Produktové hodnocení, recenze, zkušenosti...Fisher-Price jezdící ježek se zrcátkem

Fisher-Price jezdící ježek se zrcátkem

Rozkošný Fisher-Price® Jezdící ježek se zrcátkem roste s vaším děťátkem od doby, kdy začne pást koníčky, pak sedět až po čas, kdy začne lézt! Velké a velmi kvalitní zrcátko ocení jak nejmladší miminka, která se zájmem zkoumají svůj odraz, tak i starší děti, které jej mohou postrkovat před sebou a plazit se za ním.

Vlastnosti:

• Děti mohou zkoumat jemné látkové bodlinky a ouška, která jsou připevněna na horní straně zrcátka.
  • S každým postrčením se ježkovi přesypávají v kolečkách chrastící kostičky.
  • Každé kolečko v sobě skrývá speciální aktivitu.
  • V levém kolečku se roztáčejí dvířka.
  • Uvidíte, jak vaše miminko pobaví, co najde uvnitř.
  • V pravém kolečku se nachází dřevěná otáčející se hračka s drážkami na prstíky.
  • Vhodné pro děti od 3 měsíců.
Kde koupím Fisher-Price jezdícího ježka se zrcátkem?

Nové v kategorii Fisher-Price jezdící ježek se zrcátkem (1)

Fisher-Price Hebká senzorická knížka

Hodnocení a zkušenosti s Fisher-Price jezdícím ježkem se zrcátkem

Máš zkušenost s Fisher-Price jezdícím ježkem se zrcátkem?
jackie71  29. zář 2022

Milé překvapení

Jezdícího ježka jsme pořídili synovi (3,5 měsíce) ke svátku. Obecně hračky od FP u nás vedou a ani tato není výjimkou. Nejvíce se mi na ní líbí její široké využití. Jednak je díky svému zrcátku super při pasení koníků, jednak může podporovat děti i v rozvoji lezení. Syn (2,5 roku) si s ní taktéž ještě dost vyhraje. Zaujme nejen zrcátkem, ale i chrastícími kolečky. Jedinou nevýhodu spatřuji v tom, že pro menší děti je poměrně těžší.
  • Více využití
  • Zrcátko je super pro trénování dítěte na bříšku
  • Rozvíjí lezení
  • Zaujme i chrastěním
  • Poměrně těžká
scraty222  21. srp 2022

Za mě super zabavení

Už pd první chvíle jsem já sama byla nadšená, můj dvouletý syn ani nemluvě a ten pro koho to bylo určeno, nejmladší syn, si s tím hrál hned co ležel na bříšku :)
  • Zábava pro menší i větší
  • I po házení, žádná prasklina
  • Zrcátko opravdu zabaví
vaseli16  19. srp 2022

Štěpána moc baví

Jezdící ježek našeho půlročního syna moc baví 😊 v zrcátku se rád vzhlíží, ručičkou do něj plácá a směje se jak se ježek kývá, chrastí a popojíždí což ho nutí se za ním dostat buď plazením nebo válením sudů 🙂
  • 🔸je omyvatelný
  • 🔸Má spoustu funkcí jako chrastění, zrcátko,
  • popojíždí
  • 🔸 Nepřeklopí se
alca192  18. čer 2022

Čekala jsem větší radost

Tuhle hračku jsme dostali jako dárek v cca 7mesicich a myslela jsem, že malou bude více bavit, ale bohužel na ní dělají perličky v kolech asi až moc velký kravál, tak jen párkrát koukla do zrcadla a bouchla do toho a chudák jezek je nevyužitý, ale ona má radši hračky co může vzít do ruky a strčit do pusy 😎
scraty222  26. dub 2022

Super zábava

Myslím, že zrcadlo je nej kámoš:) pro mého syna určitě:) od první chvíle co ho dostal, se za ním natahuje, díky němu se přetáčí a baví to dokonce i staršího syna (2roky). Nejhezčí je, když to starší syn podává mladšímu, když mu ujede nebo se otočí:) Škoda, že jsem to neměla už dříve :)
  • Super pro pohyb dítěte
  • Zabaví opravdu na dlouho
  • Více využití( zrcadlo, barvy, točení, zvuky…)
  • Jen se bojím aby nepraskl plast s kuličkami