Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
2. pro 2009

Vám závidím to vybírání kočárků 😔

coko.joko
3. pro 2009

Dobre ranko holky,
septiku-Nadezda to si teda prehnala 😀 😀 kecas to je uplne bomba cena.....fakt za daco 7 900,-to teda koukam.......ja asi budu taky jeste menit kocarek i to jmeno......vcera se Vrata smal,kdyz jsem mu povidala jaky bude jmeno 😀 😀
dnes jsem sama,ted me odjel a vrati se v sobotu,ale ja dnes jdu do mesta koupit si botky jsem nasla jedny a moc krasny a zitra dopolko mam tu kamosku do nedele,tak se moc tesim...........tak musim jeste dnes vytrit a povleknou periny a je to......
co jinak mate v planu ostatni?????????

septim
3. pro 2009

janysku nebud smutna ☹ tak to je super cokousku ze bude navsteva, ja jdu dnes na ockovani s holkama to zas bude rev 😉 Michal je ale v Praze tak hadej kdo tam se mnou jede aby mi pomohl? Vojta to bude mazec 😀 nahodou Nadezda byla moje babicka tak se nesmej jeste druhe jmeno po babicce to byla Emilka tak nevim jak se rozhodnu 😀 😀 jinak plan nemam zadny tak nevim mozna uz neco upecu a nebo zabalim darky uvidim co se mi bude chtit, kdyz tu lita kolem diva zver 😉janysku u vas uz vse ted urco taky dopadne, ted si prisla na jine myslenky pejskem a odreagovala se alspon trochu, a ted uz jen vsim projit, ale verim ze to stastne dopadne 😉tak za nami prijed at nejsi smutna 😉
-

coko.joko
3. pro 2009

sept-ja se nesmeju ty si zacla 😀 😀 Vojta-hihihhi....tak to uz vidim jak jde do ordinace s jednou priceznou a jak je hrdy na to...ale je dobre,ze ti pomuze a ty nemusis jit sama,kdyz je M.v na cestach....doufam,ze mu to pujde lip nez umejt okna 😀 😀 😀 tak jim dej pusinku holkam od tety coko.....

marhulinka
autor
3. pro 2009

Krásné ránko všem... 😉 🙂

Janysku s pejsanem přijdeš i na jiné myšlenky,netočí se jen kolem mimíska a uvidíš,jak se pak bude hezky dařit!!! 😉 🙂 Až budeš doma hajinkat-on s tebou,tak to bude ta největší opora,kterou budeš mít - uvidíš 😉 🙂

marhulinka
autor
3. pro 2009

Sept tak ať přežijete očkování 😉

Coko jůůůůů nové botky...ty se máááááááš 🙂 😉

coko.joko
3. pro 2009

marhul zdar,
no ja jsme je videla v pondeli za vylohou a byli moc krasny....s koziskem a kotnickove a nestali moc korunek,tak jsme rekla,ze si je koupim 😀 😀 ale V.me porad rika,ze mam bot,ze muzu jit na trh,tak jsem vcera dala do pytle asi 10 paru a rekla jsem ze zadny uz nemam 😀 😀

marhulinka
autor
3. pro 2009

Tak to ti bude krásné teplíčko na nožky 😉 🙂
To je fajn 🙂

coko.joko
3. pro 2009

😀 no teplo urcite bude,protoze tady je cely rok krasne,zadny snih a je pohoda.... 😀 ale jeste aby meli tu moji ploutev.....vcera me jeste V.vytahl ze skrine krabice 4 a tam uplne nove boty a byl ze me uplne hotovej....no co kazdy ulitava na necem a ja na botach a spodnim pradle 😀 😀

septim
3. pro 2009

kolik jste holky do ted pribraly jestli tó neni tajne 😉

coko.joko
3. pro 2009

sept ja mam nahore pul kila 😀 😀 😀 takze vlastne nic......ale brisko mam uz videt,ale zatim me ty kila nejdou nahoru 😒 ale pockej v unoru,az prijedu do Hradce,tak se sotva povalim 😀 😀 a ty mas kolik?

marhulinka
autor
3. pro 2009

Coko já doufám,že letos bude i zima hezká tady...napadnout by mohlo jen na Vánoce a pak se sněhem zase honem pryč 😉 🙂 Nesnáším klouzačky a švachty a kór teď...abych se pak někde neválela,to bych se už asi vážně nezvedla 😀
Jojo já letos žádné botky kupovat nebudu...taky jich mám plný botník a už se mi tam ani žádné nevejdou...

marhulinka
autor
3. pro 2009

Sept já mám nahoře 6,5kg 🙂

coko.joko
3. pro 2009

😀 marhul,kdyz ja vidim a musim je koupit je to proste uchylka 😀 😀 a pak je stejne davam dal,ale jen ten pocit...ted jsem taky koukala jaky maji krasny slevy na zimni bundy a vubec veci,ale nebudu nic kupovat,protoze stejne to nemuzu ted nosit,takze mam smolika 😀 😀
marhul to taky namas moc nahore 🙂 6,5 kilo.....to jeste jde.......a uz mas 26tt ty blaho to leti......za chvilku mas Kubicka u sebe

coko.joko
3. pro 2009

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.bs....

Tak do toho jdu.......to bude pamatka na moje krasny telo 😀 😀

marhulinka
autor
3. pro 2009

Coko tyhle otisky jsou super...s kamarádčinýma trojčátkama jsme dělali pro mamču pacinky,když byla v nemocnici a pak jí je tam vezli...má je zarámované a teď vystavené na komodě doma 😉

Ono teď nemá cenu nic moc kupovat...těla se mění 😀 😀 Já se modlím,abych to odchodila v kabátech co mám 🙂 Boty taky nemají cenu kupovat,protože dost často natékají nohy,takže bych se do nich nemusela vlézt,prostě to musím přežít v tom,co mám 😉 🙂

coko.joko
3. pro 2009

to ja rikam taky marhul nic nekupovat,vzdyt ono to nejak dopadne a je to uplne zbytecne mit hafo veci.....ja to kdyz tak odchodim ve vecech od Vrati 😀 😀
no tenhle bruch ma kamoska a je to uplne super ma ho na zdi a vypada to pekne...ma ho na zlato nastrikany a na brisku ma obtisk ruky manzela,sebe a prcka 😉 tak o tom premyslim,taky,ze bych si to udelala...ale jeste nevim... 😀

marhulinka
autor
3. pro 2009

Aaaaaaaaa vidím novou fotečku mimíííííííska 😉 🙂 a co polštář dobrý?? Já se podkládám polštářkama...a při otáčení už funím jak stará bába 😀

Já už doma nosím taky manžovu mikču...jinak tepláčky,no a stačí mi ty jedny těhurifličky a mám svetříky a tríča do kterých se toho ještě vejde...a to mi taky stačí 😀

coko.joko
3. pro 2009

jo dala jsem tam novou fotecku 😀 😀 ten polstar je dobrej,akorad ja teda na nej nejsem zvykla a tak ho porad lovim na zemi 😀 😀 ale lezi se a nam krasne.....fakt dobra vec,pak ho muzu vyuzit i jinak.....
no ja taky mam doma V.teplacky a tricka taham taky jeho.....a ven mam kalhoty,ktery me porad jsou a tehu laclacky ty me jsou jeste velky 😀 😀

septim
3. pro 2009

ja mam jedno kilo dole 😉 ale ono to urco prijde dala jsem si limit 15 kg 😉 obtisk pekny 😉 cokousku obtisknes se dvakrat ja ze bych si te vystavila doma abych te porad videla a nemusela na tebe myslet a plakat az odjedes 😀

septim
3. pro 2009

pak ho pouzijes pri kojeni v porodnici jsem na nem kojila 😉 ja jsme si koupila dvoje sportovni kalhoty tam bricho schovam, koupim nejaka tricka a hotovo, jedny tehu kalhoty mam a to staci 😉

marhulinka
autor
3. pro 2009

Sept to by si čoko musela obtisknout ksichtík ne?? 😀 😀

septim
3. pro 2009

ne me staci brisko, vzdycky si reknu ten cokousek je ale proutek 😀

coko.joko
3. pro 2009

tak sept,to beru,ale na oplatku ty me taky.....protoze me je taky smutno bez vas septiku 🙂 a nebo si vas vezmu vsechny sem...to bude vubec super.....v unoru,taky musim na ty urady pro ty papiry,tak snad to vse klapne....pak me to musis jeste poradne vysvetlit,atto chapu a hlavne rict kam jit..... 😀 😀

septim
3. pro 2009

neboj to se zaridi, tak vys co nase cela rodina se ti obtiskne, jen sem zvedava kam to vystavis 😀

coko.joko
3. pro 2009

a nebo vis co levnejsi bude fotka 😀 😀 a to me budes mit porad na ocich 😀
15kilo tak to jsem zvedava ja bych chtela jen 10kilo..... 😀 at se me to pak dava dolu dobre,ale vlastne mam uz hodiny v posilce u tvyho manzela zajednany 😀 😀

septim
3. pro 2009

tak jo budem chodit spolu a Vrata bude hlidat 😀

coko.joko
3. pro 2009

no tady mame malicky byt,ale V.porad rika,ze se budem stehovat,protoze me davaji ty schody uz zabrat 😀 a musime mit vetsi,protoze prcek musi mit pokojcek a kdyz nekdo prijede na vikend,tak by se sem uz nevesel....tak vas dam do nejaky komurky 😀 😀

coko.joko
3. pro 2009

no on ma rad deti,tak proc ne ma hlidat jedno nebo 5 deti 😀 😀 to zvladne neboj.....

septim
3. pro 2009

do komurky 6osob jsi blazen tam pujde vase rodinka a mi si pujcime celej byt 😀 😀 😀 😀