Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Easywalker Mini je verzí modelu Easywalker Mosey v designové spolupráci s ikonickým autem Mini Cooper společnosti BMW. Konstrukci Mini si můžeš vybrat ve stříbrné a černé barvě, na výběr jsou také bílá nebo černá kolečka. Na luxusních potahových látkách i na rukojeti najdeš detaily loga Mini.

Mini je snadno ovladatelný a bez problémů se dá zdvihnout i na obrubník. Bezúdržbová gumová kolečka zvládnou i horší terén. Sedačka je prostorná i pro větší dítě, které v ní může jezdit díky větší nosnosti. Je ji možné polohovat jednoduchým zadním mechanismem od téměř kolmého sedu do lehu dostatečného už od narození. Přizpůsobit se dá i opěrka nohou. Prodlouženou stříšku dokážeš výškově nastavit podle potřeby. S výklopným kšiltem dosahuje nad sedačkou vsedě až pod madlo. Součástí sedačky je sladěná podložka, spolu se stříškou ji můžeš časem obměňovat a kočárek si tak přizpůsobovat.

Na konstrukci se dá připojit i dokoupitelná hluboká vanička s maximálně zjednodušeným systémem skládání, který oceníš při cestování či jejím uskladnění. Kočárek se s ní dá dokonce složit. Autosedačkou s adaptéry se dá z kočárku vytvořit praktický cestovní systém. V nabídce je i další příslušenství včetně přídavného nákupního košíku připojitelného na zadní část konstrukce.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
107 × 54 × 93
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
94 × 54 × 34
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.