Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
20. led 2010

Včera prcek zase řádil, teď to jsou teda kopance, už má pěknou sílu, kluci nechápou, a když už si myslím, že spinká, tak manža promluví a už kope. 🙂

leny2
20. led 2010

Já musím vymyslet ten dort pro Honzíka.

marhulinka
autor
20. led 2010

To my si občas takhle dáváme 😉 Už se těšíím 🙂

Jéééé takže hezky reaguje na taťku jo? Ten náš prcošek taky pěkně řádí,hlavně v noci se pořád boulí a vrtí,to se mi klepe celé bříško...a zjistila jsem,že jak si lehnu na bok,tak přesně tam mě začne flákat a když si lehnu na druhý tak zase...si snad myslí,že se budu pořád s ním otáčet-vždyť mi to dá takovou fušku 😀

marhulinka
autor
20. led 2010

Budeš dělat nějaký speciální dortík??

leny2
20. led 2010

Ještě právě nevím co mám vymyslet, asi udělám dort číslo 7, ale z čeho to musím vymyslet, nejlepší by bylo něco lehkého, nechcese mi moc dělat krémový.

leny2
20. led 2010

Je to dobře, že o sobě prckové dávají takhle hezky vědět.

marhulinka
autor
20. led 2010

Tak udělat jen krémík dovnitř a na vrch ovoce a želatinu?? Teda jestli to má Honzík rád 😉

leny2
20. led 2010

Tak si to nějak představuju.

septim
20. led 2010

dortik jsem si dnes koupila dole v pekarne odpolko prijde kamaradka tak si dame 😉 jinak v noci taky nespim ne ze by me budil prcek i kdyz prcek to je taky ta nase Ada, budi se ted pravidelne ve 2.00 hodiny rano a 4.00 si chce moc povidat, jsem z toho hotova. Za chvilku se jdu strojit mame s holkama kontrolu na neurologii doufam ze jdeme naposledy, stejne myslim ze i ted jdeme na prd 😉 Zitra na osmou jedou smer A uz se tesim na pani doktorku a samo i na prcka 😉

leny2
20. led 2010

Ahoj Septim,
dobře pořiďte na neurologii a zítra si to užij u paní doktorky.

septim
20. led 2010

no doufam ze to tam probehne v klidu stve me ze na tu neurologii musime 😒

leny2
20. led 2010

Jděte opatrně, u nás je to samý led.

coko.joko
20. led 2010

cus holky,
mysko musim se k tomu dokopat a udelat fotky,ale nejak se me nechce jsem lina.... 😵
marhul,uz zase je u zehlicky to neeeeee 😀 😀
leny,jasne udelej s ovocem dortik je zdravejsi nez maslovy a nebo udelej potahovany to je taky pekny...
septiku,tak at dopadnes u dr.dobre a hlavne at tam jdes naposled 😉 Ada no co chces to vis,ze ji nebavi porad spat.... 😀 😀

marhulinka
autor
20. led 2010

Sept tak ať dneska i zítra dobře pořídíte 😉 Já už chci taky jet do A ...musím vydržet do pátku 😀 Užij si pokoukáníčko na mímo 😉

marhulinka
autor
20. led 2010

Coko ale já už vyžehlím jen plínky a osušky a mám komplet hotovo....pak už nemusím niiiiiiiiiic heeeeeeeeeeeeeeeč a tebe to teprve všechno čeká 😀 😀 😀

leny2
20. led 2010

Ahoj Coko, co máš dneska v plánu?

leny2
20. led 2010

Marhulinko, to máš super, taky to tak udělám, člověk je hned klidnější, když víš, že je to vše připravené. 🙂

leny2
20. led 2010

Kdepak máme Janýska?

septim
20. led 2010

jeste ze zehlit nemusim, cokousek taky zehlit nemusi, kdyz si Vrata mysli ze je na vse casu dost tak to pak vyzehli sam 😀

leny2
20. led 2010

Jsem se objednala ještě jednou k zubařce na příští týden.

septim
20. led 2010

k zubari se taky musim objednat potrebuju razitko do prukajdy ale necham to asi az na brezen 😉 me se tak nikam nechce jeste ze prijde tchyne a pomuze mi 😉

leny2
20. led 2010

Mě to žehlení malých věciček bavilo, pustím si k tomu vždycky nějakou hezkou hudbu. 🙂

marhulinka
autor
20. led 2010

Já si pouštěla filmečky a taky mě to pidižehlení bavilo....naše neeeeeeeee ale tohle jooo 😉

coko.joko
20. led 2010

tak marhul,ja mam hodnou mamku a vsechny plinky 50ks mam uz vyprane a vyzehlene,takze to delat uz nebudu a vecicky tech zase do zacatku mit tolik nebudu,takze me bude stacit jeden den a mam vse hotove..a pri nejhorsim si objednam pani na zehleni a bude vystarano 😵 😵
leny vcera jsem psala,ze plan nemam,varit dnes nemusim,takze pohoda...okolo 13-14 hod jedu s Vratou k dr.na rovnani a pak pujem na prochazku okolo Ryna je tam opet krasne a pak se budu valet u telky...
jinak vam musim rict,ze vcera prisel domu Vrata a me malem trefil slak...dostal pukem od hrace a ma hrozne nateklou var a ruku,tak jsem mu to ledovala do 1 do rana...jsem rikala,ze jeste stesti,ze ma cely zuby a nema po oku ma to tesne pod nim.....hruza jeste to by schazelo 😉
sept,a nebo prijedes ty a vyzehlis nam co ty na to...mas v tom uz praxi.... 😀

coko.joko
20. led 2010

sept a leny tak na zubaka se taky tesim,ted se na nej pujdu mrknout az budu v HK.jsem zvedava jak na tom jsem ,ale doufam,ze dobre...od zakladky nemam kaz,takze se ho nebojim a hlavne vzdy usinam 😀 😀 to je trapas,kdyz se vam hrabe v puse a rika vam....je vy nam tu spite 😀 😀 😀 to se muze stat jen me

septim
20. led 2010

ja cokousku uz rok nezehlim vysla jsem ze cviku a nemela by jsi to precizni 😀 ale marhulka ma natrenovano tak dva tri kose na vic vadit snad nebudou 😀 😀

leny2
20. led 2010

Coko, taky dnes nevařím, mám od včera, akorát zadělám odpoledne na langoše.

leny2
20. led 2010

Septim, ty máš na to lidi?

septim
20. led 2010

se stydim ale mam kazde utery mi chodi na zehleni pani ted teda i stira a luxuje vzdy jednou za tyden to udela poradne a ja jen tak vzdy v tydnu preluxuji 😉

marhulinka
autor
20. led 2010

Coko tak to já jsem měla nabídku od mamči,že mi to všechno vyžehlí,ale já jsem na tohle zas taková,že když můžu,tak si to chci všechno udělat sama...já budu ráda,že mi tu pak bude pomáhat ty první dny...
Takže koukám,že máš mamču taky suprovou...To je dobře 😉 🙂

Sept 😀 😀 😀 já ti dám dva tři koše....ikdyž u těch růžových věciček bych se rozplývala,to je fakt