Kapky Gynex - podařilo se vám po nich otěhotnět?

lilly_95
17. kvě 2019

Ahojte,
Jdu pro trocha podpory. A zjistit, jestli s mým problémem je někdo takový a zadarilo se o // 🤦‍♀️😆 Brala jsem asi 8 let hormonální antikoncepci prva Minervu poté Rhonyu.. Kvůli akné hlavně. V říjnu loni jsem vysadila HA, s tím, že se s manželem začneme snažit o mimi. Hned mi říkal, že mám začít brát každý večer gravital, že mi stačí půlka..po asi dvou mesicich mi řekl, že mám nízkou děložní sliznici a že skoro neovuluji, tak mi předepsal Clostylbegit na zvýšení ovu..nepomohlo. Pak mi řekl, že mam zvysenou hladinu testosteronu a taky polycisticke ovárie, že mi doporučuje jít na ovarialni drilling. To jsem nechtěla jít hned. Tak, že to zkusím ještě alternativně. Znama mi doporučila kapky Gynex. Beru je asi měsíc a je fakt, že teď poslední ovu jsem i krvácela. Což se mi nikdy nestalo. Doktor mi řekl, že to byla stoprocentně ovulace. Takže.. Jaký máte názor a zkušenosti s těmito kapkami a s podobným problémem jako já? 🤔 Joo a do toho piju od menzes až do ovulace 2x denně kontryhelovy cajik

mimisef
17. kvě 2019

@lilly_95 Asi před dvěma týdny jsem začla brát kapky Gynex koupila mi je mamka ,podle letáčku jsem brala 2×7 kapek....před 5 dny šílená bolest podbřišku až do nohou,říkám si ok patří to k tomu vše se dává do kupy + to akné ....jenže pár dní na to šílená nevolnost ale opravdu šílená,migréna a já nebyla schopna 2 dny fungovat😞 Pak mi teda paní řekla že jsem se předávkovala brala jsem davku pro 10o kg cloveka :/ moje dávka 2×3 měla být zprávna,tak chci upozornit na dávkování ....Prý první MŠ bejva šíleně silná tu cekam teď za pár dní tak se toho bojím

mimisef
17. kvě 2019

@lilly_95 Jinak Ahoj 🙂

lilly_95
autor
18. kvě 2019

@mimisef
@mimisef ahojky, no já beru dokonce 3x 7 kapek denně. Ráno, dopo a odpo.. Má se to brát 3 týdny a pak týden pauza. Zatím jsem tak udělala jednou. Ale já jsem snad odolná vůči všemu, takze mě to nic neudělalo, ani při takovém množství.💁‍♀️🙈 A menzes jsem měla teď úplně normální jako vždy.

veronyque
18. kvě 2019

@lilly_95 Ahoj, od dubna jsme se chtěli začít snažit o miminko. Poslední cykly jsem měla ale hodně dlouhé, 50 dnů a více. Když už jsem byla 23DC a na ovulaci to nevypadalo, začala jsem brát Gynex, 3x denně 7 kapek. K tomu jsem pila jednou denně kontryhelový čaj. Ovulace přišla 29DC, takže ani ne za týden. Vyšlo to hned napoprvé a dnes jsem v 5tt. Je to moje druhé těhotenství. O první miminko jsme se snažili půl roku. Tenkrat jsem pila jen kontryhel.

lilly_95
autor
18. kvě 2019

@veronyque tak to je super. ❤️ Moc gratuluji

lilly_95
autor
18. kvě 2019

@lilly_95 no já to špatně napsala.. Beru ráno/dopoledne pak odpoledne a večer. Těch 7 kapek 😊

vaseli16
18. kvě 2019

Ahoj,loni jsme se zacli znovu snazit o mimi po te co jsme o prvni prisli....cela natesena ze bude pohnojeno hormonama z min.tehu jsem cekala ze otehotnim hned ale bohuzel ani po 4mesicich nic...byla jsem zoufala,srdce bolelo ja touzila po mimi.Tak jsem paty mesic zacala kapat gynex a ejhle nyni jsem v 24tt.Kapala jsem 3x7kapek pouze jeden mesic(cili ty 3tydny pak tyden pauza),musi se hodne pit a ze zacatku bylo trochu akne jak se telo cisti.Jinak kontryhel k tomu pit nemusis je uz obsazeny v gynexu😉

lilly_95
autor
18. kvě 2019

@vaseli16 tak to moc děkuji ❤️ my taky strašně chceme a nedaří se.. Uvidíme co příští měsíc. Příští tyden ovu, tak na to vlitneme🙈 a doufám že už to vyjde! No, mě pít nějak nejde. Vypiju litr a půl denne a to možná přeháním. Já právě ten kontryhel pila hlavně kvůli té nízké děložní sliznici. Takže je super, že je to i v těch kapkách 😊 dekuju moc a tobě moc gratuluji. 💋

terka80
18. kvě 2019

Ja jsem zacala brat Gynex na podporu otehotneni minuly mesic kapala sem 3x5 a hned prvni cyklus jsem spinila 10 dni az do mens.mela sem tyden pauzu a zacla opet ale mensi davku 2x5 kapek,poradily mi v gynex poradne.jestli pomuze k tehu uvidim snazime se kratce o druhe po 9 letech a mam jen jeden vejcovod

krasna_neznama86
18. kvě 2019

Mela jsem podezreni na pcos a zvyseny testosteron, resila jsem s lecitelem, prestala uzivat ha a brala jedno baleni gynexu a bylo to pryc. To bylo jeste v dobe, kdy jsem jeste studovala a ditko jsme neplanovali...

mimisef
19. kvě 2019

@lilly_95 jj dva týdny v pohodě a pak to přišlo

crazyduck85
26. kvě 2019

Hned první měsíc užívání Gynexu jsem otěhotněla.. 🙂