Cybex Priam se sedadlem Lux Seat

Výroba ukončena 2018

Popis

Cybex Priam patří do řady Cybex Platinum. Získal zlaté ocenění Baby&Pregnancy 2015 a Čestné uznání na Reddot 2015. Je to ultramoderní designový high-end kočárek s možností různých kombinací podvozku, koleček i sedadla. Na výběr máš 2 barevné kombinace: chrómový podvozek s bílými kolečky anebo černý podvozek s černými kolečky. Vybrat si můžeš i typ koleček: Light kolečka na nejméně náročné povrchy, Trekking na smíšené použití a All Terrain do terénu. Zvolit si můžeš i typ sedadla: Jedním z nich je Lux Seat. Je to vyšší, plně polstrovaná, luxusnější, nekorýtková verze, polohovatelná až do úplného lehu. Je to rám, na který natáhneš textilie hluboké části anebo textilie korýtkového, sportovního sezení. Druhým typem je 2in1 Light Seat - rám, na který natáhneš textilie hluboké části anebo textilie korýtkového, sportovního sedění.

Ke kočárku je v nabídce mnoho doplňků. Vedle těch klasických je to i přídavný pultík či Priam skate - což je stoupátko pro sourozence. Další z možností je výměna předních koleček za terénně neotočná anebo za lyže, pokud chceš použít kočárek například i na horách v zimě. Zajímavým je i roztažitelný, částečně uzavíratelný, prostorný, nákupní košík. Podvozek prošel v r. 2017 faceliftem - rukojeť již nemá takovou vůli (nehýbe se) a i odpružení je citelnější, s viditelnými zadními pružinami.

Priam vyšel i v limitovaných edicích. Za rok 2017 to byly Cybex by Jeremy Scott se zlatou konstrukcí a zlatými křídly, Birds of Paradise Fashion Edition, Hide&Seek Butterfly Fashion Collection či Koi Crystallized. 2018 přinesl vesmírnou designovou kolaboraci Anna K, nového Jeremyho Scotta se zlatými detaily a cheruby, hravě divokou edici Rebellious nebo licensovanú edici Scuderia Ferrari.

Parametry

Značka
Cybex
Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
12,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
108 × 57,5 × 85
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
95 × 57,5 × 42
Původ značky
Německo
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
17
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sezení
Další parametry