Jméno pro páté miminko - máme Zuzanku, Šárinku, Vladíka a Toníka

apollonka
19. dub 2019

Ahoj všem , potrebuji poradit , sice mam jeste čas , ale jméno pro pate miminko je tezke vybrat 😁🙂 mame doma Zuzanku , Šárinku , Vladika a Toníka , pro holčičku mame vybráno Amálie ale pro chlapečka nemuzu nic vymyslet s manželem . (Příjmení je Liška -Lišková) takze s nápady prosím sem at uz pro chlapecka nebo holčičku 🙂 Dekuji všem 🙂

hanka_12345
20. dub 2019

Tomas, Petr,Filip 🙂

chumlee71
20. dub 2019

Adam, Jakub

andilekanitka
20. dub 2019

@apollonka brácha je Lukáš Liška 🙂 táta Mirek, děda byl Jiří a pradeda Jan, ....mě se líbí Adam,Jakub

gracinka7
20. dub 2019

Lukáš, Daniel, Adam, Filip

carmenz
20. dub 2019

@apollonka Segra ma taky Vladika 🙂 Vybrali jste krasna ceska jmena, z tech se mi libi Vaclav, Karel, Frantisek.

lavita
20. dub 2019

Frantisek

apollonka
autor
20. dub 2019

Holky dekuji všem za nápady , problem je v tom ze me se vlastne uz žádné jméno nelíbí 🤣

@andilekanitka Jan me napadl taky, celkem se mi libi Honzík a jde to k Vladik Toník a Honzík 🙂
@carmenz dekuji , ceska jména jsou hezká , nejsem moc na ty cizi jména 🙂

@lavita František neni tez spatne , jen nevim jestli neni moc dlouhé , Františku je zdrobnelina ? Znam ho jen jako osloveni Franto a to je takové tvrdé 😁

viiny
20. dub 2019

A co Jáchym, Vilém, Vincent, Pavel, Hynek? 🙂

mavanka
20. dub 2019

@apollonka Františkovi se říká Fando, Fanoušku.... Franta me taky tahá za uši

ev.ka
20. dub 2019

Stáník by se hodil k bráškum

pipi_puncocha
20. dub 2019

Pepík. 😍

merope
20. dub 2019

@apollonka Mě přišel František moc dlouhý a tvrdý a tak a pořád jsem jiné jméno neměla, tak máme nakonec doma Vítka Františka 🙂 (prostě to tak nějak při porodu vyplynulo, že mu ten František zůstane - a první má Vít).

ejmate
20. dub 2019

Marek 🙂

sniper787
20. dub 2019

Alex

orchidis
20. dub 2019

@apollonka Vladík, Toník, Honzík 🙂

layaa
20. dub 2019

@apollonka Ondřej, Radek 😍

xenie131
20. dub 2019

lukáš a ema

apollonka
autor
20. dub 2019

@orchidis vid ? Ze se to hodi ? 😁

Holky všem noc dekuju asi zůstanu u toho Honzíka , to zni i celkem hezky a kdyz me naštve řeknu mu Jane 😁 ten starší syn nesnasi kdyz mu řeknu Antoníne 🤣

mignona
20. dub 2019

@apollonka Eduard Liška - Edík, Radim Liška, Matěj Liška, Ondřej Liška.

mignona
20. dub 2019

@apollonka Honzík nebo Jeník 😊 Vládík, Toník, Jeník 😀😊

verunkanatalka
20. dub 2019

Jaroslav ❤️

bayt
20. dub 2019

@apollonka Asi by se hodilo nějaké delší jméno, když máte tak krátké příjmení. Rudolf, Jaroslav, Jaromír, Eduard (jak tu padlo), Jáchym, Přemysl, Benjamín...

Lukáš Liška se mi nějak nehodí, moc "š" najednou :D

hannasweet
20. dub 2019

Ja moc na ceska jmena nejsem, ale z vyse jvedenych se mi libi Adam 🙂 podle meho takove v pohode jmeno 🙂

hannasweet
20. dub 2019

@bayt Leoš Mareš ma taky dve Š a kam to dotahl 😂

bayt
20. dub 2019

@hannasweet Jo, to je pravda, tím to asi nebude. Spíš že Lukáš a Liška jsou vlastně dost podobná slova 🙂 Mně to zní něco jako Mirka Marková nebo tak.

bambullkaa
20. dub 2019

Jiří

jbzirafa
20. dub 2019

@apollonka k Tondovi mě hned napadl František. Je to častá dvojice.Frantisek je variabilní-Fando, Fanoušku,Fandýsku,Fany,Fanulko, pro malého kluka, přijde mi to tomu Tondovi podobnéa k Liškovi sedí..a dál? Robert,Jaroslav, Štěpán,Martin..

haniplanetka
20. dub 2019

Za mě Hynek

zutinka
20. dub 2019

Jan je hezké jméno a Radek

iris92
20. dub 2019

František ma moc hezkou zdrobnělinu Fáňa 🙂 jinak mě se líbí třeba Richard 🙂