ISCARE Praha

Společnost ISCARE I.V.F. a.s. jako nestátní soukromé zdravotnické zařízení působí v ČR od roku 1994. Centrum IVF poskytuje celou škálu léčebných postupů, a to včetně těch nejmodernějších jako je ICSI, genetika, preimplantační diagnostika (PGD, PGS), kryokonzervace apod. Centrum asistované reprodukce dosahuje svých úspěšných výsledků prostřednictvím mnoha osvědčených léčebných metod pro umělé oplodnění.

ISCARE Praha - lékařský tým

Tým ISCARE Praha

Lékaři IVF

  • MUDr. Jaroslav Hulvert - primář
  • MUDr. Marika Jaržembovská
  • MUDr. Anna Pryanichniková
  • MUDr. Zuzana Turková
  • MUDr. Andrea Ďurechová
  • MUDr. Lucie Musilová
  • MUDr. Kristýna Kubínová

Laboratoř

  • Ing. Olga Teplá - vedoucí laboratoře
  • Mgr. Jitka Teplá - zástupce vedoucí laboratoře

Kontaktní adresa

Jankovcova 1569/2c
Praha 7 - Holešovice
Tel.: + 420 234 770 260, 261
E-mail: brandani@iscare.cz

Provozní doba

po - páod 8:00 do 18:00
sobotaod 8:00 do 12:00

Více o ISCARE Praha na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. Oficiální stránky ISCARE Praha
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Hodnocení a zkušenosti s ISCARE Praha

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s ISCARE Praha?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
kralickove  10. kvě 2016

Dvojčata

Já mám s klinikou Iscare tu nejlepší zkušenost. Celou dobu - cca půl roku, jsme chodili k paní doktorce Kubínové. Ptali se ke komu chceme a podle možností paní doktorky nás k ní vždy i objednali. Díky profesionalitě a úžasnému týmu této kliniky máme už pres dva roky dva úžasné chlapečky. Nikdy bych jinam nešla. Po mých zkušenostech s Podolím a neschopnou doktorkou Řezáčovou a neosobním jednáním v Genetu mi léčba v Iscaru přišla jako pohádka.

Jen tak dál! lékaři a sestřičky - dle mého názoru lepší klinika není. :-)

Renata
lvanh  10. kvě 2016

Iscare - špatný přístup

Chodím do Iscare Praha na kontroly, ultrazvuk, IUI už půl roku a jsem strašně nespokojená. Pokaždé se dostanete k někomu jinému, takže každý vám řekne něco jiného. Vždy jsou odpovědi odlišné, tudíž jste z toho otrávená a ve výsledku nevíte nic. Jsou neprofesionální, každý řekne svůj subjektivní názor a ne na základě sledování výsledku, či ultrazvuku.
favofrenki  9. dub 2015

Skvělý pan primář

Do tohoto CARu mě poslal můj gynekolog s tím, že primář je jeho kamarád. Pan primář byl super. S úsměvem nás přivítal, a když jsem zmínila svého gynekologa, tak se smál a říkal: on mi sem posílá neplodné pacientky a já mu je hned posílám těhotné zpět 😄 K testu na hladinu hormonu AMH, který dělali v Gestu, mi řekl, že by ho ani nenapadlo mi ho dělat, když jsem mladá. Udělal test na chlamydie a domluvili jsme další termín, na který jsem už nedorazila. 😉
terejan  12. únor 2015

Snad ještě jednou

Do ISCARu jsem chodila od září 2012 do února 2013. Nakonec jsem chodila pouze k paní doktorce Jaržembovské, byla jsem tam každých čtrnáct dní, vždy byla milá a optimistická. Když delší dobu tělo nereagovalo na přísun hormonů, domluvila se mnou paní doktorka termín na umělé oplodnění. Mé tělo se asi zaleklo, takže díky hormonům dorostla vajíčka. Syn se nám nakonec podařil s velkou pomocí přirozenou cestou.

Až budeme plánovat dalšího potomka, určitě se za paní doktorkou ráda znovu podívám. :-)
terulilinka  28. kvě 2013

Skvělé!

Do CAR Iscare jsem chodila od června 2012 do konce ledna 2013, vždy jsem chodila k paní doktroce Marice Jaržembovské a byla jsem naprosto spokojená.. Během té doby nám udělali veškerá vyšetření včetně imunologie, genetiky a 2x IUI.. Když vše bylo v pořádku a stále miminko nepřicházelo, dostala jsem žádanku na laparoskopii. A tam se našel problém a kdyby to nevyšlo přirozeně, tak bychom určitě podstoupili IVF u nich..
Vůbec se mi od nich nechtělo :)
1 člověk považuje za užitečné
kubistovailona  22. kvě 2013

Znovu už ne

Před několika lety jsem byla v ISCARE na vyndávání vajíček. Během zákroku na slepo mi poškodili vaječník a nechali mě s krvácením odjet v bolestech domů. Krvácela jsem 4 dny do břicha a nevěděla co se děje. V horečkách potom proběhl rychlý odvoz do nemocnice a okamžitá operace-laparoskopie, nepředstavitelná bolest. V Praze se mi moc omlouvali, ale bohužel. To se vrátit nedá. Umřelo mi pár oplodněných vajíček a jediná zbylá dvě se neujala. Už nikdy víc bych tam nešla. Jednání lékařů bylo sice moc milé a profesionální, ale po této zkušenosti už tomu nevěřím. Zaplať pánbůh, máme miminko nyní přirozenou cestou.
2 lidé považují za užitečné