Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
16. bře 2009

Ahoj holky,
tak koukám, že už jedete v nové diskusi. Tak ať nám přinese všem hodně štěstí a splnění našich přání. 😉

janysek70
16. bře 2009

Dobré ranko ženštiny 🙂 a všem krásný sluníčkový den, já vyrážím dnes do kanclu, ale šéfik volal, že potřebuje odjet, tak máme spicha až na desátou....

leny16
16. bře 2009

Ahoj kočiny 😉
to jsem nás měkla rychle dočtené 🙂 , ale o víkendu to vždy tak podobně bývá 😉 My jsme měli poklidný víkend. Byli jsme v kině, restauraci a kuchtili samé dobrůtky 😝
Všem přeji pěkný den 😉

leny16
16. bře 2009

janýsku- jak se cítíš??? 😉 🙂

leny2
16. bře 2009

Janýsku, jsem nedočkavá a zvědavá, kdy budeš testit? 😉

leny2
16. bře 2009

Já jsem to ani jednou nevydržela a testovala jsem 8. den po KETu. A to jsem vždycky říkala, že nebudu tak brzo, ale nevydržela jsem to.

janysek70
16. bře 2009

Mně je hrozně, přijela jsem z práce se šílenou bolestí hlavy a od dvou jsem spala a bolí mrcha dál. Je mi slabo, dojela jsem do práce a hrozně jsem se potila a pak se k tomu přidala ta hlava. Včera jsem uvařila oběd, najedla jsem se a musela jsem jít odpočívat. Jestli toto nebude těhotenství, tak mi ty jedy dávají opravdu fest zabrat 😒

marhulinka
autor
16. bře 2009

Ahojky všem...no ani dneska jste nebyly ukecané,jak tak koukám 😉

JANYSKU-tak šupky do pelíšku a zaspi to!!!!

janysek70
16. bře 2009

To jsem dělala nyní 2 hoďky. Teď jsem si dala studené mléko a dva koláčky a sedím u stolu jako mrcha 😒

marhulinka
autor
16. bře 2009

Tak ještě do hajan 😉
Nojo ono je něco ve vzduchu,mě taky pobolívá palice ☹

janysek70
16. bře 2009

Už jsem se přemístila do postele, mám tu hezky zatažíno, tak mi to tak nevadí, jako to ostré světlo

marhulinka
autor
16. bře 2009

Tak hezky odpočívejte!!!

leny2
16. bře 2009

Janýsku, že by se bobánci zavrtávali a trápili mamku? 😉

janysek70
16. bře 2009

Leny, kéž kdyby to nebyl planý poplach a následky těch všech léků 😒

leny2
16. bře 2009

Je to těžký, úplně tě chápu, já už teď po těch zkušenostech taky nevím, co může být příznak těhu a co ne. No a ještě když se berou léky, tak to už vůbec ne.

leny2
16. bře 2009

Mě je teď v poslední době asi týden tak nějak podivně, ale bojím se myslet si, že by třeba se nám to podařilo?

janysek70
16. bře 2009

No právě, dnes jsem si koupila testíky a jsem zvědavá, jak dlouho budu odolávat tomu svrbění rukou 😉

leny2
16. bře 2009

To jsem se tě už ptala, jak to vydržíš dlouho odolávat?

janysek70
16. bře 2009

Zítra to bude teprve sedmý den ☹ , i když byli ti lumpíci vyššího stádia...... 🙂

leny2
16. bře 2009

Dneska porodila jedna moje spolubojovnice, která měla ET od den dýl než já. Toto uteklo, kdyby se nám to povedlo hned napoprvé, tak už bych rodila, to je neuvěřitelné. Tak má krásnýho zdravýho klučinu.

leny2
16. bře 2009

To je ještě brzy na testování, to ještě posečkej.

janysek70
16. bře 2009

🙂 🙂
Já si vzpomínám, jak jsem si na začátku četla celou diskuzi Arleta, tak jak jsi to celé prožívala a čím jsi procházela a jak tě stále Kul povzbuzoval 🙂 a jaká je to už zase doba.....

leny2
16. bře 2009

Znám jednu holčinu z Arlety, která testovala normálně každý den po ET, aby viděla kdy ji zmizí účinky Pregnylu a kdy se objeví ta druhá potvora a ta se objevila už 6. den po ET. Ale u každého to je jiný.

leny2
16. bře 2009

Nojo, to je sranda si to přečíst zpětně, jak člověk ničemu nerozuměl a na každou věc jsem se ptala.

janysek70
16. bře 2009

No jo, roste to každé jinak a já se bojím, že budu čučet na ten kus bílýho nesmyslu s jednou čárkou a budu moc zklamaná..

leny2
16. bře 2009

Tak zkus vydržať ještě pár dní.

janysek70
16. bře 2009

😠 😠 😠 😠 Vydržať 🙂 🙂 , no musím, co mi taky ostatně zbývá 🙂

leny2
16. bře 2009

Dneska už jsi byla v rachotě?

leny2
16. bře 2009

Asi odpočíváš, tak hajinkej, já jdu taky relaxovat.

janysek70
16. bře 2009

Jo dnes jsem již jela vytvářet hodnoty 😉
Baštím si tu jahody, mám jich celý talíř, naši mi jich včera od Litoměřic přivezli dřevěný špánek a jsou dobroučké, tak krmím kluky 🙂