Výhra ve Sportce. Znáte někoho?

vjem
25. lis 2019

Nedavno padl jackpot...tak si tak rikam, jestli znate nekoho, kdo vlastne vyhral kdy v loterii vyhral...?!

zelenaesmolda
25. lis 2019

@vjem
parkrat jsme vyhrali par stovek,nic velkeho.
ale pred par mesici daval nekdo v jedne skupine na fb,ze vyhral na stiracim losu za libru 100 000 liber 🙂

lstuchlova
25. lis 2019

Ne. Táta asi dvě stovky... 😀

liana78
25. lis 2019

znám jednoho člověka, co vyhrál kdysi pár set tisíc (tuším něco kolem 300tisíc), ale větší výhry ne

lenka_tom
25. lis 2019

@vjem Můj bývalý šéf vyhrál 10 milionů ve sportce.

lenoulinkaa
25. lis 2019

Já pátou nebo čtvrtou... sem tam vsadím a doufám, že už nebudu muset vstávat do práce a pořád nic 😀 jeden známý vyhrál kdysi pár set tisíc.

llluckaaa
25. lis 2019

No, vzhledem k tomu, že všichni doporučují se většími výhrami nikomu nechlubit, tak asi moc výherců kolem sebe moc nenajdem ☹ Také neznám 😉

sudylichozrout
25. lis 2019

@vjem muj deda vyhral v 80. letech vetsi castku, rovnajici se na dnesni penize radove nekolika milionum. Jinak znam jen same drobne vyhry.

liana78
25. lis 2019

@llluckaaa : to je pravda, na druhou stranu, kdyby to byl někdo z tvého bližšího okolí, asi by člověk tu změnu zaznamenal, neumím si představit, že by výherce nějaké opravdu mega částky zůstal ve stejném režimu, jako předtím 🙂 ale zajímalo by mne to, jak moc se člověku otočí život v případě výhry x set miliónů korun, to ano 😀

llluckaaa
25. lis 2019

@liana78 Mě taky zajímají ty příběhy, co lidé dělají, když vyhrají hodně velké částky. Dost jich za pár let skončí přesně tam, kde byli ☹
Těžko říct, ono je opravdu strategicky nejlepší žádné velké změny nedělat a nikomu nic nesdělovat. Teda podle teorie, praktickou zkušenost s tím bohužel nemám 😀

liana78
25. lis 2019

@llluckaaa : ano, to je fakt, to je druhá věc, to už se zase pro mě druhá extrém, že někdo vyhraje dardu a fakt se z toho regulerně zblázní neustojí to a nemá nic. No asi je strategické nedělat velké změny, ale to lákadlo a pokušení, ty jo, no nic, nebudu přemýšlet, s mou max životní výhrou co se peněz týče 240Kč si mohu nechat zajít chuť 😀

jarla
25. lis 2019

znám, vyhrál miliony,většinu těch peněz vrazil znovu do sportky a vyhrál znovu....stalo se z něj neskutečné hovado,skupuje pozemky,těm co mu nechtějí prodat dělá zle,jezdí v tom svém autě jak prase,žije rozežraně,manželka se s ním rozvedla,děti se k němu kvůli jeho chování nechtějí znát(už jsou dospělé)....no žije jak žije,jestli je takhle šťastný-těžko říct,asi ano,prootže už tak žije pár let

jituli84
25. lis 2019

@jarla njn prachy kazí charakter no

zuzkasim
Autor odpověď smazal
Zobraz
blackfox
25. lis 2019

@jituli84 nekazí, jen se díky nim pak ukáže pravý charakter člověk, toť můj názor 🙂 jinak kolegyně v jedné bývalé práci vyhrála něco přes milion a x let před tím ještě pár desítek tisíc... ale milion je v dnešní době jako nic, ani na bydlení to není 😀

klea81
25. lis 2019

@liana78 já bych nic neměnila 😁

jituli84
25. lis 2019

@blackfox ten muj taky vsází a když řekne že aspon milion, tak mu řeknu, že aspon tři aby měl aspon na dvoupokojový byt 😀

llluckaaa
25. lis 2019

Toto je takový pěkný příběh a jednom výherci, u kterého velké prachy ukázaly charakter 😉 https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/popelar-v...

areh
25. lis 2019

Kolegyně v bance mi vyprávěla, že měla skoro uzavřený úvěr s jedním mladíkem, kluk těsně po škole. A když mělo dojít na podpis, tak kluk přišel, že si úvěr brát nebude, že vyhrál ve Sportce. Štěstí 🍀
Jinak manžel už má jasnou představu kolik minimálně musí vyhrát, aby nemusel chodit do práce. Zatím vyhrál jen pár stovek...
Ale taťka kdysy, tak před 30ti lety vyhrál asi 25 tis. Ta částka by potěšila i mě teď, natož v té době 🙂

anina32
25. lis 2019

Bratranec vyhrál před 17ti lety 50 tisíc na stírací los, celá rodina jsme mu to moc přáli, protože měli zrovna novorozená dvojčata a výdajů nad hlavu.

ajronka
25. lis 2019

Mamka vyhrála po revoluci 10 tisíc v Tutovce 😀. Něco se připlatilo a jeli jsme busem na dovču do Španělska.

makronka222
25. lis 2019

Neznam nikoho. Vetsi pravdepodobnost vyhry je, kdybych si vsadila na nejaky fotbal, kterymu vubec nerozumim

denny27
25. lis 2019

jj, přímo v rodině

astyna88
26. lis 2019

Souaed vyhral milion v uctenkovce 😀 kdysi jsem cetla pribeh holky,ktera vyhrala 17mega. Docela smutny pribeh.

astyna88
26. lis 2019

@llluckaaa

Cetla jsem o holce,ktera vyhrala 17mega. Spise to byla jak koule u nohy,bala se to nekomu rict. Do prace stejne chodila, hypoteku nemohla splatit hned,protoze by to bylo duvne vsem. Na konec se to stejne nejak provalilo, kazdy po ni chtel penize,odstehovala se uplne nekam do zadele a musela odstrihnout rodinu a pratele. Kdysi to psala anonymne na emiminu.

katka_nedo
26. lis 2019

U nas vyhrala pani nekolik milionu v obci,co jsme bydleli.A kolega z prace vyhral asi 700tis kdysi.Jinak jsme taky chudy jak kostelní mysi😂

pink_unicorn
26. lis 2019

@astyna88 To mi přijde trochu nafouknuté. Když by splatila hypotéky dřív, jediný, kdo by o tom věděl, by byla přece banka.... A nechápu, proč musela odstřihnout rodinu. Samozřejmě nějaké vyžírky bych taky nedotovala, ale ze 17 milionu bych rozhodně své rodině něco dala.... Jinak já znám tak chlapa ze sídliště, který vyhrál. Je to pracháč, který vlastní půl města. Prachy se zkrátka drží zase jen pracháčů 😀

astyna88
26. lis 2019

@pink_unicorn

Ja uz si to presne nepamatuju. Ale uprimne,vsem okolo by bylo divne,kdyby svobodna holka splatila hypoteku,koupila si nove auto. V nasi rodine doslo k velkemu dedeni, osm cifer. A to byses divila,kolik lidi se s dediceem prestalo bavit,jak ho vsichni pomluvili a najednou se jen kamaradi ve stylu "pozvi me,kup,dej". My jsme se trosku svezli taky, byla jsem v sirsi dedicke linii a sousedka si hned vsimla,ze mame nove auto a na tchana dokonce prislo udani z financnaku,kde najednou vzal na to a to a banka zase volala, ze penize musi co nejdrive nekam prevest,jinak mu vypovi smlouvu....ono je to casto spis danajsky dar. Ale to se nebavime o par set tisic....

pink_unicorn
26. lis 2019

@astyna88 Aha, tak je pravda, že já s tímto bohužel/dík zkušenosti nemám 😀

lstuchlova
26. lis 2019

Kdybychom vyhráli pár milionů, rozhodně bych to neříkala nikomu jinýmu, než nejbližším - rodiče, děda, babi, brácha, švagrová, strejda... Nikdo jiný to vědět nemusí, rozhodně by to "chlubení" bylo spíš naškodu. Samozřejmě bychom i část výhry nejbližší rodině podarovali 🙂 A něco určitě i útulkům...
Ale nemá smysl vymýšlet coby kdyby, protože stejně nic nevyhraju... 😀

babanci
26. lis 2019

Neznám ve svém okolí nikoho. Můj muž sází léta a nikdy nic nevyhrál. Říkám mu, že kdyby to, co prosázel dával na stranu, tak už ty miliony má. Má podrobný plán, kam by peníze dal v případě výhry a to dokonce podle částek. Vždycky se tomu směju, že on už vyhrál... mě. 😀