Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pračka Samsung Quick Drive

S prémiovou pračkou Samsung Quick Drive můžete konečně prát šikovně, rychle a prakticky. Jednoduše bomba.

Tato chytrá kráska oblíbené značky Samsung se vyznačuje hned několika vlastnostmi, které jistě oceníte:

QuickDrive snižuje dobu praní až o 50 % a energetickou spotřebu až o 20 %. Buben pračky se otáčí v opačném směru než zadní stěna bubnu. Díky tomu se prádlo v pračce víří rychleji, a proto se vypere efektivněji, účinněji a zároveň šetrně. Aplikace Samsung Q-rator promění mobilní telefon na dálkový ovladač pračky. Po zvolení druhu a množství prádla vám samotná pračka navrhne vhodný program. Umožňuje nastavit, kdy má být prádlo vyprané a pomůže vám i s případnými technickými problémy.

Samsung Quick Drive

Zapomněly jste do pračky přidat nějaké oblečení? S pračkou AddWash žádný problém! Pomocí speciálních AddWash dvířek můžete do pračky přidávat prádlo kdykoliv během pracího cyklu. Stačí stisknout tlačítko pauza, otevřít AddWash dvířka a znovu stisknout tlačítko pauza. Nebo například jemnou halenku můžete přidat jen do určité fáze praní, případně nalít aviváž přímo do bubnu pračky.

Kvalitní a šetrné praní, které zajišťuje technologie Eco-Bubble zaručuje dokonale vyprané prádlo i při nízkých teplotách. Eco-Bubble přemění prací prostředek na aktivní pěnu, která pronikne hluboko do látky a jednoduše odstraní nečistoty, zatímco chrání barvy a texturu oblečení a šetří také energii. Pro skutečně odolné skvrny slouží funkce Bubble Soak, kdy je do klasického programu je přidána další dvaceti minutová fáze, v rámci níž je prádlo ponořeno do aktivní pěny. Tak se všechny odolné skvrny uvolní jednodušeji a rychleji a prádlo je dokonale čisté.

Digitální invertorový motor se vyznačuje vynikající energetickou účinností, minimálním hlukem a dlouhodobým výkonem. Využívá silné magnety pro tišší a silnější výkon, přičemž spotřebuje méně energie než univerzální motory. Jeho dlouhodobou životnost podporuje i desetiletá záruka.

Nový typ keramického topného tělesa má antiadhezní povrchovou úpravu, která snižuje tvorbu vodního kamene (ve srovnání s konvenčními topnými tělesy). Patentovaný design zabraňuje tvorbě vodního kamene, který brání tepelné vodivosti. Díky tomu topné těleso udržuje svůj výkon po mnohem delší dobu.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s pračkou Samsung Quick Drive

Máš zkušenost s pračkou Samsung Quick Drive?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost