V jakém českém městě byste chtěly bydlet?

daasqua
5. únor 2020

Ahojte, taková menší diskuze na odreagování... V jakém českém městě (jiném, než bydlíte nyní), případně oblasti byste chtěly bydlet? Kde vás to uchvátilo a říkaly jste si, to by bylo fajn tady s rodinkou bydlet a užívat si toho a toho?

luciklim
5. únor 2020

@daasqua my se planujeme casem usadit ve vesnicce kousek od Benesova, kde mame chatu 🙂 vzdycky se do Prahy neradi vracime. Ale zijeme na okraji, kousek za barakem les, takze vlastne dobry, pokud nejedu nekam do centra tak si skoro prijdu jak na malomeste 🙂

mon_88017
5. únor 2020

@zavodnice je tam krásně pořád a všude 😍 😀

prostenika85
5. únor 2020

Volila bych nějaké malé velké město, např. Uherské Hradiště. Slovácko celkově je moc pěkný kraj. Ne tak profláklé jako jižní Morava nebo jižní Čechy. V ideálním světě bych ale žila v nějakém krásném zapadákově typu Zlaté Hory 🙂

bervidova
5. únor 2020

Hradec Králové nebo Jičín

verunkanatalka
5. únor 2020

@mon_88017 Pod to se podepíšu😘...

amazonkajanik
5. únor 2020

Třeboň, Písek...jsem Jihočech,mám raději vesnici i když pocházím z městečka. Ale nejraději bych bydlela někde na samotě poblíž těchto dvou měst

leymea
5. únor 2020

@sudylichozrout ja jsem chtela do Plzne, ale manzel nechtel. Dneska jsem rada, ze tam nebydlim, ale Ceske Budejovice se mi fakt libi (mam tam brachu) a sla bych tam hned. 🙂

zuzkasim
5. únor 2020

Na výletě mi učaroval Tábor. Netuším, jestli žít tam by bylo vážně tak skvělé, ale centrum na mě působilo úžasně. Tak možná bych to na chvíli ráda zkusila tam🙂 Jinak jsem v Brně naprosto spokojená a dobrovolně bych neměnila.

la_amanita
5. únor 2020

V Brně, Zlíně, Litoměřicích, Litomyšli, Jindřichově Hradci, Volyni, Vimperku. Jo, a ještě Znojmo je fajn.

sudylichozrout
5. únor 2020

@leymea Můj brácha v Budějicích studoval vejšku, jezdila jsem tam za ním a myslím, že je to nádherné město. V Plzni mám pár kamarádů, narodila se tam moje babička, tak k ní mám také vztah. Ale jsem rodilá Pražanda a pokud bych nemusela, z Prahy bych nešla. Líbí se mi tu 🙂

krtcice
5. únor 2020

Liberec. Jedině Liberec. Můj celodospělácký životní sen. Celkově se mi moc líbí liberecký kraj. Ale Liberec je nej.

jako_mala_holka
5. únor 2020

Jsem z maleho mesta o 5tis. obyvatelich a vzdycky jsem snila o tom, ze budu zit v Brne... to se mi i na 6 let splnilo, studovala jsem tam, pracovala... no pak jsem se prestehovala za praci i s manzelem do Kromerize, kde se mi moc libilo... je to tri roky a hrozne se mi styska po Brne, kdyz tam jedu, tak si pripadam, ze jedu domu... tak snad zase nekdy... 🙂

jako_mala_holka
5. únor 2020

Jinak se mi moooc libilo v jiznich cechach, v Treboni napriklad, to je krasa...

neomenia
5. únor 2020

@krtcice je to drsný sever a drsni lide tam žijí. Ale liberecký kraj miluju taky.

krtcice
5. únor 2020

@neomenia ne všichni jsou drsňáci 😉 mám tam v Liberci a bližším či vzdálenějším okolí podstatnou část rodiny 🙂

neomenia
5. únor 2020

@krtcice to se tak říká, nemyslím to tak vážně. Ja tam 3 roky žila a bylo mi tam fajn. Libi se mi ta krajina.

kesurka
5. únor 2020

@daasqua Olomouc miluji☺

mravenecekmaly
5. únor 2020

Bydlíme v Praze a už se těšíme do Semil ♥️

marketa11112
5. únor 2020

Brala bych posumavi. Jezdivala jsem tam k babicce. V Plzni mam cast pribuzenstva.
S manzelem zijeme v nejchudsim kraji. Mame pekny dum na vesnici,praci, rodiny. Jsme vlastne stastni, mame se pekne. Jen obcas bychom radi pratelstejsi lidi kolem, jistotu bezpeci pro nase deti.
Jinak les primo za barakem a poradny rybnik na koupani bychom take brali.

roxolanka
5. únor 2020

Jsem spokojená tam kde jsem, ale kdybych musela jinam, tak do Budějovic. Chvíli jsem tam bydlela a za mě je to krásný město k bydlení.

kristyn.g
5. únor 2020

Dobříš

svha
6. únor 2020

Když už bych musela jinam a mohla si vybrat,tak jižní Čechy,ale jinak žiji přesně tam ,co jsem od mala chtěla, bydlím na jihu Moravy a je to tu super 😀

kimh
6. únor 2020

Poděbrady 🙂

martulka6188
6. únor 2020

Mesto meho detstvi a dospivani - Olomouc! Vzdy se tam rada vracim, i kdyz ted uz jen sporadicky na navstevy.

natysnovec
6. únor 2020

Ja sem vyrostla ve meste ale uz 3 roky jsme na vesnici a sem spokojena❤❤Ale kdybych musela tak Pisek ale jen urccite oblasti.Jinak sem vzdy touzila po Praze ale vim,ze bych se tam ztratila🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️je to jak se rika vydlak ve velkomeste🤣🤣🤣🤣vytahnu paty od dedy udelam par kroku a uz netusim kde jsem🤣🤣🤣🤣

marketkaticha
6. únor 2020

Nejdřív napíšu - SUPER TÉMA... A náhoda 😂 ..Zrovna včera jsem hledala nějaký byt u nás ve měste a nic a byla jsem nasraná, tak jsem koukala úplně mimo na Kolín, Mělník a tak 😂 Byla jsem 3 týdny v Poděbradech a uchvátily mě cyklostezky 😍 jsem milovník nenáročné cyklistiky a uchvátilo mě jak všude dojede na kole... I staré babičky tam jezdili na skládačkách. Bylo to vážně úžasný. Ale myslím si, že s prací to tam bude asi na prd.. Koukala jsem drahé nájmy docela a koupě bytu úplně brutál, jak v Praze. Ale musím teda ujasnit jsem z kraje kde stojí byt 3+1 cca 500-800 tisíc 😂 Proto mi ty ceny přijdou šílený o Praze ani nemluvě 😂 Nechápu jak si to lidi mohou dovolit ☹ ☹☹

not_blond
6. únor 2020

Líbilo by se mi nějaké menší městečko, s hezkým historickým centrem, kde nejsou obrovské nákupáky a lidi se tam znají.... Ale jsem zhýčkaná Prahou a jejíma neomezenýma možnostma (doufám,že jsem to napsala správně 🙂) , takže bych se asi dobrovolně nestěhovala.

astyna88
6. únor 2020

Me.se vzdy libily Pardubice. Placka, hodne vyziti, vse na dosah. Zijeme teda v Praze,hezke misto nad zoo, za domem les,okolo dost skolek, klid. Jen to bydleni je dost drahe, a proto jde vetsina lidi mimo a dojizdi docela lan cesty.

astyna88
6. únor 2020

@marketkaticha

Taky tady lidi bydli ve svem jen kdyz zdedi nebo se rusi bytove druzstvo a odprodavaji se byty za hubicku. Ale to chce vychytat a hlavne mit dost v hotovosti. Jina vede najem. Sice to stoji treba dvacet tisic za 90m2, ale porad je to mene nez hypoteka a bez zavazku.

Nedavno se vedle nas rusil bytak a nas byt(90m2, 3+1),ktery bezne stoji kolem 4,5mega,byl za tri rovne. Hadej,kdo si prisel s penezenkou....realitky. a pak to prodavai za 4,5....

astyna88
6. únor 2020

@mravenecekmaly

Semily? Co vas tam laka? Me se libi Slany 😊