Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Peg-Pérego Book Plus Elite je modulární systém kočárku - set nástaveb Elite v kombinaci s konstrukcí Book Plus. Přívlastek kombinace vychází z názvu hluboké vaničky a stylu provedení potahů, který najdeš na všech nástavbách. Navetta Elite je elegantní autovanička použitelná namísto autosedačky kategorie 0+. Kromě ní je Book Plus v nabídce i v modulárních systémech Pop Up se skládací vaničkou Navetta Pop Up a XL s oblíbenou autovaničkou Navetta XL.

Hliníková konstrukce s tvarovanou rukojetí je odlehčená a díky odpruženým kolům s dvanácti kuličkovými ložisky i o 30 % méně náročná na tlačení oproti srovnatelným kočárkům. Složit ji dokážeš i jednou rukou způsobem “do knihy“, a to i s nasazeným sedadlem. Podle typu skládání je kočárek i pojmenován. Předností je taktéž obrovský nákupní košík, který dokážeš vzadu sklopit pro lepší přístup (easy load system).

Ke kombinaci Peg-Pérego Book Plus Elite patří i elegantní "haute couture" potahy v denimové, melange, nebo designové Manri kolekci. Sportovní sedadlo Pop Up můžeš polohovat až do lehu včetně opěrky nožiček. Kratší stříška s úchytem na hračku se dá prodloužit dalším dílem, ale také použít ve formě štítu proti slunci. Peg-Pérego Book Plus Elite je v modulárním systému dostupný pouze v trojkombinaci, jednotlivé součásti kočárku se však dají zakoupit i samostatně.

Parametry

Typ
trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 59 × 94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
85 × 59 × 39
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.