Aktivační peelingový šampon SCALP SCRUB

2 zkušenosti

Už jste se určitě setkali s produkty, jako je šampon, také jste určitě slyšeli o peelingu. Aktivační peelingový šampon SCALP SCRUB v sobě skloubili tyto dvě věci v jedno, abychom si mohli dopřát chvíli relaxace a účinného ošetření vlasové pokožky. Aktivační peelingový šampon SCALP SCRUB je účinný, ale šetrný jak k pokožce, tak k přírodě!

Aktivační peelingový šampon Head spa SCALP SCRUB je určený ke zmírnění nebo úplnému odstranění problémů s vlasovou pokožkou. Napomáhá vyrovnávat pH vlasové pokožky, hydratuje a napomáhá vstřebávaní živin do vlasových folikul. Tím, že působí jako exfoliant, odstraňuje nánosy na pokožce.

Obsahuje výtažky z aloe vera, zázvoru, olej z listů skořicovníku a kofein. Peelingové částice jsou z P3HB polymeru, který je zcela ve vodě rozpustný - čímž je i ekologičtější a je k vlasové pokožce šetrnější než peelingové částice ze skořábek či mořské soli.

Už po prvním použití přináší pocit svěžesti a úlevy od svědění a napětí.

Aktivační peelingový šampon SCALP SCRUB

Výhody

• Hluboce a šetrně čistí.
  • Dodává svěží pocit.
  • Regeneruje a hydratuje.
  • Pro všechny typy pleti.
  • Dermatologicky testován pro citilivou pokožku.
  • Vyčistí pokožku a zároveň jí dodává potřebné aktivní látky.
  • Antimikrobiální účinky, zabraňuje množení bakterií, ale nezabíjí je.
  • Lehce antimykotický, chrání před houbami, plísněmi a kvasinkami.
  • Podporuje zdravé a optimální prostředí pokožky pro podporu růstu vlasů.
  • Unisex.
  • Šetrné k přírodě.
  • Biopolymery se oproti mořské soli nerozpustí na pokožce, ale až v odpadu.
  • Má biodegradabilní peelingové částice.
  • Obal z recyklovatelných plastů.

Po dalších použitích ulevuje od:

• nadměrně mastící se pokožky.
  • lupovitosti,
  • seboroické dermatitidy,
  • napomáhá řešit problémy s padáním vlasů.

Složení

• Zázvor lékařský -napomáhá cirkulaci krve, podporuje růst vlasů.
  • Aloe vera - váže na sebe vlhkost, čímž pomáhá hydrataci pokožky. Gel z listů zároveň vykazuje značně regenerační, zklidňující, zvláčňující, hojivé a chladicí schopnosti. Funguje jako antioxidant a je protizánětlivý. Vytváří na pokožce ochranný film a díky jeho antioxidační aktivitě a obsahu vitaminu A a E.
  • Skořicovník - pomáhá regenerovat pokožku a stejně tak urychluje detoxikační procesy.
  • Kofein - charakteristický díky antioxidačnímu působení, protože podporuje tvorbu kožních buněk, stimuluje tvorbu kolagenu a zlepšuje stav pleti. Podporuje činnost oběhového systému.
  • Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Polyhydroxybutyrate,

Coco Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Phenoxyethanol, Sodium
Chloride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Caffeine, Panthenol,
Triethylene Glycol, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Zingiber Officinale Root Oil,
Linalool, Limonene, Cinnamal, Citric Acid, Pantolactone, Sodium Benzoate, Potassium

Hodnocení a zkušenosti s aktivačním peelingovým šamponem SCALP SCRUB

Máš zkušenost s aktivačním peelingovým šamponem SCALP SCRUB?
valkova_m  27. dub 2022

Lehký a svěží pocit

Ahoj, chtěla bych zde sdílet svou zkušenost s tímto šamponem. Neměla jsem přímo nějaké problémy s vlasy (teda až na jejich jemnost a špatný růst) ale šampon jsem zkoušela kvůli prodloužení doby mezi mytím a taky pro odlehčení od stylingových přípravků.

Šampon hezky umyl vlasy, pokožce odlehčil od používaných produktů (u jiných produktů jsem u jemných vlasů měla pocit, že je ještě více zatížil) a vlasy byly nadýchané a po pár použitích se mi prodloužila doba mytí ze 2 dnů na 3 a i 4 by ještě se dalo s nimi vyjít.
  • hezky voní
  • vlasy byly nadýchané a čisté
  • prodloužil dobu mezi mytími vlasů
  • super je že víčko nemusím odšroubovávat - má aplikátor
  • částice mi nedráždí citlivou pokožku na hlavě
  • velké balení - nevejde se mi do poličky (ale nepoužívám ho pokaždé, tak tam ani být nemusí)
  • hůř se vymývá z délek (ale tam ani nepatří a špatně jsem si to na začátku přečetla)
1 člověk považuje za užitečné
kosakovat  26. dub 2022

Úleva, úleva a velká pomoc

Prodloužil mytí vlasů o několik dní. Svědění pokožky taky po pár umytich úplně přestalo. Vlasy rostou a jsou silnější než předtím.
  • Prodloužil délku mytí
  • Odstranil svědění