Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

zuzi82
11. říj 2010

Za ty dva měsíce to bylo 5 kg. Víc bych ani nechtěla, bojím se jojo efektu, takže pěkně pomalinku. Jím čtyřikrát až pětkrát denně a mám to tak, že ráno si dám snídani (samozřejmě podle toho jaký mám den), pak ovoce na svačinu, oběd, odpoledne buď okurkový nebo rajčatový salát nebo malý jogurtový nápoj a pak večeři, jen tak něco lehkého.

Jinak já měřím 163 cm a před deseti lety jsem vážila 56 kg, pak jsem měla jednu dobu 48 kg, ale to už bych fakt nechtěla. Než jsem začala hubnout, tak jsem měla 74 kg. Něco jsem přibrala lékama, něco jídlem a něco mi zůstalo po porodu. Teď jsem tak tlustá, že se na sebe nemůžu ani podívat. Nefotím se s malý, protože je to prostě hnus a budu ráda, když se u strobečku spolu vyfotíme a já budu moct říct, že to je krásná fotka. 😅

mamina5
11. říj 2010

@luuca.b
@bocinka Ahojkýýý tak vy tady hubnete a já to ani nevim 🙂 jdete do dělené stravy?Já se zatim držím pět krát denně malé porce a nežeru večer a jde to hezky dolu za čtrnáct dní 5kg dole 🙂 Ale jako já jsem fakt jedla hrozně moc,tak proto ten pokles 😀

mamina5
11. říj 2010

@zuzi82 koukám zuzi že jsi nám utekla 😀

zuzi82
11. říj 2010

@mamina5 Neboj neutekla, jen se tu budu radit s holkama o dělence. 😉

mamina5
11. říj 2010

@zuzi82 tak to jsem ráda,nějak to u nás vázne,je fakt že my nedělíme kytičky a zvířátka 😀

misicka455
11. říj 2010

Týjo tak 5 kilo za 14 dní to je docela hodně to bych byla na té váze co hci za dva měsíce 😲

zuzi82
11. říj 2010

@misicka455 Já tam psala za dva měsíce, ne za dva týdny. To by bylo moc a to nechci. 😉

misicka455
11. říj 2010

@zuzi82 já vím ty jsi psala za dva měsíce to se mi zdá optimální ,a le mamina5 psala za 14 dní pet kilo.

zuzi82
11. říj 2010

@misicka455 Aha, promiň, nevšimla jsem si a těch 5 kg máme stejných 😉

misicka455
11. říj 2010

@zuzi82 v pohodě 😉

veruska007
11. říj 2010

Ahoj, taky se snazim zhubnout. Chtela bych tak aspon 15 - 20 kg dolu. Pribrala jsem tesne pred prvnim tehotenstvim, mela jsem hormonalni problemy a 20 kg bylo nahore behem par tydnu. A to jsem skoro nejedla a vcelku sportovala. V tehotenstvi jsem pribrala jen 7 kg, ale dalsich 5 kg jsem nabrala pri kojeni (taky jsem se snazila s mrnouskem cvicit, chodila jsem denne na 10 - 15 km svizne prochazky, jedla jako vrabec a nic). Pak bylo druhe tehotenstvi, ale miminko se narodilo v 5. mesici, a to jsem jeste v tehotenstvi zhubla 2 kg a ted po tom vsem mam dole dalsi 3 kg. Ale chtela bych zhubnout na puvodni uroven. Zacala jsem jezdit na rotopedu (skoro hodinku cca 4x- 5x tydne), snazim se casteji jist (jidala jsem 2x denne) ... tak uvidim.

bocinka
11. říj 2010

@mamina5 týýý jo.. to jsi dobrá... já se nějak nemůžu dokopat do toho jíst často.... neumím to.... 🙄

@veruska007 tak pojď k nám a pjde nám to líp.... 🙂

veruska007
11. říj 2010

Dík... chce to podporu 😉. Mimochodem, viděla jsem, že jste probíraly dělenou stravu - já ji držela skoro rok a nic 🙄 .

misicka455
11. říj 2010

Týjo tak kdyby dělenka za pár měsíců nefingovala tak bych s ena to vyprdla a hubla jinak.

bocinka
11. říj 2010

@veruska007 nestraš, já se na to od včera hrozně upnula.... ☹

@misicka455 já taky.... 😠

bocinka
11. říj 2010

jooo a jak to tak čtu, tak dělenka je jediný způsob hubnutí, kde si můžu dát víno, nebo - můj oblíbený - šampuuuus.... 😅

zuzi82
11. říj 2010

@bocinka Jo, já si víno, šampus i pivko klíďo dám, jen si kontroluju, který mám den 😀

bocinka
11. říj 2010

no, ale jestli jsem to pochopila, tak můžu v kytičkový den pivko a ve zvířátkový víno... 😀 😀 😀 😀

bocinka
11. říj 2010

ale co mě teda zajímá je, jak zahustím kuře na smetaně, když ne mouknou... 😕 já jsem zvyklá jen na mouku, nic jinýho ani neznám....

zuzi82
11. říj 2010

Já si dělala kuře na smetaně tak, že jsem ho udělala bez kuřete, jen z kostky zeleninového vývaru se zakys. smetanou a zahustila moukou a aby to bylo jo zdravé, tak jsem tam dala mouku celozrnnou a k tomu těstovinky a byl to super oběd. 😉

verusa22
11. říj 2010

čauky...
Jsme debil a nechápu dělěnou stravu 😠 😉
Ale @mamina5 to se mě taky líbí že jíš 5krát denně a za 14dní 5kilo... napiš mi prosím jen tak baj oko třeba jídelníček co jíš běhěm dne... a sladký jsi asi vypustila že?

kive76
11. říj 2010

ahojky, může se k vám taky přidat? nějak mi ta dělenka nejde...mám 81 kg...a přes pas 91 cm...

kive76
11. říj 2010

jo a jinak 171 cm...výška

zuzi82
11. říj 2010

@verusa22 A co konkrétně nechápeš? Je pravda, že já byla první dva nebo tři dny taky zmatená, ale pak už jsem si zvykla a nemám problém. Mě hodně pomohlo, že díky dělence jsem si hodně zmenšila porce. Dám si třeba bramborovou kaši, ale už k tomu nemám ten řízek a když si chci dát něco sladkého, tak jedině v sacharidový den na snídani ať je do večera dost času to spálit. 😉

misicka455
11. říj 2010

@bocinka Jak dělám omáčky:
Koprová: pro kytičkový den - udělám si sojové mléko z prášku, rozmíchám v něm mouku a uvařím si základní bešamel. Do něj vmíchám sekaný kopr, dochutím solí a octem.Dávám si s brambory nebo s těstovinami.
pro zvířátkový den - mléko uvedu do varu, vmíchám sekaný kopr a hustou kysanou smetanu. Osolím a okyselím, pokud je třeba. Podávám s vařeným masem.
Svíčková na smetaně: pro kytičkový den - na lžičce oleje osmahnu cibuli, přidám kořenovou zeleninu a koření do svíčkové(bobkový list, nové koření,tymián,pepř). Nechám podusit a zaliju sojovou smetanou s rozmíchanou moukou. Pak zeleninu v omáčce rozmixuji(mám raději než pasírování), okořením solí a octem. Mohu podávat s knedlíkem bez vajec.
pro zvířátkový den - postupujeme klasicky - maso pečeme se zeleninou a kořením. K dokončení omáčky používám smetanu a hustou zakysanou smetanu bez mouky, dochutím běžně. Podávám s masem.
Žampionová omáčka: pro kytičkový den - na lžičce oleje orestuji cibulku a přidám krájené žampiony.Osolím, okmínuji a podusím. Mezi tím si uvařím sojové mléko s rozmíchanou moukou, do něj přidám dušené žampiony, dosolím a okyselím. Podávám s brambory,těstovinami nebo nevaječným knedlíkem.
pro zvířátkový den - postup stejný, jen místo sojového mléka přidám kysanou hustou smetanu bez mouky, zředím podle potřeby mlékem a dochutím. Podávám s restovanými játry nebo kuřecími nudličkami nebo jen naleju na dušenou brokolici nebo jinou zeleninu.
Rajská omáčka: pro kytičkové dny - na oleji zpěním cibulku, přidám rajský protlak bez cukru, bobkový list, nové koření a pepř, zředím trošku vodou a povařím. Potom vliju sojové mléko s moukou a povařím. Vyndám koření-nebo ho rozmixuji do omáčky a podávám s rýží nebo těstovinami. Dobré taky s nevaječným knedlíkem. Nebo si k ní udělám plněné papriky - plním sojovoou šunkou s rýží.
pro zvířátkové dny - postup stejný, místo sojového mléka použiju hustou smetanu bez mouky a podávám s klasickými plněnými paprikami pouze masem nebo je dobrá na restované kuřecí nudličky.

ivanek
11. říj 2010

Ahoj, můžu se k vám přidat? Taky potřebuji tak 25kg dolů ☹ Ale můžu nakukovat jenom ráno, po obědě a pak až večer

dreana
autor
11. říj 2010

Ahojky holky, vy jste se teda rozjely :D dočtu Vás večer, ja jsem dneska výrazně první den omezila porce, u mě jak mam obrovskou nadvahu tak by měli byt začatky jednodušší. mam při 170/113 kg.. Hruza... :(

bocinka
11. říj 2010

@ivanek my tady všichni tak nakukujem... 😝 já třeba celý den... 😀

@dreana myslím, že my co máme fakt velkou nadváhu budeme hubnout rychleji.... nejhorší to bude už ve finishi....

@misicka455 Týýý jo, díky moc... kopíruji a tisknu... já našla super recepty nqa dělenku a když jsem je četla Mirkovi, tak měl sliny až na bradě... že to bude držet semnou... ale bude mít jen zvířátkové dny... 😀

misicka455
11. říj 2010

Já mám osobně raději taky zviřátkové dny a taky se prý po nich více hubne, ale určo by se to mělo střídat aby tělo dostalo veškeré živny, ale zvířata převažují.

bocinka
11. říj 2010

@misicka455 takže dejme tomu, že zítra ráno začnu zvířátkovým dnem... a budu jíst....
snídaně - hemenex, 2-3 vejce, šunka a k tomu zelenina... může být kyselý okurek???
sváča - nějaké rajče, nebo tak
oběd - kuřecí plátek a zase hora zeleniny
sváča - 10 dkg vysočiny na kedlubně s tvarohem - můžu nizkotučnej, že jo???
večeře - zeleninovej salát s česnekem, zakysankou a hořčicí???