ja ho mam taky,ale ja ho mam od neceho jineho 😝
ja jsem vcera byla s kamoskou v jednou obchode tady pro male deti a byla jsem uplne hotova jaky maji kocarky a pro ty dvojky to je normalne tank 🙂 stim se clovek nikam snad ani nevejde 😵 ale byl tam i pro trojky a to je vubec hotovo.....

coko.joko
24. bře 2009

Holky ted jsem nasla fotku z Brna kolik jsem dostala tech prasku a injekci to je teda narez 😀 se tomu musim smat tolik hormonu do sebe

leny16
24. bře 2009

coko-to víš, že tech léků je hafo 😉 Já když jsem vše dostala, tak to byl taky nářez 🙂 hlavně když to pomůže 🙂

coko.joko
24. bře 2009

leny16 me to teda akorad pridalo na vaze a cely muj spicek jedna velka modrina 😀 😀
ted vymyslim nasim darek maji v lete 40 let spolu a vubec nevim co......ja budu mit na stejny den uz 2 roky s V.to utika 😉
dneska jdes do prace leny16..ucit.....

leny16
24. bře 2009

coko- dnes nepracuji, mám volno 😉
Tak jim s celou rodinou vymyslete pobyt v lázních nebo třeba dovolenou 😉 stačí někde v chatce, to oni mají rádi 😉

coko.joko
24. bře 2009

je leny a nebo holky nemate nektera skusenost s kartou na notas misto internetu vim,ze neco je v Cr,ale nevim nic vic a tak treba vite vy....premyslela jsem,ze bych si tu koupila notas je malicky jen do kabelky a k tomu v Cr tu kartu a mohla bych bejt i v lete na prijmu 😝

leny16
24. bře 2009

tak to nemám tušení, ale určo to jde. Už tě to svrbí, že nevydržíš, co?

coko.joko
24. bře 2009

no to je dobrej napad,ale oni bydli s babickou,ktera uz je na tom spatne a tak to asi nedopadne to bych ji pak musela hlidat ja 😀 ale neco podobneho vymyslim....

leny16
24. bře 2009

však hlídání se vymyslí, víš jakou by jim to udělalo radost, být někde pryč a o nic se nestarat 😉 počkej já ti sem něco hodím 😉

coko.joko
24. bře 2009

jo to me teda svrbi jako prase jsem hotova,ze budu bez notase tak dlouho a porad nekoho otravovat,to se me nechce a kavarna je super,ale taky tam nemuzu porad sedet 🙂 doma je to super sednes a jedes 😅
ted prisel V.tak jdem jist musi za chvilku zase na zapas...odpolko mrknu

leny16
24. bře 2009

http://www.llb.cz/
toto je u Pardubic, je tam pěkně a ceny jsou myslím přijatelné 🙂

leny16
24. bře 2009

jsou tam i slevy na last minute 🙂