Plánujete IVF v roce 2017? Přidejte se 🙂

nita1984
27. pro 2016

Ahoj holky.. po cca 2,5 leté snaze o miminko, jedné laparoskopii, hysteroskopii, odstranění endometriozy a dvou neúspěšných IUI, jsem se nakonec smířila s myšlenkou, že naśe mimi počneme přes IVF.
V lednu jdu na první konzultaci přímo ohledně toho co vše to konkrétně pro nás bude znamenat a nejpozději v létě do toho chceme s manželem jít .... je tu na tom někdo podobně? Plánujete IVF v příśtím roce?

hanimili
1. lis 2019

@tea1909 Děkuju 😍už začínám 9tt já než jsem zjistila že jsem těhotná tak jsem uběhla půlmaraton 🤗😍je to zázrak

jeanne_g
2. lis 2019

@hanimili Jee, dlouho jsem tu nebyla, to jsou krasne zpravy, gratuluju, parada🤩😍At je vse v pohodě!!!😘Tyjo, půlmaraton, musis byt v super kondici. Neni divu, ze se zadarilo👍👍👍 Našemu osmiměsíčnímu zlaticku ted rostou zuby😅

tea1909
7. lis 2019

@hanimili to je stejně neuvěřitelný, viď .... Takové snahy, takového hlídání.... A pak najednou, za takových podmínek, zázrak ! Přeju ať dobře vše běží, ať je to fajn, únava ať brzy odejde. Máš nevolnosti? Nebo se ti vyhnuly? .....
No já mám taky novinu. V pondělí jsem byla ještě v práci - čekal mě poslední týden. Odpoledne jsem šla na kontrolu a...progres na čípku, takže jsem stejně zase od utěrka v nemocnici. 😣

volfici
7. lis 2019

Ahoj holky, jak už jsem psala o pár příspěvků výš, nám bohužel KET nevyšel. Podle instrukcí jsem hned po informaci o výsledku z CAR vysadila Utrogestan, to bylo minulé úterý. V neděli jsem začala slabě špinit, v pondělí to přestalo a od té doby nic. Mám to řešit? Nebo od neděle počítat nový cyklus a čekat na ms podle délky svého cyklu? Nikdy dřív se mi to nestalo, nikdy jsem špinění neměla, i po neúspěšné IUI dorazila MS i přes Utrogestan. ....

luciebx
8. lis 2019

@volfici já bych to teď možná neřešila. To splnění brala ale i nebrala jako m/s. Zaznamenala bych si datum a čekala do příštího cyklu co se bude dít. Tělo muže být trochu zmatené. Víš jak hormony a tak. A pokud ani pristi měsíc nic pak bych to řešila s dr

volfici
8. lis 2019

@luciebx Děkuji, mě to zarazilo, ale zase přeci jen proběhla pro tělo nestandardní situace, takže se nemůžu divit té nestandardní reakci. Počkám a uvidíme. Děkuji moc 😊

hanimili
9. pro 2019

Dnešní screening a vypadá to na princeznu 😘😍termín porodu 9.6.2020.Dle ultrazvuku v pořádku zítra se dozvím výsledky krve😘

misko5
9. pro 2019

@hanimili to je nádhera, moc moc přeji zdraví

luciebx
10. pro 2019

@hanimili krása. Jen tak dal 🤩💖🤩💖🎉

hanimili
12. led 2020

Holky letí to za chvilku 20tt 😘☺️jsme v pohodě a zdraví tak snad nám to vydrží az do porodu 🤰👶

tea1909
12. led 2020

@hanimili 👏👍 paráda! Jen tak dál..už jen druhá půlka ☺️

hanimili
27. led 2020

Tak jsme obě zdraví 21tt 😘🤗😊

luciebx
27. led 2020

@hanimili 💖🥰💖krásná zprava. Jen tak dal

misko5
27. led 2020

@hanimili jůůů krása, sluší..a super fotky!

tea1909
31. led 2020

@hanimili paráda! Krásné fotky, je super jak je vidět ručička u obličeje 🤩. A jak se cítíš? Vše ok?

hanimili
1. únor 2020

@tea1909 jj dobře nám je teď si to užívám 😊🤗

hanimili
16. únor 2020

Holky je konec ja se miminka nedočkám.. 😪😥😥V 23tt mi odtekla plodova voda bylo to tak rychlí a já umřu žalem... 😥😥

tea1909
16. únor 2020

@hanimili 😨😢 vůbec nevím, co napsat .. je mi to tak líto!!! 😢 Kdo tohle řídí?! Drž se!!! Hlavně ať máš kolem sebe lidi, které máš ráda. Posílám objetí na dálku a hodně sil 🤗😘😔🥺

luciebx
17. únor 2020

@hanimili 😥😥😭to je mi tak moc líto zlato. Ach joooo. Bože to je tak nespravedlivě. Moc lásky posílám.

hanimili
2. kvě 2022

Ahojky holky ani nevím jestli sem ještě některá chodíte,ale chtěla jsem se Vám pochlubit že se i u nás zázrak stal a já jsem maminkou chlapečka Lukáška ❤️❤️
V červnu už budeme mít rok 🥰🍀