Plánujete IVF v roce 2017? Přidejte se 🙂

nita1984
27. pro 2016

Ahoj holky.. po cca 2,5 leté snaze o miminko, jedné laparoskopii, hysteroskopii, odstranění endometriozy a dvou neúspěšných IUI, jsem se nakonec smířila s myšlenkou, že naśe mimi počneme přes IVF.
V lednu jdu na první konzultaci přímo ohledně toho co vše to konkrétně pro nás bude znamenat a nejpozději v létě do toho chceme s manželem jít .... je tu na tom někdo podobně? Plánujete IVF v příśtím roce?

luciebx
15. črc 2018

@rosalline neboj. Mas čas. Hod jednu varku nejmenších oblečení do pračky. Jinak jestli mužů doporučit zkus šátek nebo nositko nA mimi. Já to u prvního neznala a teď si to nemůžu vynachválit. Bože cítit malou u sebe akdyz na ne usne je k nezaplacení 😍🤩😍

fanunka
15. črc 2018

@rosalline jojo ten pocit znám🙂 chaaa chaaa zacala jsem chystat pres 14ti dny 🙂 a ted uz jen vyzvednout kočárek🙂

hanyas
15. črc 2018

Za me Helios super! Prave male Heliosatko uspavam v naruci 😊💞💞💞

fanunka
Autor odpověď smazal
Zobraz
rosalline
16. črc 2018

@luciebx moc o tom přemýšlím, o šátkování. Líbí se mi to...

rosalline
16. črc 2018

@fanunka ... my ještě přestavujeme, takže rozbombardováno... ani nemám kam dát věcičky. Nábytek bude do pokojíčku dřevěný.. ale objednáno nic.

luciebx
16. črc 2018

@rosalline zlato. Fakt mužů jen doporučit. Úplně bozi. Super na prdiky. Mimi je klidné jelikož té cítí slyší tvoje srdíčko. No fakt super 😍

luciebx
16. črc 2018

@rosalline zlato. Fakt mužů jen doporučit. Úplně bozi. Super na prdiky. Mimi je klidné jelikož té cítí slyší tvoje srdíčko. No fakt super 😍

fanunka
17. črc 2018

Tak holky uz se mi zkracuje čipek :( bojiiiim dr rikal ze to vubec neznamena ze by mel byt porod predcasny ale ze v 35tt uz s tim nic nedelaji nechavaji to prirozne plynout

luciebx
17. črc 2018

@fanunka zlato 35 t.r už je v pohodě. Mě hrozil předčasný ve 32tt to sem si polezela v nemocnici. Odpocivej. A žádný stress.

fanunka
17. črc 2018

@luciebx dekuji 🙂 jojo odpocivam, max povesim pradlo umeju nadobi a dopolko, kdy mi je nejlepe jdu na prochajdu jinak polehavam. Uz od vcerejska neberu anopiryn a magnezko

luciebx
17. črc 2018

@fanunka opravdu se neboj. 35tt už je vlastně OK. Když vydrzis ještě 2 týdny mimi je už bráno jako donosene. ❤️

hanyas
17. črc 2018

@fanunka 35.tt je luxus! Ja bojovala od 25.tt

fanunka
17. črc 2018

@hanyas
@luciebx holky ted jsem byla na wc a malinky hlen asi jako mensi kulicka od hrasku :( muze to byt hlenova zatka? Nebo pozustatek ze vcerejsiho vysetreni cipku-po tom vysetreni me trosku bolel podbrisek. Ja jsem cela vydesena. Nic me neboli ani mi dnes netvrdne bricho spis takovy lepsi den

luciebx
17. črc 2018

@fanunka muže to být obojí. Jinak někdo rodí hned. Někdo za týden hlavně klid. I kdybys měla rodit dnes už je mimi dost velké.

fanunka
17. črc 2018

@luciebx pokusim se hodit do klidu

volfici
17. črc 2018

@fanunka hlenová zátka vypadá jako smrkanec a většinou je v ní krev, buď nitky nebo víc. Ale i kdyby ti už odcházela, neznamená to vůbec nic, rodit můžeš klidně až za dva týdny. Nedá se podle ní určit, jak moc se blíží nebo neblíží porod. Ale neboj, 35tt je už dobrý a 36tt už jsou úplně zralé plíce, takže už ani kortikoidy pak nedávají. To zvládneš, držím palce 🍀

fanunka
17. črc 2018

@volfici no bylo to jako smrkanecek fakt malinky jako maly hrasek ale spis cirej rozhodne ne s primesi krve... snad tedy aspon jeste tyden ve me vydrzi aby byl uplne v cajku.

merilina
17. črc 2018

@fanunka Buď v klidu... já bych teda radši rodila také dřív, než přenášet.

misko5
17. črc 2018

@fanunka Čauky, buď v klidu, todle je dobrý..já i ségra jsme narozený před 40 lety o měsíc dřív a nic nám nechybí..a to ted je v porodnici vše uzpůsobené..hele, co bude, bude.. Jinak mne odešla u prvního hlen.zátka v neděli ráno, (plašila jsem jako prvorodička, cože to je, že už je to tady, v tý době my neměli internet, abych se koukla..) no a rodila jsem ve středu.. To to letí..ty už to máš za pár..Snad se i my dočkáme..pááá

hanyas
18. črc 2018

@fanunka jak pise Lucka. Muze to byt oboji. Ale fakt se neni ceho bat. Jestli chce miminko na svet uz ted, nic mu chybet nebude. Zvladnete to. To spis ty aby ses s tim srovnala psychicky, ze uz se to blizi 🙂

fanunka
18. črc 2018

@misko5
@hanyas jojo ted uz si uvedomuji jak to uteklo, do ted mi prislo ze se to tahne a ze to hrozne trva.... iz to resit nebudu vse mam nachystane i tašku tak se dej vule bozi.... a pravda je ze psychika u me zacina makat na plne obratky.....

rosalline
18. črc 2018

@fanunka to může být cokoliv , ne? nebo vážně myslíš už to...tamto?

fanunka
18. črc 2018

@rosalline no spis se priklanim k tomu ze to melo souvislost s tim vysetrenim cipku... pac pak me dost bolelo v podbrisku a 2. Den jsem nasla ten kousek hlenu od te doby nic

rosalline
18. črc 2018

@fanunka taky si to tak myslím...:o). A i kdyby hlen, četla jsem, že rodily třeba za týden...

fanunka
18. črc 2018

@rosalline ntvle i za tyden je brzy 🙂 u nas v rodine nikdo nerodil predcasne a pry to byva dedicne tak si rikam kurna proc ja bych mela byt zase vyjimka... stacilo, ze jsem 3 roky nemohla otehotnet ani s pomoci IVF

hanyas
18. črc 2018

@fanunka o tom ze by to bylo dedicny mi teda nikdy nikdo nic nerekl. To je podle me blbost 😵

fanunka
18. črc 2018

@hanyas no vidis me se na to ptali 🙂 zda nyl v rodine nejaky predcasny porod 🙂

rosalline
18. črc 2018

@hanyas
@fanunka máme v práci auditorku, porodila dřív asi o 8 týdnů... její máma taky obě dcery... něco na tom bude.

fanunka
18. črc 2018

@rosalline 🙂 🙂