Športový kočík na cestovanie - Moon SL, Maxi-Cosi Lara či Easywalker Buggy XS?

Zodpovězené
5. čer 2019

Ahoj,

vyberáme kočík na cesty pre osemmesačného syna. Zúžila som výber na 3 favoritov:

Moon SL
Maxi-Cosi Lara
Easywalker Buggy XS

Mohla by si mi prosím poradiť, ktorý z týchto kočíkov je podľa teba najlepší - možno podľa kvality značky a tak? Prídu mi totiž strašne podobné, nami nastavené parametre spĺňajú všetky (musí ísť do ľahu, nastaviteľná opierka nôh, skladný, odpružený). Proste sa neviem rozhodnúť ktorý 🙂

Dík!

Ahoj!

Spravila si celkom slušný výber. Išla by som na to vylučovacou metódou - Moon SL mne osobne z týchto troch príde ako “najnižšia” radam, typ - čo sa prevedenia týka. Preto budem rozhodovať zo zvyšných dvoch.

Moon SL

Tam by som zvážila ich najväčšie pliusy, keďže sa u oboch jedná o kvalitné kočíky. Easywalker Buggy XS je nielen unikátny dizajnovo, ale je to aj ozaj lkvalitná značka. Naviac má slušné rozmery sedadla, vyššiu nosnosť a celkom dobre riešenú striešku + odvetrávanie.

Easywalker Buggy XS

Maxi-Cosi Lara je zasa extra pohodlne polstrovaný, s originálnymi dvoma nákupnými košíkmi, a strieška sa mu taktiež predlžuje. Je to veľmi natesno - a oba sú jednoznačne dobrou voľbou.

Maxi-Cosi Lara

Za mňa osobne to dizajnovo, priestorovo (pre dieťa, teda hlavne ak ho máš väčšie) i kvalitatívne o kúsok vyhráva Easywalker, takže by som najpravdepodobnejšie šla do neho. Ale ak máš kopu vecí na nosenie (vozenie 🙂) a oceníš stabilitu predných dvojkoliesok, zváž Maxi-Cosi. Nerátaj s nejakým citeľným odpružením - predsalen sa jedná o ultraskladné kočíky. Ale bude citeľnejšie jednoznačne u Easywalkeru.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.