Nejblbější hlášky matek. Jaké máte? Které jste nesnášely?

odula
3. říj 2020

Zdravím všechny. Zkusím jedno téma na odlehčení. Doufám ;) Dneska jsem ze sebe málem dostala infarkt, když jsem zahlasila "kolikrát vám to musím opakovat? Už jsem z toho unavená" :D protože to je přesně hláška kterou užívala moje drahá máti a která mi, když jsem byla malá, příšerně lezla krkem. A je jich samozřejmě víc, že jo. "Když to neuděláš hned, neuděláš to nikdy". Klasika. Nebo "já bych nejradši tu televizi vyhodila z okna". :D Máte taky hlášky který jste nesnášely a u kterých jste se "přistihly"?

https://www.youtube.com/watch?v=WH2mbwc159Y
odula
autor
3. říj 2020

Jo ještě jedna - "nejdřív budou hotový úkoly" 🤦😁

jaja01k
3. říj 2020

“Proč? Protože jsem to řekla!” Já vím, že je to děsný, ale když nekonečné vysvětlování a diskuse nikam nevede, tak mi to někdy ujede 😄

misicka1988
3. říj 2020

Moje dost častá je věta : "Já se z vás jednou zblázním" (3 děti) ....Někdy k tomu fakt nemám daleko 🙄😄

madbetka
3. říj 2020

"Co to máte za hloupý zvyk?" No přešlo mě to, když mi nedávno tříletá řekla: "Maminko, co to máš za hloupý zvyk?"
A dvouletá po mně opakuje: "A dost!" 😃
Další pak: "Mně je to jedno, nejezte to, ale budete o hladu" (a naše tříleťačka pak u babičky vykládala, že jsou doma o hladu) 😀

te_reza
3. říj 2020

Počítám do tří 😂

odula
autor
3. říj 2020

@jaja01k jooo "protože jsem to řekla" :D taky taky. Úplně to nesnáším ale prostě někdy je ta diskuse fakt nekonečná .🤷

verunkanatalka
3. říj 2020

@te_reza já do pěti🙈😂

odula
autor
3. říj 2020

@te_reza hmmm rodič matematik 😄 já do deseti

andys
3. říj 2020

"A utikej se obliknout! Ale pomalu! ".... ja bych si taky nerozumela 😀

klokanka31
3. říj 2020

@misicka1988 Tohle "já se z vás jednou zblázním" zatím používám na manžela a psa, jsem zvědavá, jestli to použiju jednou i na malou ☺

majvik
3. říj 2020

"protože protoč!" ale jinak používám většinu výše zmíněných. Pyšná na to nejsem, ale velice často mám pocit že se z nich opravdu zblázním, tak si to ventiluju alespoň takhle😀

ilema
3. říj 2020

@odula jejej, protože jsem to řekla, je to asi všude stejný, když už ta debata fakt nikam nevede. Pak taky používám "demokracie je přežitek, tady rozhoduju já" 🙈😀 používám toho asi víc, i to co mě jako děcko štvalo, ale ted už moji mámu chápu 😁

jannym
3. říj 2020

@madbetka tak tu hlasku o tom, ze me to je jedno, budete o hladu pouzivam taky, a nekdy dodam ze na vyber je maximalne chlebova dieta, predsevzeti ze nebudu opakovat ty stejne blbiny co me tak tocili kdyz jsem byla mala, mam skoro kazdy vecer a pak prijde bezna realita, dve urvane deti co se perou snad i o vzduch k dychani me casto privadi na pokraj mych psychickych sil a prechazim na autopilota, kde jsou hluboko vyryte a kolikrat se i rodicum v duchu omlouvam a rikam si, ze meli bozi trpelivost.

veruuu_kubesovic
3. říj 2020

Nikam nepůjdeš, dokud to nedojíš! to mi říkala moje mamka...
a já jsem klasická počítací maminka...počítám do 3...
1....2....

veruuu_kubesovic
3. říj 2020

@madbetka 6letá mi říká: "maminko prosím tě, nezlob se jo?"

odula
autor
3. říj 2020

@jannym já si vždycky vzpomenu na pucmelouda a tu jeho hlášku "chudák maminka ... Jestli já byl taky takovej " :D

odula
autor
3. říj 2020

Jo a ještě - buduju si i vlastní "know how". Hlášky co jsem vymyslela sama a budou se jako debilni předávat dalším generacím . jedna z nich, kterou dcera nesnáší už teď, je "promluvíme si o tom až to bude aktuální" 😄

@ilema "demokracie je přežitek" si zapisuji :D

ilema
3. říj 2020

@odula ✌️jeee, teď jsem si vzpomněla, moje dcera nesnáší mou hlášku "až bude čas pro debaty, budeš první, kdo se to dozví" 😁

mamio
3. říj 2020

U nás se vydira, dokud to nesezeres, nebude nic, nebude to, nebude ono, dokud neuděláš to nebo ono... Ještě jednou ti to řeknu tak jdu pro varechu... Nervy mám jen jedny a karma evidentně funguje... Ja nezrala do 6 let a ted to dělá moje dítě.. Kdyby mohl sedí u toho od snídaně rovnou do oběda, od oběda do večeře....

teeerez
3. říj 2020

@ilema "demokracie je prezitek" taky pouzivam :D:D
Ale vycurany deti me valcujou, jakmile zacnu bourit a uchylovat se k tomuto druhu hlasek, vycurany potvory zacnou delat oci a rikat "Mam te moc rada maminko" a pocitejte pak :D

sarunatko
3. říj 2020

"nejdřív práce, potom zábava" Su trapná, já vím 🙂

odula
autor
3. říj 2020

@mamio jo, jednou jsem se bavila s kamarádkou -jeji dcera si zrovna uklízela pokoj. Jsem se jí povídala, že to je teda super, jaký má výchovný metody. A ona "klasika -50% výhrůžky, 50% úplatky " 😄 podotýkám že je to Švédka ;)

barmil
3. říj 2020

Mě nezajímají ostatní děti 😂🙈 když všichni můžou a všichni to měli blbě a všichni už maj...

natysnovec
3. říj 2020

@odula 😅😅ty typy rodicu... Sem snad vsechno😅😅😅

heligona
3. říj 2020

Až si zlomíš nohu, tak za mnou nechoď 😁

odula
autor
3. říj 2020

@heligona joooo to říkala moje máti taky. A ještě "jestli se ti něco stane, tak ti jednu vrazim" 🤦😁

mievsa
3. říj 2020

Utíkej, ale pomalu 🤦🏻‍♀️ Dokud bydlíte pod naší střechou tak platí co řeknu já. Ostatní mě nezajímají, mě zajímáš ty 😁

zmatena_prvomatka
3. říj 2020

Jestli to nesnis ted, dostanes to k veceri. A pripadne i zejtra k snidani!
Nez napocitam do tri, budes v posteli!
A dost! Co jsem ti rikala?!

V podstate recykluju hlasky moji mamy 😂🙈

heligona
3. říj 2020

Za mě nejvíc nejblbější hláška je - nelez tam, spadneš. Věta úplně k ničemu a naštěstí jsem ji snad ještě nikdy nevypustila (narozdíl od té dříve zmíněné zlomené nohy 🙈😅)
A pak když děcko řve, že spadne, tak - nahoru nepoletíš a dole tě najdem.

madbetka
3. říj 2020

@heligona To je nejoblíbenější věta mého manžela, jen ji neříká dětem, ale komukoli, kdo projeví obavu, aby se dítěti něco nestalo - nahoru nepoletí a dole ji najdem 🤦😃