Sex po 50. Jak to mají vaši rodiče?

27. pro 2022

Chci se zeptat mamce je 63 tátovi 68 stále na ní naleha a chce sex začal brát prášky tak narůživi nebyl ani ve 40, mamce to vadí jak to mají vaší rodiče

lutu11
27. pro 2022

No, zeby se mi s timto rodice sverovali, to teda ne.

katherine177
27. pro 2022

Přítel maminky mého přítele je také tak nějak 68 a mamince je 58 a také jí to vadí ,že to chce docela často .Ještě si začal kupovat nějaký prášky.

rotkapchen
27. pro 2022

Je zase ale hezky, ze po mamince tak touží a nezanasi.

klokanka31
27. pro 2022

@rotkapchen Přesně 😃 Nebudu říkat o koho se jedná, ale jedna paní (58 let) říká, že chlapovi radši dá, než aby jí chodil jinam 😃 v jejich věku to je prý jak kdy, někdy jednou týdně, někdy jednou za měsíc...

martiina_k
27. pro 2022

naši jsou v podobným věku a teda nemám touhu ani potřebu s nima rozebírat jejich sexuální život 🙄

amazienka
27. pro 2022

Manželův děda s babi vesele juchali ještě po osmdesátce.

gracinka7
27. pro 2022

Tak kompromis. Ať si bere ty prášky méně často.

ajriska
27. pro 2022

@amazienka tak to zaslouží obdiv, i když si to neumím představit 🙈
Ale abych nekecala...občas přemýšlím, jestli tihle ještě joo nebo už ne 😃😃😃

zmrzlinka
27. pro 2022

Moji rodiče se do teď tváří,že děti nosí čáp,takže fakt nevím ,ale docela by mne to zajímalo....jak často po 50 nebo po 60....😁

barmil
28. pro 2022

Podivej se na Lepší pozdě nežli pozdeji, nebo Grace a Frankie. Sex je normální v každém věku a je super, když o sebe ty lidi mají i po X letech zájem. Každopádně mi přijde hloupé, že to máma řeší s Tebou, tímhle se děti nezatezuji, na to jsou kamarádky.

mata2hari
28. pro 2022

@klokanka31 přesně kvůli tomuhle si taťka v 57 našel milenku a na kraťoukou dobu k ní i odešel..naštěstí se ale velmi brzy vrátil a ňák se s mamkou domluvili 😁

berushe14
4. led 2023

A jaké prášky bere, ze bych to doporučila mamce ať mu to dává do pití. Mamka si stěžuje ze Tatka nechce…54 a 64