Nebyly jste nakupovat v Německu v Primarku?

feiby
4. kvě 2018

Ahoj holky, prosim Vas, nebyla jste některá nakupovat v Německu v primarku???

lachtanice86
4. kvě 2018

@feiby jo a nic se mi nelíbilo

kepu
4. kvě 2018

@feiby byla jsem a koupila jsem si jedno tilko .... Vsechno tam mi pripada jako hadry .... Nic hezkeho 😊

kepu
4. kvě 2018

@feiby ale chystam se tam znovu pro veci na mimco ...to by tam mohlo byt 😊

martaskaaa
4. kvě 2018

Ja byla v Drazdanech a tragédie. Nejen, ze tam byla hlava na hlave, ale hadry hrozny, nic jsem si nevybrala, bylo to strasne rozhrabany, pohazeny po regalech a nebavilo me to ani prohlizet. Byla jsrme dost zklamaná

saabina
4. kvě 2018

Byli jsme v Drážďanech a mam odtamtud zupan, tilka, tricka, dlouhé tuniky a podprsenky. porad super, neoperou se. Proste takove ty základní kousky jsou fajn, i gumicky do vlasu za par kacek. Musi clovek ale koukat na složení. Dceri jsem kupovala zimni leginy a dobry, saty se sežmolkovateli uz po 2.prani. Muz mi privezl par tilek a tricko i z londyna a stokrát lepsi nez nejaky kik, reserved atd.

jipe
4. kvě 2018

Kdysi v Dráždanech, hlava na hlavě, vyzkoušet nemožné (fronty na kabinky), na dospělé se mi ani moc nelíbil kvalita, ale na dítě jsem tam něco koupila. Pokud chceš něco pro prtě, tak tam určitě nakoupíš, veikosti odpovídají spíš menší, kvalita asi srovnatelná s Kik, Tesco, apod.

hanka_12345
4. kvě 2018

@kepu jo detskeho tam maji dost ale cenove me to neprijde nejaky ze by si clovek rek ze je to lenejsi...vyjde to cca nastejno

lucyp13
4. kvě 2018

Silena hadrarna, kvalitou bych spis řekla pepco, žmolkuje se snad vše, složený je sileny, fakt nee

barchen
4. kvě 2018

@feiby Primark znam jiz 10 let z UK. V te dobe to byla dobra kvalita za minimalni cenu. Mam trika co drzi 10 let. Ted uz ta kvalita nestoji za nic, ani za tu minimalni cenu. Ani pro deti. Nektere veci uz divne chemicky zapachaji, netusim, cim to obleceni barvi a beli ale uz mam respekt.

pabka
4. kvě 2018

@feiby asi ti tedy spis zamotané hlavu, ale mě se tam líbilo, byli jsme tam v pondělí dopol cca tři týdny zpět a super, žádný lidi, úplně plný srovnany regály, oblečení a hlavně doplňky jsem nakoupila haldy. Jinak oblečení co jsem tam kupovala před 2, 3 lety je stále jako nové, peru, susim vsusicce, za mě spokojenost. Detska trika za 2 eura nosí už druhá dcera.

feiby
autor
4. kvě 2018

Holky, diky vsem za nazory a postřehy. Ja uz nějaké veci od nich mam...
Ale spise by me zajimalo, jak jste tam platily? Mely jste eura nebo kartou?

kepu
5. kvě 2018

@feiby ja kartou 😉

dura175
5. kvě 2018

@feiby Byla jsem párkrát v Primarku v Londýně a jednou ve Vídni. Záleží obchod od obchodu a taky na denní době/víkednu. V Londýně je to mazec všude, v té Vídni klídek a pohodička. Je to hrabák, ale některé věci jsem vyhazovala třeba až po 4 letech nošení. Je to dobré na základní tílka a trika, halenky nebo barevné kalhoty. Nebo na doplňky. Boty mají horší.
Platila jsem jak v hotovosti, tak kartou. Můžeš to i kombinovat a část zaplatit kartou, část v hotovosti.

zelenaesmolda
5. kvě 2018

Ja jsem chodila nakupovat do Primarku v Londyne,miluju jejich tricka,ty jsou fakt super,za par supu a vydrzi roky

lucie8655
5. kvě 2018

Doporucuji jet nekdy v tydnu. A nikdy ne pred Vanoci apod. Chce to hledat, ale treba ja jsem velmi spokojena s kvalitou bot. Koupila jsem si nekolik kousku do prace, s tim, ze za ty penize budou na chvilku, a svete div se, parada. Jako novy. Ted uz druhy leto chodi v sandalkach a taky super. U dzin a legin to chce poctive srovnavat jednotlive kusy, i ve stejne velikosti muzou mit x cm rozdil.

mazeret
5. kvě 2018

Asi takové ty Basic věci tam člověk nakoupí dobře... ale stejnou službu udělá Aliexpress 😀

lucie8655
5. kvě 2018

A platila jsem normalni svou ceskou platebni kartou. Ztrhnou si to v Kč dle aktualniho kurzu.

feiby
autor
5. kvě 2018

@kepu a mohu se zeptat, mate kartu se značkou mastercard nebo VISA? Jde mi o to jestli mi tam kartou půjde platit... Děkuji

kepu
5. kvě 2018

@feiby já mám mastercard ale záleží na tom jestli máte povolené platby v zahraničí .... Dá se zjistit buď v internetovém bankovnictví nebo přímo v bance... visou se tam myslím dá taky platit.... 😊

zelenaesmolda
5. kvě 2018

@feiby samozrejme ze jde v primarku platit kartou,vzdyt je to obrovska firma

viki999
5. kvě 2018

@feiby Určitě nezávisí na tom zda je to Master nebo Visa, záleží na nastavení dané karty v bance.. Jinak my byli před Vánoci, v týdnu a dalo se..

Měla bych doplňkový dotaz k tématu - máte někdo zkušenosti s dětskou kosmetikou Primark Baby do koupele?

barchen
5. kvě 2018

@feiby Pri platbe kartou maji banky ale velice nevyhodny kurz pro platiciho. Ja si vzdy zamenim ve smenarne a platim lokalni menou. Samozrejme,u maleho nakupu je to jedno ale u vice plateb je to par stovek..

paladinka
5. kvě 2018

Primark je super, když jedete ve všední den. O české svátky a v sobotu je tam hlava na hlavě a věci rozhrabané :( Bohužel, lidi jsou jako kobylky. Nemůže za to tak uplně Primark, ale prostě to množství lidí. Ale přes týden je tam klid, pár lidí, vše krásně srovnané. Dětské oblečení mi přijde kvalitní, trička, legíny, šatičky... dcera nosí několik let a super. Dámské, to je tak kus od kusu. Dost dámského mi ničí sušička :( takže toho až tolik nekupuju. Teď jsem si koupila sportovní boty, čekala jsem, že moc nevydrží a jsou parádní! Hezky se vyšláply a nejpohodlnější boty, co letos mám 🙂 z Primarku mám šíleně moc věcí a něco je opravdu perfektní a něco přímo na vyhození... ale za ty peníze to stojí, obzvlášť, když jsou slevy. Jezdím jen do Drážďan.

bendys
5. kvě 2018

@barchen To s mě pobavila... to je dobrý blud co tu píšeš. Je to přesně naopak. Platit kartou v zahraničí je výhodné, banka bere střední kurz... ovšem musíš na terminálu platit v lokální měně. Kdyby ti nabízeli platit v czk tak pak to je nevýhodné. Banka by si strhla poplatek...

barchen
5. kvě 2018

@bendys Blud? Pokud máš účet v CZK, tak mužeš platit v lokální měně ale banka ti to konvertovat do CZK musí. Nebo ty snad máš banku, která ti to dává zdarma, jen tak pro radost?

feiby
autor
5. kvě 2018

Ja jsem si to hledala na internetovém bankovnictvi a nenasla jsem to, tak jsem volala na infolinku a tam mi řekli, ze pokud tam maji, ze přijímají mastercard nebo VISA, tak mi to půjde. Proto jsem se ptala... Děkuji vsem 😉

malinkaelinka
5. kvě 2018

Já na Primark nedám dopustit, basic trička, pyžama, kalhotky, ponožky, kabelky, boty.... za pár korun a super 🙂 člověk nesmí jet v sobotu, pak je tam samozřejmě nátřesk. Byla jsem tedy jen v Dráždanech, ale už několikrát a opravdu spokojenost 🙂 Manžel už mám odtamtud 2 Onesie a nemůže si je vynachválit, já mám jedno a v zimě v tom chodíme doma pořád 🙂 🙂 Pak taky super šátky, šály, čepice, rukavice... a když je to ještě za půlku, to se nedá nekoupit 🙂

bendys
7. kvě 2018

@barchen poplatek neplatim, jen ekvivalent částky prepocitany aktuálním středním kurzem. Platila jsem jen jednou, když jsem udělala chybu a na terminálu zvolila platbu v czk...

sarkoc
7. kvě 2018

Platila jsem klasickou naší kartou v Dráždanech a ve Vídni, v Londýně myslím hotově. Jinak Primark dobrý na základní věci a obyčejné oblečení na zahradu atd, dětské oblečení hodne nekvalitní...mě vyhovují jejich jegginy, protože jsou dlouhé dostatečně i na mě, tak na takové to vožení kočárku apod ideál...a sem tam nějaké to bavlněné tričko/tílko na zahradu apod jak jsem psala, bundu, sportovní oblečení, atd, do toho bych tam určitě nešla...

barchen
7. kvě 2018

@bendys Ale tady se nejedna o poplatky nybrz o kurz, ktery ti da banka. Dnes je v zahranici normalni, ze terminal ti nabidne platbu v lokalni mene. Ale ty mas porad ucet v CZK. Banka ti rozhodne neda takovy spravny kurz stred,to pro ni neni vyhodne a ceske banky nejsou zadny samaritan. Schvalne si propocitej, tvoje posledni platba v zahranici, podivej se jaky kurz ti dala tvoje banka, pak se podivej, jaky kurz v dany den nabizela cnb, pak se podivej, jaky kurz by ti za vymenu valut dala nejblizsi smenarna a uvidis. Pokud ale neresis par stovak nebo par tisic, zalezi, jak casto platis CZK kartou v zahranici, tak tato diskuze je irelevantni.