Sonický kartáček TrueLife SonicBrush GL UV

1 zkušenost

Sonický kartáček TrueLife SonicBrush GL UV funguje na bázi jemných vibrací, při kterých štětiny kartáčku kmitají vysokou rychlostí a efektivně odstraňují zubní plak. 80 000 pohybů za minutu vhání vodu se zubní pastou i do mezizubních prostor a jemné vibrace nedají šanci plaku, skvrnám ani bakteriím. Sonická technologie je navíc šetrnější k zubní sklovině, než manuální čištění nebo rotační kartáčky.

Při čištění zubů běžným zubním kartáčkem jsme schopni udělat asi 600 čistících pohybů za minutu. Sonický kartáček je mnohonásobně výkonnější.

Součástí balení jsou 4 náhradní hlavice včetně rozlišovacích kroužků, takže kartáček může používat celá rodina. Prémiový sonický kartáček SonicBrush GL UV se nabíjí v přiložené nabíjecí skleničce, která je zároveň designovým doplňkem vaší koupelny. Na jedno nabití vydrží baterie kartáčku až 30 dnů používání, takže si bez obav můžete kartáček vzít s sebou třeba na dovolenou.

Sonický kartáček TrueLife SonicBrush GL UV

Mezi vlhkými štětinami zubního kartáčku se bakteriím velmi daří. Součástí příslušenství je UV sterilizátor, který kartáčky účinně dezinfikuje, ničí až 99,9 % bakterií a pomůže vám udržet váš kartáček v čistotě. Díky UV záření proniká k membránám bakterií, virů a plísní a zabraňuje jejich šíření. Sterilizátor si můžete připevnit na zeď díky praktickému držáku.

Kartáček je kompaktní, a díky praktickému cestovnímu pouzdru si ho můžete vzít kamkoliv s sebou. Na jedno nabití vydrží baterie kartáčku až 30 dnů používání.

Kde koupím Sonický kartáček TrueLife SonicBrush GL UV?

Hodnocení a zkušenosti se sonickým kartáčkem TrueLife SonicBrush GL UV

Máš zkušenost se sonickým kartáčkem TrueLife SonicBrush GL UV?
xmele004  11. dub 2022

Rozhodně doporučuji

Kartáček jsem měla možnost vyzkoušet v rámci testování zde na koníku a jak je již z mé recenze na profilu jasné, byla jsem maximálně spokojená. Byla to moje první zkušenost s elektrickým sonickým kartáčkem a už teď vím, že měnit rozhodně nebudu
  • Design
  • Výdrž baterie