Spiridea® krémpasta

3 zkušenosti

Spiridea® krémpasta pro každodenní péči o citlivou kůži pomáhá při potlačování vzniku opruzenin v plenkové oblasti a v kožních záhybech u dětí i dospělých. Pomáhá udržovat kůži v suchém stavu a chrání ji před nežádoucí vlhkostí. Díky svému hydrofilnímu základu se dobře spojí s vlhkým podkladem.

Spiridea® krémpasta

Vlastnosti

• optimálně regeneruje kožní bariéru
  • prevence opruzenin v plenkové oblasti a v kožních záhybech
  • chrání před narušením pokožky v důsledku odírání - vnitřní strana stehen, podpaží, slabiny, oblasti pod prsy
  • zmírňuje svědění

Použití

Spiridea® krémpasta se nanáší na malé až středně velké plochy (do 20 % povrchu těla) 2krát denně i v silnější vrstvě, po umytí a důkladném osušení ošetřovaných míst. Je vhodná pro každodenní použití bez omezení věku, jak pro novorozence, tak i osoby připoutané na lůžko.

Kde koupím krémpastu Spiridea®?

Hodnocení a zkušenosti s Spiridea® krémpastou

Máš zkušenost s Spiridea® krémpastou?
adel_si  24. čer 2022

Naše zkušenosti s krémpastou

Pro nás zatím bezkonkurenční mastička! Výborně se rozmazává, stačí ji malinko na celou plenkovou plochou, bez výrazného aroma. Lze použít již od narození.
  • Krémová konzistence
  • Dobře se rozmazává
  • Bez parfemace
  • Složení bez konzervačních látek
  • Použití již od narození
tercasv  24. čer 2022

Moje zkušenost

S krémpastou jsem byla spokojená. Krásně se rozmazává, stačí dát opravdu malé množství. Syn měl velké opruzeniny, pro mazání Spirideou za 2 dny zmizely. Krémpasta je bez parfému, za je velké plus. Celkově jsem se Spirideou spokojená.🙂
  • Bez parfému
  • Slouží jako prevence
  • Lehce se roztírá
  • Stačí pouze malé množství
kveta1  21. čer 2022

Moje zkušenost

Moje zkušenost s krémpastou byla pozitivní. Se synem jsme vyzkoušeli tuto mast na opruzeniny a byla jsem spokojená s výsledkem. Syn má buclatá stehýnka kde má záhyby a trpěl na zapařování. Tato mast funguje velmi dobře i jako prevence a stačí namazat dvakrát denně, protože krásně drží a okamžitě se nesetře jako některé mastičky. Stačí jen po namazání chviličku počkat a poté dát plenku a i když je miminko čilé, krásně několik hodin chrání pokožku miminka.
  • použití už od narození
  • chrání pokožku před opruzeninami
  • je dobrá i jako prevence
  • bez parfemace
  • na citlivou pokožku