Je tu manželka tolerující dlouhodobě milenku?

blahovabarca
11. srp 2015

Milé dámy, poslední dobou jsem zde zaregistrovala několik diskusí na téma ...jsem milenka ženateho muže.
Je tu ale nějaká manželka tolerujici dlouhodobě milenku? Prostě z opačné strany?

Sama si procházím těžkým obdobím, když jsem na milenku došla, přestala jsem muži dělat domácí servis, došlo to tak daleko, že mu milenka opravdu začala prát 😅 a krom té duševní podpory kterou prý úplně nemá, začal mít podporu se vším všudy ...mno, šlo to dál a dál a když jsem viděla, že rozum nedostává, vystěhovala jsem ho úplně. Teď jsem ale v situaci, kdy opravdu zvažuji určitý kompromis.Nutno podotknout, že on chce mě i milenku.
Nemiluji ho, ale v jistých věcech si vyhovujem 😅 ke všemu máme dvě děti a představa nového partnera,ktery by s nama časem bydlel je pro mě nepředstavitelna, on své děti zbožňuje a já bych nezatěžovala děti cizím chlapem,alespon do té doby než vyletí z hnízda. Sama svého otčíma nesnáším,a přiznejme si že málokdy dítě dokáže přijmout nového partnera rodičů.
Jsem hodně divná ? Úplně zpět ho nechci v žádném případě , mám pocit že se karty otočily a stává se ze mě milenka.

evulina77
12. srp 2015

@blahovabarca pokud ti to nedělá zle, citíš se dobře a děti to taky berou dobře, nic bych neměnila. Na ostatní se vybodni, jde o tvůj život a vše je povoleno. V nácti bych to řešila možná radikálně, ale věkem se člověk zklidňuje a dovede si představit hodně. Neodsuzuji tě, fandím ti, jen té "milenky" je mi trochu líto. Ona se v tom bude asi pěkně koupat, ale to není tvůj problém...

blahovabarca
autor
12. srp 2015

@blahova_andrea každá to v TOM směru máme jinak, asi ano jsem náročnější a samoobsluha mi výrazně nepomůže 😅 Ale kvůli tomu jsem diskusi nezakládala.
Hlavně jsem chtěla zjistit zda je někdo v podobné situaci, jak se s tím vyrovnává,jak na celou věc kouká po delší době, jak to berou děti.Jsem ráda i za ostatní příspěvky, pomáhají mi dostat jiný pohled, ale rozhodně jsem nechtěla rozebírat můj sexuální apetit a praktiky 😒
Nevadí mi že odchází za jinou, třeba si vážně rozumí a je jim dobře, žití s ním bylo pro mě poslední roky těžký, taky už jsem jednou chtěla odejít, ne kvůli bokovce a přes jeho prosby jsem se vrátila a stejně jako@melodygirl jsem poslední dva roky doufala že se nějaká taková najde, ptž já bych asi nedokázala odejít první.Samozřejmě že jsem se s tím ze začátku vyrovnávala těžko, ale až jsem se uklidnila začala racionálně přemýšlet, zjistila jsem že je mi vlasně líp.A vždy když mě napadne vzít ho zpátky(ano jsou takové chvilky), hned si začnu vybavovat ty jeho chyby a chvíle kdy jsem byla neštastná.

@blahova_andrea nevím, ale myslím že to má velmi, velmi těžký, uspokojit a skloubit všemožné potřeby dvou domácnosti 😕

blahovabarca
autor
12. srp 2015

@evulina77 já ji hned na začátku po sms upozornila, že je to táta od dvou dětí,at neblbne.Není to už naivní holčička, měla by mít rozum a každý z nás si ponese následky sám .Kdo chce kam....
Ona to ale nejspíš odnese nejhůř.

blahovabarca
autor
12. srp 2015

jo a děkuji moc za srdíčka 🙂

dannyblakely
12. srp 2015

@orchidis koupák určitě horší není, ale to je fuk.. každého věc.. Mně to přijde nechutný

blahova_andrea
12. srp 2015

@blahovabarca chraň bůh, abychom tu řešili vaše praktiky! 😅 o to v mém příspěvku ani nešlo! 😉

wiki85
30. srp 2015

3/4 roku tolerance... pak dlouhé přemýšlení, jestli to má smysl... děti jsme neměli.. jediné, co mě to stálo, bylo 7 let života, pár set tisíc...
Nejhorší byly ty jeho návraty ke mě ( a rozchody s ní) a furt dokolečka. Vyčerpávalo mě to duševně... Rozvedli jsme se a jsme bez sebe šťastní... On z milenky udělal přítelkyni, a po dvou letech od rozvodu se i na mě usmálo štěstí 😀

Chápu, že, když jsou ve hře i děti, je to o něčem jiném, ale já nejsem schopná dělat, že nějaká náctiletá slečna ho o víkendu neolizuje a pak se vrátí spokojeně ke mě a vše je ok... prostě eklhaffujtajxl 😖

japona
30. srp 2015

@blahovabarca Udělejte to tak, jak vyhovuje vám. Na okolí se vykašlete, ať si myslí, co chtějí. Koneckonců vykopnout ho můžete vždycky🙂 Btw. nemá podobný model moderátor Mareš s manželkou?😉

celasapremenim
30. srp 2015

@blahovabarca uprimne lutujem, co si prezivas a musela by som vediet viac podrobnosti, aby som to vedela pochopit
takto to nejde
pohlad na vec je, ze sice mam pocit, ze to robis kvoli detom, ze maju dobreho otca, ale deti vnimaju a to velmi intenzivne, aj ako sa ma v skutocnosti ich matka
a hoci to tu pises zlahka, verim, ze to lahke nie je ani pre teba a ze je to pre deti citelne a nie je to normalna situacia, t.j. dopad...formujes ich na mozno nemoznost mat dlhodobo zdravy vztah, lebo bezny model u nich nezafunguje, s velkou pravdepodobnostou, zvazila by som aspon konzultaciu na tuto temu u psychologa, mozno ti pomoze
mam pocit, ze mas deformovany pohlad na vec, ktovie ci nie v skutocnosti kvoli financiam

tiez zit s niekym, koho nemilujes, musi byt velmi tazke

lu777
30. srp 2015

teoreticky to vcelku chápu, prakticky bych to nevydýchala 😔
a to i když jsem po manž. krizi taky leccos pochopila a zjistila, že deset let života se nedá jen tak zahodit...
jako vlastně ti závidím, protože zníš docela v pohodě a máš čas si to celé v klidu rozmyslet 😉
místo to, aby jsi se jako většina lidí, kteří objeví milence/milenku ztratila na nějakou dobu v bouři emocí, které člověku jen rozhodí ego, sebevědomí a člověk spotřebuje hromadu energie na zuření, vztek, depresi - a následně často bohužel i na rychlé najití si jiného partnera, spálení se a další atd...

jinak ty pachtworkfamily mě taky neberou, rozhodně jsem pro to představovat partnera dětem až po delší dobu pokud možno, není to jednoduchá situace pro nikoho

jak jsi na tom finančně? jak velké jsou děti?

ono pokud jsi silná osobnost, tak mužovi to možná imponovalo zpočátku když je taky dominantní, ale časem to pak může skřípat a unavovat, u milenky má asi větší klid...
a když je ženská dominantní, tak má zúžený výběr partnerů, většina chlapů to nevydýchává - a popravdě koho přitahuje slabší chlap, že....
jenže zase když jsou v páru oba silní a oba táhnou, ale jiným směrem, tak to může být stejná potíž jako když v páru žádný "tahoun" není a stojí se na místě (to znám od rodičů)

držím palce, ono je možné, že by vám vyhovovalo třeba být zpátky spolu ale nebydlet spolu, možná potřebujete oba víc prostoru.... v delším vztahu člověk potřebuje i nějaký ventil, koníčka, cvičení apod., ta rutina je prostě někdy ubíjející a pak se to může různě zvrtnout

blahovabarca
autor
19. zář 2015

@lu777 v mnohém ses trefila, ano jsme dvě silné osobnosti a po letech i toto začalo být problém,ano najednou jsme byli unavení a chtěli každý pro sebe víc prostoru, defakto zmizela veškerá tolerance,ktera pro nás oba byla velmi náročná v celkem dlouhém vztahu. Sama se divím jak dlouho to vydrželo.
Sám mi řekl že u ní se cítí lépe, že si vždycky musí navyknout na moje tempo,na temperament,to když jsem se ho jednou ptala z čeho je nervózní,myslela jsem že z dětí. Ona je prostě opak mě.Ja mám den nalajnovany, co jde udělat dnes.... její dny plynou v klídku a on se s ní veze,ona je člověk bez cíle.
Když jsme spolu, několikrát se mě raději zeptá dopředu co mám přesně v plánu,aby jsme udělali případně společně změny, ptz jinak nastane problém, my se musíme předem domlouvat i na přesné trase, když jedeme někam spolu, jinak by jsme se v autě dohadali.

Finančně jsem samostatná, tím odpovídám i @celasapremenim ,nejsem na něm závislá .
Úspěšně fungujeme dál v tomhle podivném modelu,vyhovuje mi to, jen mám ze sebe pořád divný pocit a navíc se ve mě upevnuje strach z toho že jen tak někoho vedle sebe nesnesu, začala jsem si žít podle sebe a je mi jasné že tohle čas jen upevni a uvědomuji si že to není dobrý.

atinkaa
19. zář 2015

@blahovabarca ahoj nijak siahodlho radit nebudem, jednak to nie je moja situacia, neviem si to predstavit, jednak mi neprides ako niekto kto radu potrebuje..mozno potvrdenie, ale myslim, z precitaneho, ze je to situacia ktoru mas ty plne pod kontrolou, teda vies co chces a vies si to zorganizovat...z toho co pises, tak to mas este mozno o kus lepsie ako ked ste boli spolu - ustali ''mocenske boje'' o to akou cestou pojdete, mysleno konk. dla toho co si pisala ze sa viete pohadat i na trase, ktorou pojdete, i obrazne vasim spolocnym zivotom.
Ostava otazka ci to je uplne koser situacia a vztah a myslim ze i tu vies odpoved..uplna norma to nie je..aj ked jo dnes je svet taky ze je mozne takmer cokolvek..za mna citis to uplne dobre - citujem - uvedomuji si ze to neni dobry - je to uplne presne a z toho ako to poznam poradensky nie je to uplne top model pre deti...deti aj ked vyzeraju ze su v pohode, niektore i naozaj fyzicky a psychicky su v pohode - teda dalej prosperuju vo vyvine tak ako maju - tak neskor vo vlastnych vztahoch z toho celeho neprosperuju ...to vies ale sama, sama si pisala ze to mas z rodiny zazite..akurat teraz si to preklopila do opacnej polohy

kazdopadne drzim palce nech to zvladnete cele co najlepsie, nech je to nielen v prospech teba a vas ale aj v prospech deti..to, co ti mnohe pisali, ze citia ze robis pre ne a vynechavas seba ja skor vnimam opacne...mam pocit, ze toto je model ktory vyhovuje vam dvom. otazka je ako to maju deti, kedze sama ten model klasifikujes ako podivny a pises o nom tak ako pises.

este raz Vela sil a Energie k tomu, predsa len blizi sa jesen zima to je vzdy pre tieto modely rodiny vacsia zataz a pravdaze predovsetkym pre deti 😔

mkaj
30. čer 2016

@blahovabarca Ahoj, jak se to posunulo?