• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky s diagnózou PCOS (Polycystické vaječníky)

2. prosince 2016 
no snad ano:slight_smile: kdyz to pujde urco profouknou:slight_smile:
13. říj v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@norna áha, áha! já jsem v prosinci znovu objednaná u gynekoložky a tam asi posoudí, jak to se mnou po těch hormonech a doplňcích vypadá..podle ultrazvuku mám i šíleně málo děložní sliznice, nevím jestli to s PCO nějak souvisí..ale doufám, že se mi to zlepší! :frowning2:
13. říj ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
to vis zee jo :slight_smile: musis byt pozitivni...:slight_smile:
13. říj ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No jsem po třetí vyvolávací injekci a menstruace pořád nikde..jenom divné hnědé špinění, které prý za menstruaci považovat určitě nemám! Trošku už panikařím, přes 100 dní bez menstruace a ještě když jsem prý nikdy ani normální menstruaci neměla, jenom tu při HA.
Léčbu ale nemůžu začít dokud menstruaci nedostanu. Máte někdo s PCO zkušenost s Utrogestanem? To jsou totiž jediné léky na předpis co jsem dostala, pak už jen Fertipronu, FEM+ a kyselinu listovou Smartfolin (což jsou jen doplňky stravy).
Mám z těch hormonů trošku strach, doktorka říkala, že mám raději zavádět do pochvy třikrát denně, že by se tak měly zmírnit vedlejší příznaky.
23. říj v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
A neuvažovala jste někdy některá o hormonální józe? Ta je na tento problém prý moc dobrá.
23. říj v 17:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@tammm ja cvičím :slight_smile: zatiaľ ale bez zmeny :slight_smile:
23. říj v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. PCO mam uz mnoho l
23. říj v 18:25  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. PCO mam uz mnoho let. Nejak jsem to neresila,protoze uz jsem dalsi dite nechtela. Prvni dite jsem mela 21 letech i pres HAK. Ale po rozvodu jsem nemela stesti na partnery. Az ted.
Bohuzel mam typicky priznaky. Zvysene ochlupeni,nadvahu i poruchu gluk.tolerance.
Ted mam nasazenou HAK,a snad se to pak rozjede. Pred tim jsem mela ms 28-37 dni,ale temer jsem nekrvacela. Jen 2 dny max.
Gyn mi jeste poradila Inofolic. Tak jsem zvedava.
Snazit se chceme od ledna (snoubenec je 400 km daleko):frowning2:
Tak pak se ozvu,zda ovu dorazila a jak si cinime
Preju Vam hodne stesti at se dari.
23. říj v 18:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katmir Četla jsem o těchhle příznacích..já tedy žádný z nich nemám, pouze tu nepřítomnost menstruace a ovulace, takže mě samotnou překvapilo, že PCO trpím, ale u každého se to nejspíš projevuje jinak a s jinými příznaky. Přeju i tobě hodně štěstí, snad se nám všem brzy zadaří!!
23. říj v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kecupka66 hnede spineni jsem mívala taky misto menstruace..ted nevim jak to bude..jsem 18 dni po laparce a menstruaci jsem zatim nedostala jeste..Drive kdyz jsem mela jen to hnede spineni misto menses tak rikal neco doktor o hormonech ci co ze mi to jako hormony neutahnou no tak nejak a poslal me vlastne na tu laparku jelikoz mam i PCO a jeste mi rozrusovali endometriozu co jsem tam mela nejake malicke loziska sem tam ..Jsem rada ze jsem na tom byla..Ted uz jen budu cekat co bude dal a jestli se me telo nastartuje jelikoz jsem mela i absenci ovulace :sunglasses:
23. říj ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kecupka66 Taky jsem měla nízkou delozni sl. A PCOS. Menzes hrozný...nepravidelný. Laparo x krát. Na sliznici mi pomohl pít malinik a kontryhel - fakt zázrak. Při další kontrole jsem jen cucela! Dnes jsem druhý den po embryo transferu. Snad se nám to po všech problémech podaří :slight_smile:
23. říj ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
pidalka12 drzim pesticky:slight_smile: Ja nevim jakou mam nebo jsem mela sliznici :confounded: ve stredu jdu na kontrolu na gyndu po tom laparu tak jsem zvedava co rekne a jak se poradne domluvime co dal jestli treba i neco predepise vubec nevim jak to po laparu pak chodi a nebo jestli to ted necha chvili bez hormonu bez niceho :confused: :confused:
23. říj ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@norna děkuji :slight_smile:
Občas je ten život nespravedlivý, ale my všichni se dočkáme :slight_smile: :four_leaf_clover:
23. říj ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
pidalka12 tobe po laparu napsali nejake prasky ci hormony k otehotneni?nebo to doktor nechal jen tak chvili jestli se zadari ? :sunglasses:
23. říj ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kecupka66 pco mam hodne silné a jen díky utrogestanu mi ms chodi pravidelně... kéž by kdyby takhle chodila bez jakykoliv hormonu :(
23. říj ve 23:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Kočky, myslite, že u pco je vysoká šance otěhotněni při Ket????
23. říj ve 23:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniii23 to doufám :slight_smile:
24. říj v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidalka12 taky mas za sebou ivf??? :slight_smile:
24. říj v 00:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidalka12 joo promiň, už to vidím:slight_smile: dva dny po et tak preji hodně štěstí a na testu pořádné dálnice :slight_smile:
24. říj v 00:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@norna
Příště mně oznac :slight_smile: abych ti sem mohla odepsat. Úplně náhodou jsem si všimla, ze se ptas na něco :slight_smile:
Ja byla na laparo uz tolikrát, ze pořádně nevím. Ale posledně (podzim 2015) jsem nic nebrala. Ja jsem se hormony uu nechtěla brát a zaměřila jsem se na čínskou medicínu. Je to klinika tradiční čínské medicíny v Praze. Moc mi to pomohlo a nemůžu si to vynachválit. Srovnala se mi menzes a vše. Bohužel když na jedné straně vejcovod není a na druhé ne zaslepeny, tak přirozeně to prostě nejde. Ale i tak mi to pomohlo...potvrdila i dr. Teď piju i různé čaje a bylinné kapičky. A jsem po transferu, tak snad se bublinka uhnizdi :slight_smile::four_leaf_clover::heart:
Ale ano, jinak jsem furt něco zabala. Abych to dostala, pak aby to přestalo, pak zase něco..pak to v měsíců ani po injekcich nepřišlo... však to znáte. Kolotoč.
24. říj v 00:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniii23 není proč se omlouvat :slight_smile: děkuji.
24. říj v 00:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniii23 i když nevím jestli je vysoká...to se uvidí :laughing:
24. říj v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniii23 ano mám. Již druhý.
24. říj v 00:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidalka12 jo promin nevedela jsem jak se znaci :slight_smile: O cinske medicine jsem take slysela myslim od nejake z holek co se taky snazi o mimco :wink: Ja jsem to tedy nikdy nestudovala ani se o to nezajimala tak nevim,,Zkusim si o tom nekde neco precist..Ja jen ted po laparu piji Nosifol a pritel ma Folandrol..Tak uvidime jestli telo nejak nastartuje :slight_smile: A ty napis jak to vypada s bublinkou :slight_smile:
24. říj v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@norna napíšu :slight_smile: děkuji!
24. říj ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidalka12 no na kontryhel jsem slyšela spoustu chvály..zkoušela jsem pít odvar z čerstvého i sušeného, ale zatím nic..
24. říj v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniii23 tak já zatím opravdu žádnou menstruaci nemám..a vlastně jsem nikdy ani neměla...:frowning2: takže ty utrogestan bereš trvale? :slight_smile:
24. říj v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kecupka66 já taky nikdy neměla ms :(... jen po agolutinu, jinak jsem ms neměla třeba i půl roku ale můj starý dr. mi řekl, že nemenstruovat půl roku je naprosto normální, takže jsem změnila gynekologa a ten to začal rázně řešit... utrouš beru asi od března každý měsíc a zatím mi ms chodí ale je to k ničemu když ovulaci stále nemám
24. říj v 19:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniii23 fakt? to s tím gynekologem máme stejné..ten můj o všem říkal, že je to normální, a že to časem přejde..přitom to na tom ultrazvuku musel vidět! tak jsem přešla k jiné gynekoložce, a ta konečně začala něco řešit. Bereš i nějaké doplňky stravy?
24. říj v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kecupka66 přesně, měla jsem úplně to stejné, můj nový gynekolog mi sám řekl, že to prostě musel vidět, že to není v pořádku ... no to už je jedno, už to asi nezměním, tak to se v tom nebudu šťourat :slight_smile:
Já toho už zkusila docela dost, přes bylinky, cvičení, hubnutí atd...
Teď co opravdu dodržuji je 1dc 14 dnů kontryhel, 1krat denně sáček Nosifolu a omezila jsem cukr :slight_smile:
24. říj v 19:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek