Kolik hodin za noc spíte vy, maminky kojených dětí?

losice
18. bře 2016

Zajimalo by mne, jak vypada prumerna noc kojici maminky. Kolik je ditku, kolikrat kojite, kolikrat se probudite celkove a kolik hodin spanku mate za noc vy, maminky?

gracinka7
18. bře 2016

Malému jsou tři měsíce, po uložení na noc spí 6 hodin, pak kojím a pak se budí po třech hodinách jako přes den. Naspím kolem 8 hodin denně.

evaa6
18. bře 2016

Malému pět měsícu a budí se každé tři hodiny, ke spánku ho ukládám v 9 a spí mi tak do půl 8...ale někdy jsou i "super" dny kdy se budí po hodině

tomato543
18. bře 2016

Malému jsou 2 roky. Budí se 2-3x za noc. spí 10-12 hodin. Já naspím, tak 8 hodin denně. 🙂

zuzineckah
18. bře 2016

kdybych chodila spát dřív, když jsem kojila, tak bych naspala asi tak 8 hodin. Ale já neodpadnu dřív než kolem půlnoci, takže max 6.

blahova_andrea
18. bře 2016

dceři je 19 měsíců, v noci se budí 2-3x, když jsou lepší noci a nic ji netrápí. upřímně...mám pocit, že už jsem se 5 let nevyspala ☹ 😅 za noc v průměru naspím tak 6h max. budíček je u nás v 6h ráno a denní spaní nebo delší hlídání a dospávání o víkendech nehrozí. mám šílený spací deficit! před dětmi jsem byla jak jezevec a teď musím být sůva 🤐

bajana
18. bře 2016

3 mesiace (korigovane 1), zaspáva okolo ôsmej, budí sa okolo tretej a potom pred šiestou. Chodím spať okolo desiatej, takže čistého času spim cca 7h.

barulina
18. bře 2016

Do 3 mesicu se mala budila jednou na kojeni, pak uz vubec,samozrejme s vJimkami. Ja spala tech 8,9 hodin

jitavrtule
18. bře 2016

Ele je necelých 11 měsíců, spát chodí mezi 9-10, vstává mezi 7-8. V noci kojím od půlnoci 2-3x, když je dobrá noc, jinak i častěji, teď co jí rostou zuby, tak se budí s řevem, takže vždycky vyletím úplně do pozoru, žádný zakňourá-dám prso v polospánku ☹
Jako hodin naspím celkem za noc dost, často odpadnu tak na hoďku s ní už večer a pak chodím spát kolem půlnoci, takže 7-8 hodin bez problému plus si teda občas dám šlofíka i přes den, když to vyjde a spíme doma.
Ale je to fakt ty 3 hoďky max v kuse a to je děsný. Mám úplně rozházený spaní - večer nemůžu usnout, budím se v divný hodiny nad ránem sama od sebe a nemůžu zabrat a tak podobně.

První čtyři měsíce to bylo mmch parádní, to spala od půlnoci do šesti v kuse....kdeže ty časy jsou 🙄

petrasipkova1
18. bře 2016

Dcerka 8 mesicu, spi od 18:30, vstava cca 5:45 - 6:15 jak kdy, budi se po + - 3 hodinach, ja jdu spat asi v 22:30, takze spim cca 7 hodin, spime spolu,takze ani jedna moc neprocitneme, hodim prso a spime, jen jednou prebaluju,tak se vzbudim,ale hned jak lehnu tak spim. 😉

kuliseks
18. bře 2016

Boze co to mate za super deti? 😄 nam jsou 3 mesice, nejdyl v kuse spi po koupani max 3 hodiny posledni dobou a pak se budi po hodine, vyjimecne po hodine a pul 😄 tak 5 hodin mozna spim ja po kouskach. Snad je to jen prdkama, protoze pokud to bude trvat jeste x mesicu, tak to asi nezvladnu psychicky

hanih
18. bře 2016

Dceři je pět měsíců. Usne kolem jedenácté a vstává kolem sedmé, ale někdy to protáhne třeba do osmi. Na kojení se nebudí, spí v kuse, takže já tak těch sedm hodin v průměru naspím (podle toho, jestli jdu spát hned jak usne, nebo ještě něco dělám). Samozžejmě se ale občas vyskytne noc, kdy se třeba jednou či dvakrát vzbudí, ale to je výjimka. 🙂

nikousek1
18. bře 2016

no vy se máte... Já naspím za den nic, v noci možná 2-3 hodky :( .... dcera má 10 měsíců

andelka
18. bře 2016

Tak u mladšího byla průměrná kojící noc vzhůru 3-4x, vstával brzo,většinou za noc to u mě dalo tak 5-6 h,ale po částech,souvislé byly tak 2hodiny. K tomu se ještě aspoň 2x za noc vzbudil starší. Tak někdy ty bdící pauzy byly jen 20 minut na kojení,to jsem ani nevstala a někdy 1,5h. Starší mi solidně spal od 8m kdy se budil už jen 1x, a mladší od 15 měsíců.

finist
18. bře 2016

Dítě 5 měsíců,usíná mezi 19. -20.,behem noci 5-6x vzhuru ,vstává cca v 6.Pokud v noci hodně procitne,pak usíná až za dalsi hodinu.Prerusovane spim tak 5 až 6 hodin.Nejdelší úsek je tak 2 hodiny,k ránu tak po 45 min.

zabzulka
18. bře 2016

11 měsíců, vstávám k němu dvakrát za noc. Chodím spát kolem desáté, o půlnoci první budíček, kolem třetí druhý. Vstavacka mezi patou a šestou. Dávám to docela v klidu, už jsem si zvykla. Když je nemoc nebo zuby, je to samozřejmě větší divočina

kytkatka
18. bře 2016

Malý 8m. Vetsinou spím 4h v kuse a další 4h přerušovane- kojení, dítě sebou různě mele, apod.

karcoolkap1
18. bře 2016

Maly 6 mesicu, spi o pul osme,do pulnoci dvakrat vzhuru,pak co hodinu az hodinu a pul,pricucne se a spi dal. Vstava v sest. Je to zahul.

margot_ka
18. bře 2016

Mám 14 denní holčicku a krome asi 2-3 prebaleni (takze celkem 20 min) spim celou noc - kdyz ma dcerka hlad, dam pro a spim dal. Az prestane v noci kadit,tak to bude jeste lepsi. Se starsi dcerkou (kojena do 2 let) to samy. Dala jsem prso nebo se obslouzila sama a spaly jsme dal. No stres a vsichni po ranu vyspani 😉

junkka
18. bře 2016

Naše (6 mesicu) usíná kolem půl 8, když jí nic netrápí tak se budí kolem 2, pak kolem páté a v půl 7 vstavame, já chodívám spát mezi 10-11.
Ale teď ji například tři dny trápily zuby a rýma a budila se co hodinu a půl celou noc. Myslela jsem že umřu pak přes den.

gnozka
18. bře 2016

Kdyz se mala narodila tak se asi 14 dni budila co 3 hodky . Pak chodila spát kolem pul 8 a první kojeni bylo kolem 1 a druhe kolem 4-5 a pak vstavala kolem 8 hod . Asi po druhým měsíci se ro střídalo nekdy se vzbudila jako vždycky nekdy uz jen jednou . A od ukončeného 4 mes po poradě s Dr jsme zacali davat na noc kasi a trochu kojeni a spí celou noc od 19:30 tak do 7 nekdy 8

kamarka
18. bře 2016

Nam je 2,5 měsíce. Budu se mi po 2-3 hodinách. Než usne tak to je tak pul hoďky..a kojim: Půlnoc, pak ve tři nebo ve dve, pak v pet. Od pěti usíná cca hoďku, pak v sedm..je to mizerie..

verunka_korunka
18. bře 2016

Od cca 2 měsíců usíná kolem 10 večer, cca ve 4-5 ráno ji budím na kojení a potom si sama vstane v 8-9. Budit ji ještě musím, kdybych ji nechala spát, vzbudí se cca v 6 ráno. Takže já naspím cca 6-8 hodin spánku. Přes den jí po 2-4 hodinách. Nyní má 3,5 měsíce korigovaně. Ale začátky byly krušné... Krmení po 3 hodinách, potom odsavat a sterilizovat, dokrm lahví a na spánek jsem měla hodinu mezi tím maratonem. Teprve necelý měsíc neodsavam přes den.

zara11
18. bře 2016

Do3mes.jsem spala cca10hod denne,potom se mala zacala budit vice a ted mi vstava v8mes max.co2hod.celou noc,nepomuze kase,nic,casto nez usnu vstava znovu.kolikrat uz si rikam,ze nemuzu,ale stale ziju :D

mysicka_lb
18. bře 2016

Synovi jsou dva roky, chodí spát okolo desáté a já okolo půlnoci. Vstáváme okolo osmé. Takže spím pravidelně osm hodin denně, ale přerušovaným spánkem, protože v noci se mi stále tak 3x budí. Spím s ním v posteli a jen v polospánku vytáhnu prso a hned zase usínám. Když jsem unavená a mám možnost, lehnu si s ním i odpoledne na 1 - 2 hodiny.

lenkas1982
20. bře 2016

Jsem taky ta šťastnější. Dcera 4 měsíce, usina teď většinou po osmé po koupání a kojeni, pak ji budím na kojeni po desáté, popr. kolem jedenácté (o víkendu), kdy jdeme spát a spí do cca 6 - 6:30. Občas kolem čtvrté ma takovou neklidnou chvili, ze se odkopava a ze spaní kníká, tak ji dam dudlika nebo jinak uklidnim a spime dal. Rano po kojeni uz teď většinou nespí, ale někdy se jeste třeba 1-1,5 hodiny zadaří, kdyz večer usne později. Takže suma sumárum mívám tak 6-7 hodin spánku, někdy se zadaří i s přerušením 8. Přiznám se, ze proste spát potrebuju, i tak jsem někdy docela unavená, asi bych míň spánku dlouhodobě moc nezvládala.

sarka49
20. bře 2016

Dceři jsou 4 měsíce. Večer jde spát v 19h. Pak se budí v 1, 3, 5, 7 hodin na kojení a v 7 uz vstavame 🙂 někdy máme o jedno méně nočního kojení..

soukupka25
2. dub 2016

Synovi je 4,5 měsíce. Usíná po 20. hodině, spí souvisle cca do 1, pak do 3, do 5 a v 6 ho přebalím a spinká cca do 8. To noční buzení je čistě jen na kojení, cca 5 minut, spíme spolu, takže já víceméně kojím v polospánku. Takže spím v noci cca 9 hodin. 🙂

pisisvori
2. dub 2016

Od porodnice do 15m se budila po max 2hodinach, nekdy se budila i po pul hodine. Usinala mezi pul7-pul9 vstavala 6-7. Bohuzel na rozdil od starsi ani po odstaveni nespi celou noc a budi se porad 2-4x. Od 18m nespi pres den. Starsi se budila 1-2x od 0-3m, pak do 12m xxx krat, od 12-16m 1-2x. Usinala okolo 9, vstavala v 5-6, pres den spala 2-3x 20 min od 18m vubec.

soda365
2. dub 2016

než jsme začali dávat kašičky a zeleninové příkrmy (do 5. měsíce věku) tak šel syn spinkat cca v 19:30, kolem 2.-3.hodiny ráno se vzbudil na kojení a pak spinkal až do sedmi do rána.. teď když dáváme kašičky, zeleninový příkrm tak noční kojení odpadlo, chodí spát nejpozději v osm hodin a budí se až ráno mezi 6.-7. hodinou.. já patřím rozhodně mezi ty šťastnější maminky... 🙂

dindonka
2. dub 2016

U nas do trech mesicu se chodilo spat brzo, v 16:30 a prvni kojo bylo o pulnoci, druhy ve 4 a pak v 6. Od 3 m to bylo co 2-3 hodiny. A ted v 5 m spi od 18-19 h je to jak na houpacce. Klidne je vzhuru i po 5 minutach a jsou noci kdy spim jen 2-3 h.