Zrušme anonymní diskuze.

vitezove
9. lis 2019

Zdravím vás všechny, poslední dobou se tu hodně množí trolové a podivné, nesmyslné anonymní diskuze. Požádala jsem adminku webu o radu, jak to řešit. Prý máme napsat zde: https://www.modrykonik.cz/help/form/?faq=messag...
a napsat jim co se nám nelíbí. Já jim tedy jdu hned napsat ale požádám i vás ostatní, pokud se vám nelíbí co se tu teď děje, prosím napište jim. Když napíše jeden, nic se nestane. Navrhovala bych, aby anonymní témata mohli využívat pouze registrovaní členi a ideálně ještě když jsou registrovaní aspoň pár měsíců.
Díky

zelenaesmolda
10. lis 2019

@martiniquest
a je tu lidoop 🙂

fandysek_1
11. lis 2019

👍

zelenaesmolda
11. lis 2019

Ozvali se uz nekomu admini?

vineta
11. lis 2019

Fajn nápad, taky jsem tam napsala. Mně přijdou ty anonymní diskuze naopak v návštěvnosti kontraproduktivní, když vidím anonym, ani se mi nechce s ním nějak vážně debatovat, vadí mi to. Zajímají mě tady reálné osoby, přestože třeba spousta holek včetně mě nemá fotku, tak na základě nějaké kontinuity názorů vás už stejně trochu znám, u anonyma tohle odpadá a tudíž i jakákoliv chuť se bavit i hádat a přesvědčovat. Takže za mě to ani jako clickbait nefunguje.

caverina
11. lis 2019

Tak ja chapu,ze je blbost polozit anonymni otazku typu...bude me dite z toho mleka bolet brisko???? Ale jsou proste temata u kterych to chapu a prave asi na tyhle "choulostive "otazky to bylo uzivatelkam nabidnuto a umozneno....ze se to zacalo zneuzivat je vec druha,ale porad je tu ta moznost se takovym diskuzim vyhybat...necist je🙂

odula
11. lis 2019

@caverina to sice je, ale posledni dobou je jich tu cim dal vic a je dost unavny se tim plevelem probirat.

caverina
11. lis 2019

@odula me to unavne fakt neprijde...bud hned z nadpisu vidim,ze je to kravina a jdu dal a kdyz se do neceho zactu tak hned z prvniho prispevku jde prece poznat o co jde...a zase mas moznost volby...

guinea
11. lis 2019

Já bych navrhovala anonymní diskuze nechat, ale jen u diskuzí typu Manžel má potíže s erekcí (jako je teď jedna nově založená diskuze).
U diskuzí Složte mi básničku pro mou 17letou neteř nebo Problémy s tchyní, tak tam je to fakt na hlavu.

novamamina
11. lis 2019

Taky jsem tam napsala

krtcice
11. lis 2019

Zatím se nikdo neozval 🤨

cuuza
12. lis 2019

Také zatím bez reakce. A i mě trochu prekvapilo, jak málo je tu příspěvků. Ale je pravda, že poslední dobou to tu moc nežije... Jen 👻

amelia000
12. lis 2019

@vitezove super napad...trosku som okopirovala text a pozmenila a pridala aj na sk stranku 🙂

vitezove
autor
12. lis 2019

Řekla bych, že je tu ale poslední dobou mnohem méně anonymních diskuzí. Takže je možné, že jen lépe začal fungovat moderátor fór. Což je super.

amelia000
12. lis 2019

@vitezove tak to je super na sk stranke je to katastrofa...pod anonymom sa pytaju vsetko a to nehovorim aka uchylacina z pokecu tam zacala chodit :(

teckadvojtecka
12. lis 2019

Nemám čas to tu celé číst, ale přispěju. Anonymní diskuze bych nerušila, přece jenom někdo potřebuje anonymitu při nějakém citlivém tématu. Jen admini by to měli kontrolovat a možná blbosti rovnou mazat nebo tak něco upozornit uživatele na nevhodnost příspěvku a nějak to řešit... tečka.

sinicka
12. lis 2019

Mne taky jeste neodpověděli.

odula
12. lis 2019

@teckadvojtecka jo jasně. Rušit ne. Ale určitě regulovat.

zelenaesmolda
13. lis 2019

@odula
ano,souhlasim,regulovat.

zelenaesmolda
13. lis 2019

@vitezove
ani bych nerekla,tedka jsem projela diskuze a opet pod anonymem kraviny jako "neni mi dobre ze zeleza" a "anestezie u zubare"

cuuza
15. lis 2019

Tak konečně přišla odpověď, předpokládám, že všem stejná...

nanyh
15. lis 2019
sudylichozrout
15. lis 2019

@cuuza take mi prisla... Ano, bude to ta sama🤣

sudylichozrout
15. lis 2019

@nanyh Je to ta sama!

nanyh
15. lis 2019

@sudylichozrout Ha, a máme je 😀

cuuza
15. lis 2019

Snad to aspoň začnout trochu regulovat, což by mi ke štěstí stačilo 🙂