Erotické prádlo, jak a jaké používáte?

tacosestydi
31. led 2015
Chodím sem za vámi každý den, ale některé otázky se stydim položit z běžného nicku, proto je založen nový - snad pochopíte 🙂
Zajímalo by mne, jak a jaké používáte erotické prádlo. Kdy ho obléci, kdy v něm přijít, nebo jak to celé naservírovat.
Běžně to u nás vypadá tak, že jdu nejdříve do sprchy já, pak partner a to už čekam v posteli a jde se spát, ale ráda bych přišla s nějakou novinkou a nevim si rady, jak to podat 🙂
salot
31. led 2015
A proč nechodíte do sprchy spolu?🙂 Napadá mě, že když půjde první on, můžeš ty pak přijít v čem budeš chtít. Styl, barvu, materiál prádla bych vybrala podle partnera, třeba se ho nenápadně zeptala, co se mu líbí. Nebo podle toho, které mé vlastní prádlo mi pochválil.
tarra27
31. led 2015
@tacosestydi kup s něco co by ho ani nenapadlo, ze ty by SIS koupila.....a zkuste sex jindy ne večer po sprše.... 😉
killi
31. led 2015
@tacosestydi taky bych zkusila sex jindy než večer. Třeba i na netradičních místech. 😉 Jsem zvyklá nosit krásné prádlo, ale vyloženě erotické si dávám, když jsme doma sami a máme chvilku pro sebe, nemusí to být jen večer. 😉
kacca11
31. led 2015
Kdybychom měli mít sex večer, máme ho dvakrát do měsíce. Večer padneme mrtví do postele. U nás je to nejčastěji ráno a přes den.

Jinak všechno své prádlo mám hezké, krajkove, manžel často zkoumá, jaké zrovna mám - pokukuje, přepadává, děláme si z toho legraci. Pokud chci vytáhnout něco zajimavejsiho, většinou si vezmu třeba šaty a pohybuju se tak, aby měl šanci si toho všimnout. Že bych vytáhla nějakou soupravu a překvapila ho, to spíš výjimečně, ale zabere to taky.
emilkamilka
28. lis 2018
holky, stara tema, ale znovu otevřu. Nevíte některé, kde se dá koupit krásné erotické prádlo, které je zároven i slušné a muže se nosit i do společnosti třeba pod sačko?
lucasice
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucasice
20. kvě 2019
@emilkamilka moje první odpověď byla odstraněna nevím proč 😞 asi kvůli odkazu, tak pobrouzdej netem a určitě něco najdeš. Já si na pracovní schůzky pod sáčko beru košilku na ramínka s velkým výstřihem, popřípadě krajkou.
adelkawe
31. črc 2019
Uživatel adelkawe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adelkawe.
Taky by mě zajímalo, kde mají hezké erotické prádlo. Dlouho přemýslim že bych si nějaké pořidila. Nemate tip?
terkatqe
2. srp 2019
Uživatel terkatqe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkatqe.
Já osobně už pár let nakupuji na www.e-kondomy.cz . Velký výběr a ceny od nejlevnějších po nejdrazší. Vždy si vyberu.
hanickaver
15. srp 2019
Uživatel hanickaver je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od hanickaver.
Já dostala krásný prádlo k narozeninam. A byla sem moc nadšená, je nádherný. Zjistila sem že to objednávali na e-kondomy. Zkuste se tam podívat.

Sem začni psát odpověď...

Odešli