Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Opalovací krém BADGER pro děti SPF30 Clear Zinc bez vůně

100% přírodní opalovací krém BADGER pro děti SPF30 Clear Zinc bez vůně a nano částic, účinně ochrání pokožku dítěte, ale i tu vaši, před UVA a UVB slunečními paprsky na pláži, při koupání i lehčích aktivitách. Díky jeho hypoalergennímu složení je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Jeho bílá barva se při roztírání do pokožky plně vsákne, a tak není na pokožce vůbec vidět.

Je voděodolný až 40 minut a přitom neškodí korálovým útesům - je biologicky rozložitelný. Obsahuje organický slunečnicový olej, což mu zajišťuje dobrou roztíratelnost za podmínky, že je skladován v pokojové teplotě. Certifikát Leaping Bunny zaručuje 100% netestovanost na zvířatech.

Použití:
Vždy tubu přotřepejte, aby se smíchaly všechny složky. Před sluněním (aspoň 15 minut) aplikujte dostatečné množství krému na pokožku celého těla. Po 40 minutách ve vodě, anebo 2 hodinách na slunci je potřebné aplikovat krém znova. Krém je vhodný k apliakci na tvář i tělo.

Složení: Helianthus Annuus Seed Oil*(slunečnicový olej*), Zinc Oxide 18,75 % (uncoated clear zinc)-(oxid zinečnatý 18,75 % (nepotažený čirý)), Cera Alba*(včelí vosk*), Tocopherol (vitamín E), Hippophae Rhamnoides Fruit Extract*(extrakt z rakytníku*).

Kde koupím opalovací krém BADGER pro děti SPF30 Clear Zinc bez vůně?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s opalovacím krémem Badger pro děti SPF30 Clear Zinc bez vůně

Máš zkušenost s opalovacím krémem Badger pro děti SPF30 Clear Zinc bez vůně?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost