Jméno pro mimčo. Máte tipy?

marka128
24. bře 2020

Ahojky, před rokem a čtvrt jsem tu prosila o radu pro jméno na holčičku, nakonec to vyhrála Amalia. A teď bych vás chtěla poprosit o tipy na jméno jak pro holčičku, tak i pro chlapečka.
Můžou být česká i cizí. 🙂
Na holčičku se mi líbí Mariana, Ester, Lilien, Doris
Na chlapečka: Ján, Štěpán, Daniel, Marek, ale taky Eliáš, Benjamin, Emanuel.

denissima
24. bře 2020

@marka128 Kdybych čekala holku, byla by to Mariana nebo Viola. Docela se mi líbí i Nora😀
U kluka bych volila mezi Markem a Richardem. Doma mám Kryštofa (ten měl být Klára, ale dneska už bych asi volila výše zmíněná jména).

marka128
autor
24. bře 2020

@denissima děkuji, Viola je nádherné jméno 😊

jaja01k
24. bře 2020

Pro kluka se mi líbí Jáchym, Oskar, Bruno. Pro holčičku Marina, Matylda, Melanie.

adelafri
24. bře 2020

Já jsem sice na začátku ale s přítelem jsme se shodli na Rozálii a kdyby to byl kluk tak nejspíš Stanislav 🙂

miaelle90
24. bře 2020

@marka128 Beata, Justýna, Benjamin, Benedikt, Bartoloměj 🙂

terez94
24. bře 2020

@marka128 Máme doma tři kluky. Erik, Eliáš a Eddie 🙂 Taky se mi líbí Viktor, Mikuláš,Martin, Vít

sarrita
24. bře 2020

Máme Martina. Ve hře byl ještě Marek, Erik, Patrik, David, mi se líbí Samuel. A z holčičích jedině Gabriela. 😉

katinka24
24. bře 2020

Pro holčičku bych volila Rozárka, Agnes, Valentina a pro chlapečka Sebastian, Eliáš je také hezké 🙂

adinka19
24. bře 2020

@marka128 Zalezi na prijmeni, ale libi se mi pro holcicku: Ema, Aneta, Isabela, Klaudie, Magdaléna, Zuzana. Pro kluka: Krystof, Stepan, Matous, Radek, Daniel.

iren_nmu
24. bře 2020

@marka128 taky se mi líbí Benjamin, a ještě Silvestr, Řehoř. Pro holku Marika, Jolana.

michaela_2
24. bře 2020

Adriana, Laura, Zora, Olivie, Šarlota

Kristián, Jindřich, Oliver, Alexandr, Vilém, Matouš

🙂

marka128
autor
24. bře 2020

Manžel chce Lauru, ale ta mi přijde k našemu příjmení tvrdá. Ještě se mu líbí Elen, Emily, Alžběta. A na kluka prosazuje Filipa.

marka128
autor
24. bře 2020

@adinka19 příjmení máme docela tvrdé, není typicky české.

marka128
autor
24. bře 2020

@iren_nmu Marika je krásné 🙂

re_barbora
24. bře 2020

My mame Rozalii a kdybychom meli druhou holku, tak by to byla taky Amalie, aby to k sobe ladilo 🙂 ale nejspis to bude Matyas. Jinak se mi libi jeste Daniel, Jonas, Matej, Ella, Stella a nebo Veronika

tensorflow
24. bře 2020

Mame doma Bernarda a ted vybirame dalsi jmeno. Pokud to bude holka, tak nejspis Mariana, Anezka, nebo Ludmila, pro kluka asi Frantisek.

mravenecekmaly
25. bře 2020

○ Luna, Helga, Háta, Josefina, Filipa, Tamara, Lara, Lyra, Linda, Laura, Aurora, Flora, Venuše, Viola, Perla, Evelína, Naomi, Inola, Meda, Jasmína, Énna, Moana, Melia, Růžena, Astra, Alma
● Medard, Alfréd, Josef, Křesomysl, Vít, Štefan, Jonáš, Koloman, Florián, Fabián, Heřman, Goran, Gewan, Teodor, Mungo, Vavřinec 🙂

nina004
25. bře 2020

@marka128 Ja uz mam roky pre dievca vybrate meno Laura a pre chlapca Oliver alebo Filip 🙂

hasara33
25. bře 2020

@marka128 ahoj, za mě pro holku - Valerie, Evženie, Eliška, Emily, Sylvie, Stela
pro kluka - Tobiáš, Dominik, Bartoloměj (Bart), Daniel, Patrik 🤗

llorak
25. bře 2020

Mě se vždy líbila Rozarka, ale pak jsem se preorientovala na Terezku a jiné jméno pro dceru bych nevolila - snad mám v bříšku holčičku 😍🥰 a doma máme Honzika a druhý kluk by byl Kubík 😊 ale líbí se mi i Adam nebo Ondra, ale to by neprošlo u manžela 🤣

marka128
autor
25. bře 2020

@hasara33 Dominik se mi moc líbí, bohužel máme velkou rodinu a jména jsou omezená, nechcem aby se sestřenice nebo bratranci jmenovali stejně. 🙂

denisahlavicova
25. bře 2020

Ester, Emma, Zoe pro holčičku a pro kluka se mi líbí Sebastian, Gabriel 😊 my máme doma Amálii 😊

ellisza
25. bře 2020

Mně se pro kluka líbí snad všechna jména končící na "áš" 🙂 Ale vím, že je to teď až příliš populární. Matyáš, Mikuláš, Tadeáš, Eliáš.... a holčička Sofie, Ema, Elisa 🙂

adinka19
25. bře 2020

@adinka19 Aha, tak co treba Linda, Ela, Elena 🙂

marka128
autor
25. bře 2020

@adinka19 Ela je krásné..jen se bojím že by ji někdo přejmenoval na Elišku

pratensis
25. bře 2020

Magdalena, Ester, Lenka, Hana, Jana / Josef, František, Matěj, Vojtěch, Radim, Vítězslav

katulka69
25. bře 2020

My máme doma Judith, Ruth a Eliáše ❤️ Líbí se mi také Marek, Noah, Esther, Ráchel, Rebeka...

hope09
25. bře 2020

@denissima Jeee, my máme doma Kryštofa a Noru ☺

denissima
25. bře 2020

@hope09 Tak to chválím, super výběr jmen 😊 Jak Noře říkáte? Norinko?

klari_14
26. bře 2020

My jsme se s manželem shodli na Nelle, Lindě a pro kluka máme jméno Sebastian. 🤷‍♀️ Co budeme mít, bůh ví. 😊