Jméno pro kluka, anketa

jankajarni
16. črc 2015

Ahoj, chtela bych Vás poprosit o názor na těchto 5 jmen pro kluky:
Richard, Norbert, Viktor, Marek, Robert.
Prosím, napište mi jedno z nich, keré se Vám nejvíce, a jedno, které se Vám nejméně, líbí.
Předem moc díky.

kaccistar
16. črc 2015

Najviac Richard, najmenej Norbert

zuzubumbecova
16. črc 2015

Nejvíce Marek, nejméně Viktor

sarriku
16. črc 2015

Nejvíc se mi líbí Viktor a nejmíň Norbert. Všechny ty jména mi tím svým R evokují jméno Robin 😀

bielanevesta
16. črc 2015

Najviac Marek a Richard, najmenej Norbert a Viktor

takarazestinusakur
17. črc 2015

Marek nejvíc a Norbert nejméně 😀

ashley11
17. črc 2015

Richard je pěkné, hlavně ne moc obvyklé 😉. A Norbert u mě též nepochodil 😀

evcann
17. črc 2015

nejvic Marek, nejmin Norbert

ladyhacek
17. črc 2015

Nejhezčí Marek
Nejhorší Norbert

🙂

charminge
17. črc 2015

Norbert - zkráceně Bert, Bertík? Norbert mu skoro říkat nebudete. Takže zkuste popřemýšlet, jaké tvary to jméno má - jestli se vám to jméno líbí i ve zkrácené verzi. Mě se třeba Norbert líbí,ale Bertíka bych nechtěla 🙂 U mě by to na plné čáře vyhrál Ríša. Hezké jméno a hlavně není na každém rohu 😉

jedlin
17. črc 2015

Nej Viktor.... a co takhle Vítek?🙂

mike2015
17. črc 2015

@jankajarni Nejvíc Richard/Marek (neumím se rozhodnout, které víc :D) Nejméně Norbert

sarinkaa23
17. črc 2015

nejvíc Marek, nejméně Norbert

jankajarni
autor
17. črc 2015

Já se asi zatím nejvíc kloním k Viktorovi (zkrácenina Viky mi přijde taky ok) a Richardovi (i když Ríša mi pak pro dospělýho chlapa přijde zženštilý a jiný tvar nevím, možná Riky).
Marek se asi obecně líbí, jak to čtu, nejvíc, ale jak už tu někdo psal má ten častý tvar Mára a to mi připomíná máry a hřbitov🙂.

shine2015
17. črc 2015

Doporučují vypsat s jména tiskacím i psacím písmem i s příjmením pod sebe a do závorky si dejte datum svatku....a uvidte jak to jméno vypadá napsane, pomůže vám to 😉

maudn
17. črc 2015

Norberta chtel můj muz,ale me se nelibil, líbí se mi Robert a Viktor

carrien
17. črc 2015

Líbí se mi Viktor, a nejméně Norbert

zzuzinda
17. črc 2015

Nejvíc Richard nebo Viktor a nejmíň Robert. To jméno se mi nelíbí vůbec. Ale asi jsem ovlivněná tím, jaké Roberty jsem poznala. Fakt byli divní 🙂

maudn
17. črc 2015

Roberta znám a je to skvělej chlap, říkají mu Robin, manžel je Bernard, takže nám se podivný jména líbí

bunny123
17. črc 2015

ani jedno 😀 Vše je moc tvrdé.

zzuzinda
17. črc 2015

@maudn Bernard je krásný jméno 🙂

martinkaalesek
17. črc 2015

Nejvic Viktor (jmenuje se tak syn) , nejmene Norbert

vvlladka
17. črc 2015

Mě se líbí Richard a nelíbí Norbert

editkaromana
17. črc 2015

Richard, Marek je hezké i Robert není špatné. Ale důležité je také vybírat podle příjmení aby to k sobe hezky sedlo.

kathyxkathy
17. črc 2015

Top Marek a Viktor, nelibi Norbert

sweet81
17. črc 2015

Nejhezčí Marek a nelíbí se mi Norbert

jasekd
17. črc 2015

Serazeno od jmena, co se mi libi nejvic, po jmeno, co se mi libi nejmin, kdybych znala prijmeni, mozna to poradi poupravim...:
Marek / Viktor (zde bych vybirala podle prijmeni), Richard, Robert, Norbert. Nad Markem jsme uvazovali taky, ale kazde z tech jmen ma neco, co mi vadi.
Marek: ta zdrobnelina Marecek, nemam rada, podobne jako Zdenecek, Radecek, Mirecek... I proto jsem dala Martin/ Martinek, kde se mi ten detsky tvar libi vic.
Richard, nelibi se mi Risa. Robert: Robo je dobry, ale Robertek... 😅
Z Norberta by se asi daly udelat zajimave tvary. Jmenoval se tak muj pradeda, ktereho jsem bohuzel nezazila, a jeden priserny docent na vejsce.
Viktor: Viky je takove holcici. Cabadaj 😀

Ale je to uplne jedno, co se libi mne 😉

radapokec
17. črc 2015

Marek nej,Norbert-Viktor nejméně.

pisisvori
17. črc 2015

Nejvic Richard, nejmene Marek.

achjonetusim
17. črc 2015

@jankajarni Dáš to pak do excellu a vybereš jméno pro syna podle místní ankety 😕 ? Jaký se líbí tobě a otci miminka?

denisala
31. črc 2015

Richard - to jsem taky chtěla, ale muz to zamitl :D , ale me se moc libi 🙂