Četnost návštěv kavárny. Jak často chodíte?

ester_ka
28. čer 2022

Ahoj holky,
malý průzkum - jak často chodíte do kavárny na kávu či jak často si kupujete kávu s sebou? 😉☕

sigyn
28. čer 2022

1x za pět let. 😀

pampeliska1313
28. čer 2022

Nepiju a nenavstevuju. Byla jsem asi jednou za život.:D radši kamkoli na “domácí limonádu” 🙂

jaja01k
28. čer 2022

@ester_ka Asi tak jednou za dva měsíce.

tridvajedna
28. čer 2022

Za posledních 5 let ani jednou, předtím občas na dovolené v zahraničí. Kafe jsem pila 1x denně v práci nebo na návštěvě, poslední 3 roky vůbec.

felixfelicis
28. čer 2022

Kavu s sebou 1x tydne. Kavarnu nijak pravidelne, tipnu tak 2x do mesice? Jime i docela casto v restauracich.

l01991
28. čer 2022

Nooo... 1x za měsic ale to jen z důvodu že jezdim do města k dr.,jinak bydlime na vesnici a tady kavárna není😅 a až se narodí malá tak to bude jednou za těch pět let jak tu někdo píše😆🤣 (no ona je to vlastně pekarna-kafe,housky,zakusky...)

nikolite
28. čer 2022

Teď tak 2-4× měsíčně. Před mateřskou tak 2-3× týdně většinou káva s sebou.

kadla88
28. čer 2022

Skoro denně

pratensis
28. čer 2022

Tak 1x za rok, možná... Ale jinak piju kávu 2x denně, čerstvě doma namletou, z mocca konvičky, dělá mi lepší den. 😊

tahejhula
28. čer 2022

Kafe nepiju.

kelerub
28. čer 2022

Nikdy jsem nebyla v kavárně a nikdy jsem si nekoupila kávu s sebou. A to mám kávu ráda 🤷😃 Jsem vylezla někde z pralesa🤦🤣

drzticka81
28. čer 2022

Kafe nepiju, obcas si dam latte bez kofeinu, kdyz si jdu sednout s kamoskami, coz je tak max 3x za rok - neni cas.

leniczka23
28. čer 2022

Tak dvakrát až třikrát do týdne, vždy sebou.

berenika39
28. čer 2022

Furt, dvakrát třikrát týdně? kamkoliv jdu, ochutnám kávu, mám pár vytipovaných míst, kafe s sebou málokde, tam, kde to nabízí je kafe ne úplně top...

misicka1988
28. čer 2022

@ester_ka Nikdy, kafe nepiju - ani manžel 🙂

ferda90
28. čer 2022

@ester_ka ahoj, občas, snad jednou za 3 měsíce možná i dýl. Doma máme kávovar, takže si kávičku vychutnávám doma🤗

ruzova_pastelka
28. čer 2022

Ty jo, tak jednou, dvakrát týdně. Vždy tam, i teď s dětmi (vychovávám si další generaci kavárenských povalečů 😃). Dřív i častěji, ale co máme kávovar, tak si jí udělám radši doma, protože málokde mají lepší. S sebou si jí nekupuju téměř vůbec, bez atmosféry a dortíku to nemá to kouzlo, navíc nesnáším kelímky a jsem příliš líná nosit vlastní nebo řešit re-cupy.

klokanka31
28. čer 2022

@ester_ka Nikdy, kafíčko jedině doma 😊

lamiaaa
28. čer 2022

Kávu s sebou denně. Posedět tak 3x do měsíce.

journals
28. čer 2022

Kavárna a případná restaurace 2-3x týdně.

fire85
28. čer 2022

Já chodím každý týden určitě, někdy i častěji, je to pro mě relax.

zuzaaaaa
28. čer 2022

Mame kávovar a delam si kafe doma, ledovy mi chutná moje víc nez v kavarne. Asi je mi lito utracet za kafe.....

martiniquest
28. čer 2022

Driv 2-3x tydne, aktualne tak jednou za 2 mesice. Preferuji cajovnu, tam chodim prakticky kazdy tyden nebo ob tyden. Kavu mam doma 2x denne cerstve mletou z kavovaru.

petrasipkova1
28. čer 2022

tak jednou za měsíc až dva když jsme někde na výletě. Jinak pro mě jsou ty ceny šílené.

bervidka
28. čer 2022

Kávu s sebou vždy do auta, to je můj rituál a kavárna, to je různé. U nás ve městě nechodím, tady není klasická kavárna, jen hospody,ale prcovně jezdíme na šetření někdy i 3x tádně a buď se zastavíme v kavárně nebo si koupíme s kolegyní kafe aspoň na benzíně. Jo a v práci máme automat na kafe, takže já si kafe nevařím, já mám ráno a případně po obědě kafe z automatu

jancazao
28. čer 2022

Do kavárny téměř nikdy. Kávu si kupuju jen když jedu na celý den se synem na závody.

drep
28. čer 2022

Kafe s sebou výjimečně, nesnáším plastový kelímky na jedno použití a nepoužívám je a termohrnek obvykle zapomenu doma, posezení tak dvakrát do měsíce.

marge_s
28. čer 2022

Tak petkrat tydne, kelimek vlastni. Ale tady po okoli to je kavovy raj, doubleshot, miners coffee, nordbeans, be berry...na co si vzpomenete. Tezke odolat

ferda90
28. čer 2022

@zuzaaaaa mám to stejně, necháváme si dovážet kávu z kavárny ze Slovenska a ta je moc dobrá, takže než i utrácet v kavárně, tak si, doma udělám latte nebo cappucino 🙂

andelka
28. čer 2022

Když jsem měla kočárek,tak jsem si chodila pro kafe s sebou pravidelně,tak 1x týdně. Teď si dám kávu jinde než doma tak 1x za měsíc a s sebou v podstatě vůbec, tak 1x za čtvrt , půl roku. 2-3x ročně si dám kafe ve vlaku ( RegioJet). Kávovar máme doma, byl to nejlepší možný vánoční dárek. Jede 2-5x denně.