Strašná bolest v krku, co pomůže?

tesorino1234
26. srp 2015

Holky,rano jsem vstala ze strasnou bolesti v krku,nemuzu ani pusu otevrit a ani polykat,musim sliny plivat ven,co pomuze?dekuji

palomitacheca
26. srp 2015

@tesorino1234 me bolelo v krku asi tyden, nemohla jsem jist, skoro ani pit, mluvit a mela jsem horecku. Dnes jsem se teda konecne dokopala k navsteve ORL, dostala jsem antibiotika a injekci kortikoidu na zmirneni otoku v krku a je mi mnohem lip... radsi zajdi co nejdriv k doktorovi, at se to podchyti vcas.

crawler
26. srp 2015

tak nejspíše to bude angína a s tou dle mého názoru jedině k mudr.angína je nemoc,kterou bych rozhodně nepřecházela, než se tam dostaneš, tak bych na zmírnění zkusila kloktat slanou vodu - mě to aspoň trochu vždy uleví, ale jinak zaberou až ATB

naomi6
26. srp 2015

@tesorino1234 Mně pomáhá Bioparox, je to prodejné bez předpisu, je to lokální antibiotikum. Ale pokud to bolí tak moc, raději bych zašla k mudr. Držím palce

rozzaarka
26. srp 2015

Zkus pár kapek oreganoveho oleje do vody, přírodní atb. Ale zajdi k dr. Ať víš, co to je

lenbela
26. srp 2015

Před lety jsem prodělala (virovou) mononukleozu. Hrozně mě přitom bolelo v krku, brečela jsem bolestí... Pomohlo mi kloktání odvaru z šalvěje nebo z řepíku lékařského.
Každopádně běž k lékaři a přeji brzké uzdravení.

zo_ja
26. srp 2015

Slivovici - nejlíp domácí - vykloktat, pokud nemáš mandle nebo Tě bolí dál, než kloktáš, tak potom malý doušek ještě, stačí smočit jazyk v podstatě. Pokud nepomůže to, tak už nic. 😉
Je to přírodní, vypálí a vydesinfikuje všechno.

tesorino1234
autor
26. srp 2015

@palomitacheca
@crawler
@naomi6
@rozzaarka
@lenbela
@zo_ja ....Dakujem babenky...uz som volala do nemocnice,primarka je do 14h.na obede,tak jej potom hned volam a asi ma neminie hospitalizaciaco uz,hlavne nech ta bolest prejde

zo_ja
26. srp 2015

@tesorino1234 Dej vědět, co Ti diagnostikovali, ať je brzo líp!

palomitacheca
26. srp 2015

@tesorino1234 drzim pesti, at je to brzy dobry! Mne dnes doktorka taky hrozila hospitalizaci, ale nastesti me nechala doma. Nevim, jestli pomohly ty kortikoidy, ale bolest krku uz neni, jen se mi trosku hur mluvi, muzu konecne jist a pit bez problemu a celkove se citim o 100 % lip. Priste uz bych podobne dopadnout nechtela, tech par dni bylo fakt naprd...

kajalka
26. srp 2015

megaskorbická léčba - více ve wiki

tesorino1234
autor
27. srp 2015

@zo_ja Ahoj,tak dala mi antibiotika,nakonec to bylo ze zubu z osmicky zapal,tak uvidem ci to zabere 🙂

zo_ja
27. srp 2015

@tesorino1234 Díky za zprávu. Tak co se zubem? Asi ven, ne? To Ti ho tam nechají? U zubaře jsi byla? Zánět na osmičce je fajn, hlavně na horní.

tesorino1234
autor
27. srp 2015

@zo_ja Ja mam dolni,nemuzu jit k zubari,nemuzou mi ani trhat,protoze jsem onkologickej pacient,beru chemoterapii,takze nemuzu ☹

zo_ja
27. srp 2015

@tesorino1234 Ach, to máš těžké. Ale jak se to u takových pacientů řeší, když je to akutní až život ohrožující stav? Kdy můžou?
Já měla zánět osmičky horní, začalo to v pátek, v pondělí jsem jela k zubaři, to už jsem měla horečku, oteklý oko, ucho, neměla jsem vůbec chuť na jídlo... prostě špatný. ATB by mi problém nevyřešila.

tesorino1234
autor
28. srp 2015

@zo_ja Neviem,uvidim kdyz doberu antibiotika,co to udela

evzikao
15. říj 2015
Uživatel evzikao je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.

A co Tantum verde, je ted nato dosti reklama v Tv, to vam nezabralo?

emmaricht
25. říj 2015
Uživatel emmaricht je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emmaricht.

Nam to taky zabira a neustale to kupuji, uz i jako prevenci kdyby nejaka nemoc prisla 🙂 samozrejme se tomu snazime vyhybat ale s detma to moc nejde. Byla jsem i mile prekvapena, kdyz jsem si precetla naco vse se tamtum verde da pouzivat - bolimevkrku.cz

evzikao
27. říj 2015
Uživatel evzikao je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.

S detma ne no, nato je dobry mit vzdy doma zasoby

elusina
5. lis 2015
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

Ale diky, ta stranka bolimevkrku.cz je dobra, ani jsem nevedela ze Tantum verde toho delaji tolik a je dobre si to procist at clovek vi, ted ty nemoci zase radi a my jsme si tim uz prosli

kviti_s
6. lis 2018
Uživatel kviti_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kviti_s.

Holky, co na silnou bolest v krku? Zkoušela jsem Tantum, ale nepomáhá. Nemůžu si dovolit jít na neschopenku a pro antibiotika, co fakt zabere?

zavodnice
6. lis 2018

Nejvíc mi pomáhá Orofar, ale to je na chvíli a stejně jen trochu. Pomáhá mi cucat jakékoliv bonbóny a pořad pít teple nápoje. Kdyby měl někdo dobrou radu, taky se hlásím.