Britax versus Valco, který sourozenecký i single model vybrát?

Zodpovězené
14. led 2019

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na rozdíl mezi Britaxem a Valco snap 4. Přijde mi to dost stejné, ale nevím jak jsou na tom materiály a konstrukce. Aby to také něco vydrželo. Budeme pořizovat sourozenecký kočárek a možná i sporťák samostatný. Jedná se nám hlavně o skládání a pohodlí a také, aby v tom mohlo být i čerstvě narozené miminko (čekáme v květnu). Co se terénu týče, byli bychom raději za nafukovací kolečka, protože nikdy nevíme, kam vyrazíme.

Rozhodování je to složité. Dále jsme koukali ještě na sporťák Joie, ale sourozenecký od této firmy se nám moc nezamlouval. A vzhledem k tomu, že do výše uvedených typů se dává vložná taška na miminko, spíše bych se přikláněla ke kočárkům od stejné firmy.

Děkuji za názor a radu.

Ahoj!

Mezi Britax B-Agile Double a Valco Baby Snap Duo bych já spíše šla do Valca - provedení je maminkami chváleny více.

Britax B-Agile Double

Valco Baby Snap Duo

Novorozence bych v něm však vozila právě v Tebou zmiňované vložné tašce. Nafukovací kola však tyto dvojkočíky velmi neumožňují - ty si však pořiď u jednomístného Valca Baby Snap 4.

Valco Baby Snap 4

Ten tak bude na nerovnostech pohodlnější. Já osobně nejsem velký fanoušek modelu B-Agile 4, takže i v tom případě bych spíše preferovala značky Valco Baby.

Britax B-Agile 4

Pokud by si chtěla ještě jinou možnost ke zvážení, za mě by nej výběr z tohoto typu kočárků byl Baby Jogger City Mini GT Double, který by splňoval i ta terénní kola.

Baby Jogger City Mini GT Double

Výborným, ale dražším modelem se sezením vedle sebe je i Mountain Buggy Duet V3.

Mountain Buggy Duet V3

Univerzální tašku bys měla být schopna vložit i do jednomístného Joie - ať už Joie Litetrax 4, Litetrax 4 Air nebo Joie Mytrax.

Joie Litetrax 4

Joie Litetrax 4 Air

Joie Mytrax

Pokud si však myslela sourozenecký Joie Aire Twin, teoreticky by to šlo, ale v praxi je to slabší výběr, pokud tedy hledáš kočárek od narození.

Joie Aire Twin

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.