Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Canpol babies Multifunkční hrací deka 3 v 1 oceán

Maminky, máte doma malého veselého a zvídavého prcka, který si rád hraje? Tak ho položte na hrací deku a dejte mu prostor objevovat nové tvary, barvy, zvuky a materiály. A vy si dejte třeba kafíčko a dopřejte si odpočinek.

Alespoň na chvíli, protože veselý smích a radostné a spokojené mrmlání vás nenechá odpočívat dlouho - s krásnými dekami značky Canpol babies si budete hrát spolu s ním.

Canpol babies Multifunkční hrací deka 3 v 1 oceán

Učí se váš prcek plavat? Tato deka ho ponoří do krásného světa moře a bude si moct zaplavat s rybičkami a užívat si dovolenkovou pohodu. Hrací deka 3 v 1 může plnit tři funkce: velké hrací deky, bezpečné deky s ohrádkou nebo ochrany uvnitř postýlky. Po sepnutí okrajů deky vytvoříte příjemnou ohrádku, ve které se dítě cítí bezpečně. Vysoké okraje nedovolí, aby se dítě při hře překulilo na podlahu. Rozměr deky je přizpůsoben dětské postýlce, takže vodní svět můžete přesunout i tam – navíc okraje vytvoří bezpečné mantinely. Hrací deka obsahuje různé elementy, které podporují rozvoj smyslů a motoriku dítěte: šustící elementy ukryté na různých místech, imitace zrcátek, hvězdici s pískátkem a další.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Canpol babies Multifunkční hrací dekou 3 v 1 oceán

Máš zkušenost s Canpol babies Multifunkční hrací dekou 3 v 1 oceán?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost