Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

WOODEN SPOON opalovcí krém SPF 50

Tento opalovací krém je vyroben z jednoduchých a bezpečných přísad, což znamená, že si rodiče mohou být jisti, že je vhodný i pro skutečně citlivou pokožku. Svým složením bez nano částic zabezpečuje kvalitní ochranu proti slunečním paprskům nejen dětem, ale celé rodině. Rostlinná másla s mírným UV faktorem zabezpečí pokožce i potřebnou výživu. Wooden Spoon je voděodolný, ve vodě se tak nesmyje, ale po mechanickém narušení (například ručníkem) je nutné aplikovat krém znova.

Aplikace: Pakliže je krém skladován v chladu, má hutnější konzistenci. I z toho důvodu je idální jej skladovat při pokojové teplotě. Poté se pumpičkou vytlačí obsah krému, které se rovnoměrně nanese na místa vystavovaná sluníčku. Aplikovat se musí vždy aspoň 15-20 minut před vystavením se na sluníčku a aplikaci zopakujeme, aby nedošlo k postupnému smytí krému vodou, apod.

Složení: Sunflower (Helianthus Annus) Seed Oil*; Zinc Oxide 30% (non-nano); Theobroma Cacao Seed Butter*; Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*; Cocos Nucifera (Coconut) Oil*; Cera Alba (beeswax)*; Tocopherol (VitE)
* Certified organic

Kde koupím WOODEN SPOON opalovcí krém SPF 50?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s WOODEN SPOON opalovacím krémem SPF 50

Máš zkušenost s WOODEN SPOON opalovacím krémem SPF 50?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost