Varování před podvodným eshopem Lovilion

evculinda
25. říj 2022

Chci varovat všechny potenciální zákazníky, aby se nenapálil. Dne 9.10.2022 jsem na internetovém obchodu
https://cz.lovilion.com/
objednala a zaplatila (ano, už vím, moje hloupost) řetízek (Mému manželovi - Kubánský
řetízkový náhrdelník GALIO) v hodnotě 990,-. Společnost zboží do dnešního dne 25.10.2022 neodeslala, nekomunikují. Chci prosím nahlásit tyto podvodníky, aby neokradli další zákazníky. Automatická odpověď na mé storno objednávky přišlo z emailové adresy:
info@vigoshop.cz
Dále uvádí: "Po oznámení o odstoupení od smlouvy
máte 14 dní na to, abyste nám balíček vrátili na naši adresu:
HS PLUS d.o.o., P.O.BOX 13, depo Brno 71, 60010."4
Vše nahlášeno na ČOI i na vasestiznosti.cz
Pokud i Vy máte podobnou negativní zkušenost, zveřejněte prosím na www.vasestiznosti.cz i na ČOI. Děkuji

ajja87
25. říj 2022

A jaka tam byla dodací lhůta? Spousta těchto obchodu objednává zboží z Ciny a nekdy tam je dodací lhuta klidně i 60 dní

jjasmina
26. říj 2022

@evculinda a jaká je tam dodací lhůta?

evculinda
autor
26. říj 2022

@ajja87
@jjasmina dodací lhůta byla do 20.10.2022, pochopila bych, kdyby napsali, že zboží dojde později, nekomunikují. Jen za tento rok mají 67 stížností (zveřejněných)

jjasmina
26. říj 2022

@evculinda aha tak to jo, já si osobně většinu věcí stejně nechávám posílat na dobírku no

evculinda
autor
26. říj 2022

@jjasmina Dobře děláte, pro mě ponaučení

hezz17
26. říj 2022

Na dobirku nekupuju nikdy nic. Balicek muze prijit a v nem kameni. To si clovek nepomuze.

ellyem
26. říj 2022

Pokud e-shop neznám, hodím si ho vždycky do Google a prohledám recenze. Na tento web na internetu žádná není, což už je divné.

jjasmina
26. říj 2022

@hezz17 kamení mi nikdy nepřišlo, ale aspon balíček dorazil 😄

jana31990
26. říj 2022

@hezz17 máte právo při doručení zboží si to nejdříve zkontrolovat zda je vše v pořádku a pak teprve zaplatit. A pokud ne tak to nemusíte zaplatit a cely balíček nepřevzít. Už jsme se s tím setkala

jjasmina
26. říj 2022

@evculinda teď jsem koukala podvod, když lidem dorazil balíček tak to stejně byla cetka nebo nedorazil vůbec

ajja87
26. říj 2022

@evculinda tak to jo, v tom případě úplně chápu rozhořčení

mrkadlo
9. lis 2022

Kromě lovilion jsem našel asi dalších 5 defakto stejných eshopů....Stejný " šperky" , stejný názvy... Já to naštěstí nezaplatil kartou...

andreazapletalova
16. dub 2024

Bohužel jde opravdu o podvodníky. Mně zboží přišlo-nebylo ani pozlacené, ani z chirurgické oceli. Komunikace při reklamaci otřesná, jen automatické odpovědi. :((