Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Stellart s.r.o. Teplice

1 zkušenost

Centrum Stellart s.r.o. Teplice je místem, kde se provádí jak asistovaná reprodukce, tak gynekologické ambulantní zákroky. Soukromé, nestátní zdravotnické zařízení Stellart poskytuje svým klientkám i pacientkám velmi vysokou úroveň svých služeb a moderní vyšetřovací a laboratorní techniku už od roku 2010. Od té doby se soustředí hlavně na specializovanou ambulantní péči zaměřenou na páry v oborech gynekologie - porodnictví a metody asistované reprodukce.

Centrum asistované reprodukce je vybaveno:

 • operačním sálem
 • specializovanými laboratořemi pro zpracování a přípravu zárodečných buněk
 • dospávacím pokojem pro ženy-pacientky
 • odběrovou místností pro muže-pacienty
 • nezbytným sociálním zázemím pro zajištění pohodlí a potřebného komfortu pacientek a pacientů

V centru Stellart mohou pacientky využít nadstandardního prostředí a individuální přístup ke každému pacientovi zvlášť, s dostatečnou časovou rezervou a konzultací s odborníkem. Odborníci jsou schopni vést rozhovory a v češtině, angličtině, němčině i italštině. Po předchozí domluvě pak také v jazyce vietnamském a nebo arabském.

Stellart s.r.o. Teplice

Tým Stellartu s.r.o. Teplice

Odborný personál

 • Vedoucí lékař - MUDr.Daniel Schmitz
 • Vedoucí embryolog - RNDr.Miloš Vater
 • Zdravotní sestry - Bc.Jarmila Polenová
 • Laborantky - Ing.Jana Paurová a Martina Neckařová

Vedení společnosti

 • Ředitel - Ing. Lubor Bican
 • Zástupce ředitele - Mgr. Zlatuše Schmitzová

Kontaktní informace

Vedení společnostitel: 417 539 917, 417 539 922info@stellart.cz
Recepce (objednání pacientů)tel: 417 539 903recepce@stellart.cz
Informace tel: 417 539 922info@stellart.cz

Stellart s.r.o. Teplice

Více o Stellart s.r.o. Teplice na modrykonik.cz

Použité zdroje

 1. http://www.stellart.cz/
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Kam dál?

Zkušenosti se Stellartem s.r.o. Teplice

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost se Stellartem s.r.o. Teplice?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
jahodi
28. čer 2015

Stellart 2015

Na internetu čtu hory chvály na toto centrum. No tak určitě jsou tam příjemní lidé, ale zas takovou nekonečnou chválu pět nebudu. :-p

Co mi trochu vadí a vadilo:
1) Od začátku roku 2015 je nám tvrzeno, že každým dnem bude podepsána smlouva s VZP. Tak to se zatím tedy nestalo a my jdeme už do 2. pokusu jako samoplátci (Uznávám, že mají i řešení pro ty, kteří nechtějí platit sami - přepinknutí do Prahy - ale nám přišlo pohodlnější být v místě bydliště.)

2) Není úplně příjemné, když se vás embryolog/ druhá gynekoložka/ sám pan Dr. ptá poněkolikáté ve smyslu "To vám už minule pan Dr. řekl, že jo? / to jsem Vám už minule řekl/ dával, že jo?" a my po iksté odpovídáme Ne?? Jednou to pochopím, i dvakrát, ale když to byly věci jako podpůrné vitamíny k IVF nebo plán stimulace, přišlo nám s manželem, že bychom uvítali, kdyby si pan Dr. víc psal, co nám dal/ řekl a co nám dát či říct má, aby neuniklo něco důležitého. Člověku pak připadá, že je pro ně jen pacient, ale pro nás je samozřejmě pokus IVF prostě VŠE. A vše bychom byli ochotní udělat - kdyby nám to nezapomněl říct.

3) Proces poslání spermií z Prahy do Teplic byl o příliš častém "Zítra už budu volat do Prahy a ihned s nimi domluvím převoz" a další týden "Hned příští pondělí uděláme převoz", a tak to trvalo dobré čtyři týdny. Zase - první zdržení bych chápala, poněkolikáté už prostě moc ne.

4) Bohužel je tam někdy cítit taková divná atmosféra v kolektivu - zažila jsem něco podobného ve své práci, tak mi těch "podřízenějších" jako např. sestřiček bylo trochu líto. Někteří dávali svou nespokojenost víc najevo, a to už vypadá pro klienta divně. Jsme lidi, a tak "chápu", že si někdo mezi řečí postěžuje, ale člověk má pak z centra ne úplně 100% perfektní pocit.

Teď jdu k nim na druhý pokus a jako těším se, myslím, že mají i dosti dobré a kvalitní zázemí, ale některé věci, co jsem vyjmenovala výše, prostě vnímám jako (někdy zbytečné) negativum, a to je pak zbytečně škoda.
0 poděkování