Jaké klučičí jméno byste daly k příjmení Krebs?

lenkarejholcova
14. čer 2015

Ahoj holky,
mohla bych Vas poprosit o radu? Jake by jste dali jméno k příjmení Krebs? Pořad si nejsme jisti.
Dekuju

mandala
14. čer 2015

Určitě nějaké měkké jméno, např. Matěj , Jonáš, Tomáš, Šimon ? 😉

editkaromana
14. čer 2015

Já bych k tomu příjmení dala nejspíš dala nějaké cizí jméno, aby to znělo dobře. Např, Samuel, Sebastian nebo Lucas. Samozřejmě záleží na Vas jaké se Vám líbí. 🙂

nikola1email
14. čer 2015

Mě osobně nejlépe ladí jména typu Lukáš,Tomáš,Aleš 🙂 Š to v příjmení hezký zjemní 🙂 ale volba je čistě na vás 🙂

ladyhacek
14. čer 2015

@editkaromana Ten Samuel Krebs zní hezky. Jinak Tomáš by nebyl také špatný 🙂

gepe
14. čer 2015

@lenkarejholcova K tomuhle prijmeni muzes dat jakekoliv za me a je jedno, zda mekke ci tvrde. Ve jmenech absolutne plavu, jen co znam 😅 vy mate nejaka jmena vytipovana? 🙂

lv
14. čer 2015

nahoď tipy, těžko říct, když nevíme, jestli jsi na tradiční - mě by k tomu šel nějaký Josef, Pavel, Filip, Michal, Jakub,nebo lehce zvláštní Leo, Vencenc, Alan..

lenkarejholcova
autor
14. čer 2015

My jsme přemýšleli nad Sebastienem, ale mame psa Semika a to by se strašně pletlo a ted uvažuji nad Tadeášem, ale pořad si nejsem jistá... Holčičku jsme měli jasnou hned ale doktoři mají zase jasno v tom, ze to je chlapeček 😊

gepe
14. čer 2015

@lenkarejholcova nepletlo, Sebastian je fajn i se Semikem 🙂

loafeer
14. čer 2015

Sebík a Semík aspon byste to měli při jednom a praktické...Já občas volám na děcka jménem fretky a opačně 😎 Jinak k přijmení bych nedávala jméno Jan, ale jinak si myslím, že výběr máte velký, je to dobré přijmení, ke kterému se toho bude hodit hodně....

andrejka_o
14. čer 2015

Jakub

frapik
14. čer 2015

Něco měkého s čárkou. Antonín, Mikuláš, Matyáš...

ivasad.
14. čer 2015

Michal

78marcela
15. čer 2015

@lenkarejholcova k tomu se hodi cokoliv krome kratkych jednoslabicnych jmen, pak vyloucit vsechna jmena, co konci na k, treba Marek. Jinak cokoliv. Dobre prijmeni to je. Me se libi Michal, David..

frankie
15. čer 2015

Také řešíme jméno pro chlapečka, bohužel holčička to opět nebude, to bylo jméno jasně vybrané,a le pro kluka se nemůžeme shodnout. Mám doma dva kluky Tomáše, Františka ( příjmení Burkoň ). Teď jsem chtěla Jonáše, ale to se manželovi moc nezamlouvá ten je pro Matyáše, ale to se zase moc nezamlouvá mě 🙂

mandala
15. čer 2015

Z tvého výběru se jednoznačně hodí víc Tadeáš, zní to moc pěkně. 😉

lv
15. čer 2015

@frankie David, Antonín, Eduard, Erik, Jan, Jiří, Leo, Radovan,Štěpán,

frankie
15. čer 2015

U nás musí být š ve jméně 🙂

luckee
15. čer 2015

Matěj, Jakub

frapik
15. čer 2015

@frankie a co Jeremiáš ;) toho máme my

frankie
15. čer 2015

@frapik Zajímavé jméno. Asi bych si na něj musela vyknout jako na Františka 🙂

glimmer
15. čer 2015

mě osobně se líbí jméno Vojta, Hynek, Matěj, Jakub, Tadeáš a i Jeremiáš je hezký, neobvyklé ale pěkné ...

pavca87
15. čer 2015

Taky cekame chlapecka a mame dilema se jmenem 🙂 Pritel chce Dominika a me se libi Krystof,Tadeas a nebo Filip (prijmeni Ondrušek) poradite? 🙂

frankie
15. čer 2015

@pavca87 Mě by se k Vašemu příjmení líbilo Jiří 🙂

bunny123
15. čer 2015

Taky jsem nazoru, ze k tomu prijmeni se hodi ceska jmena. Takze zadny Tadeas, Samuel, Sebastian apod. Boze, je to stejne hrozna modni vlna. Nicmene, na moznosti vyberu snad staci otevrit kalendar a neptat se na webu, kde dostanete stejne tolik jmen a take, jmeno by pro tebe melo neco znamenat, ne "jo, poradila mi ho xy z MK" 😀

kacinda
15. čer 2015

My.My . máme Filipa a shodli jsme se na tom cela rodina. Nechtěla jsem.klasiku jako Pavel a Petr apod. A zároveň jsem nechtěla jméno, co by bylo jak z telenovely. No byl to pořádný problém jméno vybrat, ale jsem ráda, že nakonec to máme za sebou

gracinka7
15. čer 2015

@kacinda Filípka jsem chtěla taky, ale vyfoukla nám to švagrová :(

frapik
15. čer 2015

@bunny123 vzhledem k tomu, že příjmení Krebs je puvodem z anglie, je váš příspěvek lehce "mimo mísu"

michell28
15. čer 2015

my čekáme Vašíka - Vendu - Vendiska - Václava 😉 je po budoucím taťkovi. Tam to bylo jasný....

ronyx
15. čer 2015

Mě se k tomu příjmení líbí snad cokoli,je to takové univerzální příjmení 🙂 My máme taky cizí příjmení a doma máme Kristiana a teď čekáme Eliáše 😉

myska26
15. čer 2015

Mně se líbí Sebastián,Kristián,Florián,nebo Václav,Matěj,Štěpán... Jedno z toho bych chtěla jednou pro svého kluka,ale manžel je proti☹ Ten vymýšlí blbosti,teď mu v hlavě utkvělo jméno Kvido. Hrůza.