Čisticí a prací prostředky

Úklid není vždy procházka růžovým sadem. Čas od času je to pot, dřina a pořádná "makačka". Každá z nás však zbožňuje ten pocit čisté a uklizené domácnosti. Zbavit se posledního zrnka prachu, vyleštit okna či provonět domov právě vypraným prádlem však není tak náročné, pokud máte po ruce ty správnéh pomocníky v podobě čisticích a pracích prostředků.

Hodnocení a zkušenosti s čisticími a pracími prostředky

Máš zkušenost s čisticími a pracími prostředky?

Denkmit tekuté žlučové mýdlo

linusha  26. únor 2024

Pomocník na odolné skvrny

Se žlučovým mýdlem z DM se mi zatím daří odstranit každou nečistotu včetně těch zaschlých a odolných.

Parfém na praní Puella

konik_testuje  9. lis 2023

Po použití těchto parfémů, mé prádlo voní úžasně a vůně vydrží dlouho

Která žena nemá ráda provoněnou domácnost a voňavé oblečení? Já například si zakládám na voňavém ložním prádle. Ten pocit, když se večer vnoříte do voňavých peřin… A právě díky parfémům do praní Puella si mohu ten pocit vychutnat dosyta. A to nejen den po praní, ale i dlouho poté.

První dojem je skvělý - parfémy Puella mají osvěžující, ale přitom jemný a příjemný profil vůně, který není příliš výrazný, přesto přidává praní šmrnc. Široká škála vůní uspokojí i ten nejnáročnější nos. Mě okouzlily svěží vůně YaLu, Double Y a Frayo. Ale na své si přijdou i milovníci sladkých či orientálních vůní. Velkou výhodou je možnost objednat si vzorky dříve, než investujete do většího balení. S jistotou tedy při nákupu víte, že nekupujete zajíce v pytli, ale svou vytouženou vůni.

Pro jedno praní potřebujete pouze 5 ml vůně, což odpovídá jedné dávce pro 4 kg prádla. A pozor! Pro majitele sušiček na prádlo je toto nová éra! Nejedná se totiž o klasickou aviváž, jejíž použití se při sušení v sušičce nedoporučuje. Z vlastní zkušenosti však musím podotknout, že u praček s automatickým dávkováním aviváže se musí použít trochu „alchymie” a vyladit dávkování podle konkrétní pračky.

Po použití těchto parfémů, mé prádlo voní úžasně a vůně vydrží dlouho. Navíc jsem obdržela několik komplimentů, jak dobře voní mé oblečení! (I manžel od svých kolegyň v práci, ale nebudu paranoidní 🙂)

Jednou z nejlepších vlastností parfémů Puella je, že je můžete přizpůsobit vašim preferencím. Můžete přidat více nebo méně parfému podle toho, jaké intenzity vůně chcete dosáhnout. Takže, pokud máte rádi jemnou vůni, stačí přidat méně. Pokud byste ale chtěli oblečení provonět opravdu intenzivně, jednoduše přidejte víc.

Kromě skvělé vůně, mají parfémy Puella i svou přidanou hodnotu – nebyly testovány na zvířatech, jsou cruelty-free a veganské. Navíc neobsahují těžké kovy, znečišťující rezidua, dioxan, SVHC, parabeny, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Celkově, Puella parfémy do praní jsou výbornou volbou pro každou domácnost. S jejich pomocí můžete zajistit, že vaše prádlo bude nejen čisté, ale bude také úžasně vonět. A s ním i celá domácnost.

konik_testuje  24. říj 2022

Aviváž pro malé i velké „citlivky“

Silan Sensitive je skutečně ideální hypoalergenní aviváž pro citlivou pokožku, nejen „papírově“, ale také ve skutečnosti. Nikdo z malých i velkých testerů nezaznamenal nepříznivou reakci pokožky. Jednoduše, nám aviváž Silan Sensitive sedla.

Aviváž voní krásně, jemně a „miminkovsky“. Je přiměřeně hustá a tak se dobře dávkuje. Prádlo po oprání příjemně voní. Vůně není pronikavá, nevytratí se ihned po vysušení. Jelikož jde o hypoalergenní aviváž, je logické, že vůně nebude dlouhotrvající. Což, s ohledem na složení aviváže, hodnotím pozitivně. Za redakci Modrého koníka proto můžeme aviváž Silan Sensitive doporučit.

makika123  11. říj 2022

Testování silan

Vůně nebyla dlouhodobá,ale zase se malé nezhoršil ekzém. Určite si koupím další a vyzkouším zda bude vonět více.

rivousek  11. říj 2022

Testování aviváže Sensitive

Prádlo krásně měkké,ale vůně bohužel rychle vyprchala. Určitě si aviváž koupíme a budeme zkoušet, co udělá s pokožkou naší atopické neteře.-).

verunkablack  10. říj 2022

Aviváž Silan Sensitive

Příjemná vůně, prádlo měkké, hebké

marselina  9. říj 2022

Silan sensitive

3 vzorky byly pryč ani jsem nemrkla. Prádlo je krásne měkké a voňavé.
Zítra se chystám koupit větší balení ☺️.

18moniik  8. říj 2022

Testování aviváže

Jsem naprosto spokojená. Aviváž krásně voní a prádlo je už na první dotek velmi jemné.
Je šetrná k citlivé pokožce, což považuji za velké plus.
Určitě doporučuji a sama už budu kupovat pouze tuto 😊👌.

byra  6. říj 2022

Testování Silan

Aviváž krásně voní, dávkování je dobře vyznačeno na obalu. Co velmi oceňuji je, že po uschnutí prádla na sušáku stále voní a prádlo není tvrdé (máme tvrdou vodu). Jestli bude vonět delší dobu nevím, týden na test je málo. Každopádně syn atopik s citlivou pokožkou je zatím bez reakce, což je skvělé.

wikki07  5. říj 2022

Silan Sensitive & Baby

K testování jsem dostala tři vzorky. Jsem moc ráda, díky tomu si aviváž pořídím.
Těšila jsem se na praní, až otevřu sáček a budu moct přivonět k nádherné vůni. Po praní už není taková, je zřejmě ovlivněná pracím prostředkem. Oceňuji, že z prádla brzy vyprchá, protože peru oblečení na miminko a nechci zatěžovat jeho smysly zbytečnou vůní.

mamikajuli  5. říj 2022

Třikrát nám Silan provoněl prádlo i byt🙂

K otestování jsem dostala tři vzorečky aviváže Silan Sensitive.
Zkusila jsem v ní vyprat:
• oblečení pro malou
• povlečení a přehoz na postel
• ručníky
Aviváž prádlo krásně jemně provoněla, v povlečení jsem vůní lehce cítila i několik dnů.
Dcerka má citlivou pokožku, ale žádnou alergickou reakci aviváž nevyvolává, takže označení sensitive má právem 💙.

marketka_m  4. říj 2022

Aviváž jsem zkoušela poprvé.

Krásná vůně, decentní, ideální pro malé děti.. Jedu odpoledne do drogerie, tak vím kam zamířím. Děkuji

petulapal  4. říj 2022

Aviváž Silan sensitive

V balíčku přišli 3 vzorky. Následující den jsem začala testovat na prádle dcerky, má atopický ekzém. Po vyprání prádlo krásně vonělo a bylo měkké. Pokožka dcery zůstala bez reakce, za což jsem velice ráda.

anettkah  3. říj 2022

Aviváž Silan Sensitive

V balíčku přišly tři vzorečky, každý jsem použila na jiný typ prádla. Prvně jsem testovala běžné oblečení, pro dospělé i děti. Musím konstatovat, že nedošlo k žádným špatným reakcím v kontaktu s kůží, i přestože syn a manžel mají citlivou pokožku. Aviváž krásně voněla, zejména pak na čerstvě vypraném prádle. Bohužel týden od testování není téměř cítit. Druhý typ prádla bylo jemné prádlo prané na nízkou teplotu a zde je vůně cítit o něco víc. Posledním typem byly ručníky prané na vyšší teplotu. Bohužel zde aviváž necítím už vůbec. Ve výsledku chválím krásnou nevtíravou vůni, která ale bohužel dlouho nevydrží. Prádlo je měkké, nijak nesmrdí, zakoupit lze i xxl balení aviváže, cena je příznivá.

palja  3. říj 2022

Aviváž Silan Sensitive

Dorazily 3 vzorky k testování. Dcera má sklony k alergiím, takže jsem byla ráda za tuhle aviváž. Prádlo bylo krásně hebké a voňavé. Žádná alergie se u dcery neprojevila. Byla jsem s touhle aviváží natolik spokojená, že jsem si jí hned koupila. Cena není nijak vysoká. Za naši rodinu rozhodně doporučuji.

alpakovo  3. říj 2022

Testování Silan Sensitiv aviváže

Jsme rodina se sklony k alergiím a ekzémům, proto jsem za testování byla ráda. Tři vzorky, tři různé pračky: jedna plenky, jedna nejmladší a jedna my ostatní. Plenky jsou krásně hebké, lehce voní i po delší době od praní. Nejmladší syn se neosypal, což je nejlepší recenze. A prádlo nás větších pěkně voní, prostřední syn je také bez reakce, což není vždy. Za nás můžeme jen doporučit.

smekalovamo  3. říj 2022

Testování aviváže Silan

Dostala jsem možnost otestovat aviváž od Silanu. Poštou přišly 3 sáčky aviváže. Moc hezky voní.

aajka01  3. říj 2022

Testování aviváže Silan Sensitive

Mám doma dvě děti - čtyřletého klučíka a roční holčičku, tudíž pračka je společně s myčkou můj nejlepší kamarád. Obě děti mají citlivou pokožku, takže chvíli trvalo vyladit prací prostředky tak,aby vyprané prádlo nedělalo na pokožce neplechu, ale podařilo se. Ale s aviváží bojuji. Vím, že by se u dětí používat neměla, ale já miluji voňavé prádlo - nejen po vyprání, ale i po vytažení ze skříně. A tak jsem měla velikou radost, že jsem byla vybrána a mohla hned po vyzvednutí aviváž vyzkoušet. Výhody i nevýhody jsou níže, celkově aviváž hodnotím kladně, nebudu se bát ji koupit a používat na prádlo mých dětí, ale i na naše s manželem.

eiliko  3. říj 2022

Silan - dítě s atopickým ekzémem

Aviváž krásně voní, prádlo je měkčí, dcera zatím žádná vyrážka. Spokojenost.

msgracia  3. říj 2022

Bomba

Krásná vůně, měkkost prádla a ta svěžest prádla je bomba. Lepší aviváž jsem nikdy neměla.
Doporučuji