Kočárek Bugaboo Frog - co od Cameleonu na něj sedí (doplňky), a do kolika měsícu dítěte vydrží?

Zodpovězené
3. led 2020

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Také se mi tento typ kočárku více líbí, jen je dost drahý (přímo Bugaboo Buffalo).

A ještě by mne zajímalo....Existují typy kočárku Bugaboo Frog a co se k němu hodí? I Cameleon ještě....

Dále mne zajímá, do kolika měsíců tam může být dítě, protože roste.

Děkuji

Ahoj!

Je pouze jeden "typ" modelu Bugaboo Frog - je to již konkrétní model,

Bugaboo Frog

předcházející Bugaboo Cameleon-u (bratrským je jednodušší,

Bugaboo Cameleon

o něco menší Bugaboo Gecko).

Bugaboo Gecko

Co se výdrže týče, Frog ti vydrží do těch alespoň 2 a půl roku, může i do tří, samozřejmě v závislosti od velikosti dítěte a ročního období (v zimním oblečení s hrubým fusakem bude větší děťátko narváno více než v létě, když je jen tak, nalehko). Většina věcí z Cam-u bude sedět na Frog, ALE - jen z z původního, staršího Cameleon-u. Nové Bugaboo Cam trojky už mají jiné úchyty kol apod.

Bugaboo Cameleon 3

Takže pokud po bazarech seženeš části z těch starých Cam-ech, budou ti sedět. Doplňky univerzální sedící, jako podložky, fusaky... sednou i nově koupené, ale specifické díly (jako kola, nákupní košík...) jedině ty staré. Také vždy se dívej na úchyty - pokud je to nová, naklikávací věc do nějaké spáry, kterou tehdy nedělali (např. slunečník), to ti nesedne.

A ještě jednou upozorním na opravdu vysoký věk tohoto modelu - vyšel v roce 2001, a po tolika letech a dětech, kterými si bazarové kousky prošly, počítej s uvolněnými klouby, oslabenými plasty, možnou rzí a vybledlými, oslabenými textiliemi. Já osobně bych si raději vybrala novější, i když možná méně designový, "levnější" kočárek, než za každou cenu mít Bugaboo, ale opravdu tak staré. Ne vždy dizajnovka stojí za to - funkčně se již kočárky od této doby dost posunuly. Myslím to opravdu jako dobře míněnou radu.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.