Zákaz vstupu vynervovaným snažilkám 2016 🙂

luciasek1987
25. bře 2016

pro snažilky, které pevně věří, že tentokrát TO vyjde 😉 🙂

puresin
25. bře 2016

Tak ja se pridavam. 4. mesic pevne verim :D

luciasek1987
autor
25. bře 2016

@puresin a já 5. měsíc 🙂 koho tu máme dál?

princezsverunka
25. bře 2016

Tento měsíc je to 3 :D

xoriska
25. bře 2016

Holky u nás už 14tý měsíc asi vedu 😀

klara215
25. bře 2016

U nás 11ctý

jitule007
25. bře 2016

Ja bych se taky pridala 🙂 5 mesic...ale z toho jsem jeden mesic promarodila ja a jeden pritel...takze spise tak 3 🙂 pevne doufam, ze se brzy zadari 🙂

luciasek1987
autor
25. bře 2016

holkyyy... a kdy máte ovu?? cca? :D

xoriska
25. bře 2016

@luciasek1987 já měla pozitivní test v pondělí a i lékař mi říkal, že bude pondělí / úterý 🙂

luciasek1987
autor
25. bře 2016

@xoriska se máááš.... já ji budu mít asi cca 30.3.

xoriska
25. bře 2016

@luciasek1987 to už se budu blížit k tomu zda to vyšlo a nebo ne i když šance si opravdu moc nedávám i teploty mám úplně divné...

juliemichal
25. bře 2016

holky u nás to bude v květnu 4 roky 😀 😀 ale stále pevně věřím,že se jednou určitě povede 🙂

luciasek1987
autor
25. bře 2016

@juliemichal ne jednou ale teď v BŘEZNU!! 🙂)

juliemichal
25. bře 2016

@luciasek1987 přesně tak 🙂 🙂 teď v březnu se nám to povede 🙂 a budeme rodit spolu 🙂 🙂 to by bylo nádherné 🙂
a holkám taky přeji aby se to povedlo teď v březnu 🙂 🙂

xoriska
25. bře 2016

@luciasek1987 manžel říká že určitě, dnes má dcera narozeniny a do toho dnes umřel nás pes, takže prý za jeden život který odešel musí přijít ten nový 🙂

luciasek1987
autor
25. bře 2016

@xoriska mně umřel děda v listopadu.. a taky mě napadlo, že nám děda pošle mimíska.. ale asi až bude ten pravý čas, aby bylo vše v pořádku 🙂) tak neboj.. dočkáme se..

xoriska
25. bře 2016

@luciasek1987 no já přišla v prosinci o chlapečka v 15 tt a pan doktor mi říkal, že v březnu budu těhotná, tak na to čekám 😀, jinak je mi to líto, ale vše má asi svůj čas a toto navíc asi moc neovlivnime....

luciasek1987
autor
25. bře 2016

@xoriska to mě mrzí.. ale jak vidíš.. březen by mohl být nás všech 🙂))) holkyyy BŘEZEN jooo 🙂))))

puresin
25. bře 2016

🙂 Ja jsem pro. 🙂

maikiepoint
25. bře 2016

Pridávám se - 18.měsíc .....

kimuska
25. bře 2016

Take se pridam, u nas 10.mesic, zatim si to moc nepripoustim

puutalo
25. bře 2016

U nás to trvá už 6. měsíc. V lednu jsem byla na revizi prázdného váčku, teď čekáme do května a zase to zkusíme. Okolo mě je teď docela dost těhotných, což mi trápení neusnadňuje, ale život už je takový...

1nelinka
25. bře 2016

Ahoj snazilky u nas je to 7 mesic ale mam cykli 5-6 tydnu tak tech plodnych dnu zas tolik nebylo..🙂

beruska1889
25. bře 2016

mám za sebou už dlouhých 15 měsíců... 😒

dasa.77
25. bře 2016

Ahoj....z názvu diskuze mám docela smíšené pocity,ale celkově to působí pozitivně.... jen by mě zajímalo,která z vás tohle založila 😀 😀 😀 ...a jo..už to vidím,luciasek1987..tak Tebe ještě neznám
A proč smíšené pocity? Těch témat je tu už tolik,že se v tom někdy ztácím. A tak si říkám,zda tohle se nemine trošku účinkem,protože za chvíli tu budou psát stejné holky,co píšou v dalších 5ti diskuzích 😀 😀 😀 😀 a tím se to stává víc a víc nepřehledné.
Ale fandím Vám a hlavně aby tady teda psaly jen ty,co myslí pozitivně 😀

luciasek1987
autor
25. bře 2016

@dasa.77 ano já jsem ten pachatel, co to tu zalozil 🙂 takhle mi to prislo od srdce tak jsem to hned napsala 🙂 nakonec to bude fajn, uvidis ;)

dasa.77
25. bře 2016

@luciasek1987 nechám se překvapit pachatelko 😎

frufrunka
25. bře 2016

Holky, já už tady nemám co pohledávat, mám splníno. Ale kdybyste si to založily o pár let dřív, byla bych tu s vámi! 🙂 Na druhátko jsem čekala 4,5 roku, mezi tím jsem si užila 2 mimoděložní, tři operace, chemoterapie a 2x jsem málem vykrvácela. A pak jsem si řekla, že už to docela stačí a začala se věnovat jiným věcem. A jak to tak bývá, v době, kdy jsem to nejmíň čekala a kdy se to nejmíň hodilo, jsem otěhotněla... Přes tvrzení lékařů, že mám naprosto nefunkční a neprůchozí vejcovod (druhý jsem neměla, přišla jsem o něj při mimoděložním, praskl mi). Takže vám tu všem držím palce, hlavu vzhůru a přeji vám všem ten paradoxní pocit nad dvěma čárkama na testu, kdy vám hlavou projede: Kruci, zrovna teď, jooo? 😀

princezsverunka
26. bře 2016

Já mám už po OV, takže tedka jen cekank jestli mrska dojde 🙂)))Březen by byl fajn ale co když třeba tento rok na svet dojít nemají,nechtějí az rok 2017 :D to si furt říkám já :D ze mimco nemá chuť byt _2016..a je tam 7moje číslo :D ....uvidíme,necháme se prekvapi🙂)Všem držím palecky at prijdou // .Dělá si některá z Vas OV testy?já jsem si říkala pokud tento měsíc nic tak začnou jestli vůbec je

deeho
26. bře 2016

Ahoj holky, tak u nás se povedlo hned napoprvé 🙂, v únoru jsem však musela na revizi... takže čekáme, měli bychom do května, ale počkáme jen do dubna 🙂 takže určitě nebudeme mít 2016...
@princezsverunka 7 je taky moje číslo, narozeniny, svatba... 🙂 já si testy nedělám, po revizi jsme měla tak bolestivou ovulaci, že určitě byla, tento měsíc to už nebylo tak hrozné, ale stejně to teď na sobě poznám 🙂

princezsverunka
26. bře 2016

@deeho já taky ale i tak pro jistotu raději kdyby to nevyslo