Existuje sporťák na brusle, který jde dát do lehu a proti směru jízdy?

Zodpovězené
19. čer 2019

Dobrý den,

ráda bych poprosila o radu a pomoc při hledáni vhodného kočárku. Hledám sporťák, se kterým se 1) dá jít na brusle, 2) který se dá dát proti směru jízdy tak, abych viděla na mimčo a 3) který jde dát uplně do lehu. Existuje kočárek, který by splňoval všechny tři podmínky?

Děkuji a přeji hezký den!

Ahoj!

Existují na světě asi dva, realisticky dostupný aktuálně a u nás je ale asi jen Bugaboo Runner.

Bugaboo Runner

S Runner nástavbou, nebo jakoukoliv nástavbou kromě jedné, je to ale korýtko. Každopádně jde až do lehu, jen dítko bude mít nožičky ve tvaru L. Je to ergonocmická poloha, velmi bych se jí nebála. Samo o sobě je to takto vhodné od cca 6 měsíců, ale v případě potřeby existují pro menší miminka vyrovnávací vložky - takže nejmenší děti leží s nimi na rovném.

Kromě toho má Runner možnost s adaptéry připojit i sedací část z Bugaboo Bee 5 (s Bee adaptéry) - ta nabízí i leh rovný, ale zase nemá opěrku na nohy.

Bugaboo Bee 5

Pokud ti tento kočárek nevyhovuje ať už z designové stránky, nebo například té cenové, budu muset doporučit jen kočárky s neotočným sedadlem, neboť ty na sport / běhání / in-line jsou jednoduše vyráběny tak.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.