Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sunar BIO křupky - Párty mix/Mrkvová kolečka/Hráškové lusky

Sunar BIO křupky - Párty mix/Mrkvová kolečka/Hráškové lusky jsou vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce. Jsou vyrobeny výhradně z BIO sušeného hrášku nebo mrkve, z BIO kukuřičné krupice a jsou obohaceny o vitamín B1 bez jakýchkoliv dalších přísad. Neobsahují dokonce ani přidaný cukr a sůl.

Sunar BIO křupky jsou zdrojem energie v podobě sacharidů, bílkovin a vlákniny. Výhodou je, že výrobky neobsahují žádná další ochucovadla, barviva, cukry, sůl ani jiné pro děti nevhodné složky. I obsah tuku je nízký. Velikost a tvar je přizpůsoben dětským ručičkám, takže dítě je snadno uchopí a rozvíjí tak svou zručnost a samostatnost při jídle.

Křupky jsou ideálním společníkem každého malého objevovatele v čase svačiny nebo jednoduše kdykoliv během dne.

Značka Sunar se již dlouhá desetiletí věnuje zdravému vývoji našich nejmenších. Od roku 1936 doprovázejí jejich produkty té nejvyšší kvality každou novou generaci na startu do života.

Doporučený věk: od 12. měsíce

Složení Sunar BIO křupky - Párty mix: BIO kukuřičná mouka ¹ 55,9 %, BIO zelený hrách neloupaný mletý ¹ 35 %, BIO slunečnicový olej¹, BIO mrkvový prášek¹ 3,9 %, vitaminy: thiamin (vitamin B1)
Složení Sunar BIO křupky - Mrkvová kolečka: BIO kukuřičná mouka¹ 82 %, BIO slunečnicový olej¹, BIO mrkvový prášek¹ 7,8 %, vitaminy: thiamin (vitamin B1)
Složení Sunar BIO křupky - Hráškové lusky: BIO zelený hrách neloupaný mletý¹ 70 %, BIO kukuřičná mouka1 29,9 %, vitaminy: thiamin (vitamin B1)

Hmotnost balení: 45 g

Foto-zdroj: www.sunar.cz

Kde koupím Sunar BIO křupky - Párty mix/Mrkvová kolečka/Hráškové lusky?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti se Sunar BIO křupkami - Párty mixem/Mrkvovými kolečky/Hráškovými lusky

Máš zkušenost se Sunar BIO křupkami - Párty mixem/Mrkvovými kolečky/Hráškovými lusky?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost