Jaký sporťák se 4 většími koly je vhodný pro drobnější dítě?

Zodpovězené
9. lis 2023

Ahoj,

hledám ideální sporťák pro poslední dítko.

Máme starý Britax B-motion který mi celkem vyhovuje, ale už je hodně jezděný a chci si ho nechat jen k moři. Jednou už tam byl a je dost vyšisovaný. Na cestování do města to tedy už není.

Na půdě máme Phil&teds, ale nevyhovuje mi polohovaní. Máme tandemový a tam lze horní dítě buď posadit, nebo položit, chybí mi tam mezi poloha, navíc je to tříkolka a tu už nechci. Není pro mě dostatečně stabilní, nevyhovuje mi to.

Miluju teď náš Easywalker Duo, ale starší už budou v lednu tři a duo využijeme jen na celodenním výletě nebo když potřebuji někam s dětmi sama a vím, že se budeme potřebovat rychle přesouvat. Když jedu ale do města sama s nejmladším, tak je zbytečné ho tahat pro jedno dítě. Vyhovují mi u něj ale velká 4 kola, brzda a celkem i polohovaní. Malému se v něm líbí, protože je drobnější a tím, že je to dvojkočárek, tak to sedadlo je užší a on se mi nekymácí do stran.

Existuje sporťák se 4 většími koly, užší sedačkou nebo možnosti zmenšení pomoci nějaké vložky, podobnou brzdou, pohodlným polohováním apod.?

Koukala jsem na Easywalker Qtro, ale píší o něm, že je hodně prostorný, což je pro nás spíš na škodu.

Děkuji

Ahoj,

kočárky, které jsou nejvíce podobné Britax B-Motion 4 Plus, a který Ti nejvíce vyhovuje, jsem nedávno popsala v mé odpovědi. Jelikož se nechci opakovat, tak Ti ji sem připínám pro inspiraci:

Připojuji Ti i podobné modely více typů, které by Tě mohly zaujmout:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka