Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Chicco Urban Plus Crossover je verze oblíbeného Chicco Urban Plus, vybavená nepropíchnutelnými pneumatikami plněnými pěnou a vzduchem. Nová kvalita kol umožňuje pohodlnou jízdu i v mírně zhoršených podmínkách. Sedadlo typu 2v1 se dá jednoduchým rozepnutím pásů a vložkou s pevnou podložkou ze sportovní části přestavět na hlubokou korbu (a naopak). Vyznačuje se hybridním polohováním - polohuje se nakláněním i zjednodušeným pásovým mechanismem. Kočárek dokážeš složit i sedadlem, které se dá přeložit v polovině.

Ke sportovní části jsou v nabídce barevné sety stříšky, nánožníku, podložky a chráničů na bezpečnostní popruhy. Kočárek si tak můžeš přizpůsobit vlastnímu vkusu a časem také obměňovat. Dostupné jsou i zimní sady, ve kterých kromě klasických barevných doplňků běžného setu najdeš i zateplený nánožník a rukávník pro rodiče.

Do výrazných centrálních kruhů eloxované černé konstrukce se nasazují nástavby. V nich se také konstrukce při skládání zalamuje. Kola z tvrdé pěny jsou mírně odpružená a vhodná na nenáročné procházky. Ke dvojkombinaci je možné samostatně dokoupit autosedačku Chicco Autofix nebo Keyfit s adaptéry, nebo kočárek zakoupit v setu. Urban Plus vyšel i ve speciální edici Denim s dvojitým kšiltem, v setu s melange potahy Legend nebo barevně-vzorované edici Itty Bitty City.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
12,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 63 × 99
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
86,5 × 63 × 35
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.