Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

SONETT Prášek na praní COLOR - Sensitive

Hlavní účinnou složkou SONETT Prášku na praní COLOR - Sensitive je mýdlo, které se vyrábí z různých rostlinných olejů jako je palmový, řepkový, kokosový a olivový. Oleje se vaří s louhem. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.
SONETT Prášek na praní COLOR - Sensitive

Prací prášek je čistě přírodní a bez chemikálií, proto je šetrný k oblečení, lidské pokožce i k životnímu prostředí. Díky jeho složení je 100% odbouratelný. Rozloží se ve vodě na běžné přírodní složky v řádu několika hodin až dní. Při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu, která hravě odstraní veškeré nečistoty. Prášek je zcela bez parfemace.

Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů

Použití
Účinně vypere všechny barevné a jemné textilie z bavlny, lnu, syntetických vláken a smíšených tkanin. Světlé a barevné tkaniny perte odděleně.

Dávkování
Pro 4,5kg prádla:

měkká voda40ml32g
středně tvrdá voda50ml40g
tvrdá voda80ml64g

1,2kg prostředku postačí na 30 praní

Složení
15-30% zeolit, čisté organické rostlinné mýdlo *, citrát, 5-15% neiontové tenzidy (cukerné tenzidy), soda, 1-5% silikáty, hydrogenuhličitan sodný, <1% Quillaja.

Varování
Uchovávejte na suchých místech v uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte obal výrobku.

Kde koupím SONETT Prášek na praní COLOR - Sensitive

Nové články

Hodnocení a zkušenosti se SONETTEM Práškem na praní COLOR - Sensitive

Máš zkušenost se SONETTEM Práškem na praní COLOR - Sensitive?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost