Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
24. únor 2010

nene,ja to hlasit nebudu jak postupuji se zehlenim 😀 😀 😀 je to vec kterou nemam rada a tak bych musela popsat hodne stranek 😀 😀
janysku,taky koukame na hokej a mas videt jak fandim,tak malej snama a porad sebou mele.... 😀 😀

janysek70
24. únor 2010

Jo, ale vy jste fandili těm vašim a dostali jste od Kanady na prdel 8:2 😀

leny2
24. únor 2010

Marhulinko, ta mateřská musí projít ještě senátem a já nevím čím vším, ale něco jsem četla, jestli jsem to dobře pochopila, že by to měli dorovnat všem od ledna. Tak by to bylo dobrý. 😉
Užij si srazík s holkama. 🙂

coko.joko
24. únor 2010

Prdlacku ja fandim jen nam cechum a muj manzel taky 😀 😀 protoze jsme cesi jako poleno... 😉 akorad tu bydlim jinak snima nemam nic spolecneho 😵 jo a zehlim a cekam na Vratu 😀

leny2
24. únor 2010

Já jsem tuhle fandila při hokeji a manža se na mě zlobil, ať prcka nestresuju. 😀

janysek70
24. únor 2010

Ano, prý to mají i doplatit zpětně. Je to hezký, ale na druhou stranu je to děs, kde ten stát chce na vše ty peníze brát..... 😒

leny2
24. únor 2010

To jo Janýsku, teď nám vyplatí mateřskou, ale důchody už třeba žádný nebudou, ale to je daleko, tak teď se ty penízky budou hodit.

janysek70
24. únor 2010

Já myslím, že nebude na víc věcí, než jen na důchody, je to docela líbivá politika socanů, ale kde brát, když není

leny2
24. únor 2010

Jdu nachystat nějaké pohoštění, přijede návštěva. Tak pá

mysicka.hk
24. únor 2010

Ahoj těhulky 😉

mysicka.hk
24. únor 2010

Tak kde jste kdo 😒

marhulinka
autor
24. únor 2010

Jdu nakouknout 🙂

Spona dneska nebyla... 😀 a dala jsem si těstovinový salátek mňaaaaaaaaaaaaaaamooooooooozníííííííí 😵 😵

Leny jojo ale je už většina hlasů,takže je to už rozhodnutý 😉

😀 😀 😀 aaaa první hlášení o žehlení 😀 😀 😀

Myslíte,že se důchodu dožijeme 😅 😅 To ještě stokrát prodlouží a to už tu dávno nebudeme-anebo jak jsem tu už psala-v každém podniku budou spalovny,tam nás budou rovnou házet 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Krásné ráníčko - vstávat a cvičit 😀 😀 Někdo třeba u žehlícího prkna 😀 😀 😀 😀

septim
25. únor 2010

zdravim ja ted nemuzu posledni noci vubec spat z toho zesilim, si budu muset lupnout prasek na spani 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Sept mě se tyhle spací a nespací období hodně střídaly...teď jsem byla zase dost dlouho spací a teď jsem už zase nespací 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Jinak holky asi budou chrnět,jestli fandily 🙂

septim
25. únor 2010

to nevim ja nefandila ani jsem neposrehla ze hrajem se uplne stydim 😉 ja lezim porad se prevaluji a hraju hry na telefonu ale uz to trva tak tyden me z toho hrabne. Ale rano bych chrapala a to me holky nenechaji 😀 si asi lupnu diazepam 😉

marhulinka
autor
25. únor 2010

Nojo to je nejhorší,že když by se mohlo spát nedá se a když bys pak chtěla - tak tě holky nenechají....Jo a lupla by sis prášek a pak spala jak Šípková Růžena 😀

leny2
25. únor 2010

Ahoj holky,
taky teď blbě spím, furt se převaluju z boku na bok, bolí mě pravý rameno a levá kyčel, tak nevydržím ležet dlouho.

septim
25. únor 2010

muzeme jit rovnou do hrobu. Obe to mate ale za par ja si budu muset jeste nejaky casek pockat se z toho pos... 😀

leny2
25. únor 2010

Neboj Septim, to uteče jako voda.

leny2
25. únor 2010

Septim, kdy jedeš na kontrolu?

leny2
25. únor 2010

Jaké máte dneska holky plány?

mil7
25. únor 2010

I já se připojuji s přáním krásného rána.Sep ty si v tom pěkně chodíš.TAk se vychrupni s holkama alespoň po o.
Leny dala jsem si mirenu.Už docela dobrý,ale nadávala jsem si,že jsem do toho šla.Taková bolest a ještě 6500kč v luftu. 😉

septim
25. únor 2010

ja jedu az 15.3 ale pristi tyden jdu na cukrovku tento tyden jsem se k tomu nedokopala 😀 pristi ctvrtek mam jeste kontrolu na urologii to mi taky delaji ultrazvuk tak se zas na prcka podivam a pak do kontroly uz to utece. Me by ani nevadilo kdyby ted tehu trvalo treba 3 roky, jen kdyby nebyly ty tehu problemky okolo. Doma mam docela mazec a docela se desim ze za chvilku tu bude malinkata Barunka 😀

coko.joko
25. únor 2010

Ahojda,
jsem ranni ptace i kdyz jsem koukala na hokej,ktery stal za prd,tak uz funguji...vcera jsem byla na nakupu a byla rada,ze jsem dosla dom...nevejdu se do bot jak mam natekle nohy...takze jsem je mela vcera porad nahore a jen jsem lezela.... ☹
sept,prasek na spani to si dej a pak budes spat cely den 😀 😀
leny,taky mam ten problem,ze me boli boky a porad je stridam....
marhul,vcera jsem zehlila ty pliny hodku,pak jeste nase pradlo a muzu rict hotovo.... 😀

septim
25. únor 2010

za to ted muzes soulozit uplne bez strachu 😀 😀 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Ještě,že to tak letí,to je pravda 😉 🙂

Já musím dopolko na poštu a pak možná se stavím u kamarádky na kávičku a jinak jen relax...zítra mám kontrolu,tak už se nemůžu dočkat 😀

septim
25. únor 2010

jsem nevedela ze prijdes na kavu to abych poklidila 😀

septim
25. únor 2010

ahoj coko uz jsem te pozdravila na druhe diskuzi jsem si nevsimla ze jsi se nahlasila i tu 😀